יצרן מחשבים רוסי גדול נוטש את אינטל לטובת AMD - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצרן מחשבים רוסי גדול נוטש את אינטל לטובת AMD

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינטל מייצרת תואמים לתקנים ש פיתחה, זאת עובדה, איך

אינטל הגיעה למצב הזה זה סיפור אחר, אבל בפרוש אפשר לומר

את מה שאמרתי.

בוא נעבור רגע על התקנים של ה AMD64

SSE/SSE2/SSE3/MMX/X86-64

תספור כמה מתוכם הם תקנים שאינטל פיתחה וכמה פיתחה

ותבין (ששוב) לדברים שלך אין אחיזה במציאות

להבא תשתמש במילה תקן ביחיד ולא ברבים

שלא לדבר על החשיבות של התקנים של לעומת התקן של AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש aleXtazi ותיראה כמה אתה תימצא עלי... זה כבר שנים ככה...

והרוסי הזה נתן בראש לאינטל ... אין מה להגיד סוף סוף אנשים מתחילים להבין מה יותר טוב בכללי ומה שיותר טוב בישבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעבור רגע על התקנים של ה AMD64

SSE/SSE2/SSE3/MMX/X86-64

תספור כמה מתוכם הם תקנים שאינטל פיתחה וכמה פיתחה

ותבין (ששוב) לדברים שלך אין אחיזה במציאות

להבא תשתמש במילה תקן ביחיד ולא ברבים

שלא לדבר על החשיבות של התקנים של לעומת התקן של AMD

AMD גם פיתחה 2 תקנים של !3DNow שהיו אמורים להתחרות בסט ה SSE, אבל הם לא תפסו כל-כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי - Pentium III 266MHZ

שלו - 4 - 2.8Ghz

קודם כל אין P3 266

דבר שאני אתה מדבר שטויות בקילוגרמים, אולי המחשב שלך פועל טוב בוינדוס, אבל הP4 2.8 יעיף אותו בכל מה שקשור למשחקים מולטיטסקינג עריכת וידיאו וכל זה.

אם זה ככה אתה גם לא צריך להרגיש הבדל בין הP3 לA64 שלך, חוץ מזה שאם ה2.8 הוא C/E הוא יקח את המעבד שלך במולטיטסקינג ועריכת .

לגבי הרוסי הזה, לדעתי הוא מגזים עדיין לאינטל יש את היתרונות שלה, לדעתי הוא מגזים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין P3 266

דבר שאני אתה מדבר שטויות בקילוגרמים, אולי המחשב שלך פועל טוב בוינדוס, אבל הP4 2.8 יעיף אותו בכל מה שקשור למשחקים מולטיטסקינג עריכת וידיאו וכל זה.

אם זה ככה אתה גם לא צריך להרגיש הבדל בין הP3 לA64 שלך, חוץ מזה שאם ה2.8 הוא C/E הוא יקח את המעבד שלך במולטיטסקינג ועריכת .

לגבי הרוסי הזה, לדעתי הוא מגזים עדיין לאינטל יש את היתרונות שלה, לדעתי הוא מגזים לגמרי.

אני חושב שאתה זה שמגזים פה....חחחח

עשית מהפרסקוט הזה מינימום 4000+...חחחח

אפשר לחשוב שהביצועים שלו בכלל משתווים לAMD.....וזה שיש לו הייפר טרנדינג לא אומר שהוא יעבור אטלון 64 ביט במולטיטסקינג........ :cool2: מסכים איתך שההבדל בינו לP3 הוא שמיים וארץ אבל לא עד כדי כך אדוני.......ואל תגחגח עליי...פוסטמון! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה זה שמגזים פה....חחחח

עשית מהפרסקוט הזה מינימום 4000+...חחחח

אפשר לחשוב שהביצועים שלו בכלל משתווים לAMD.....וזה שיש לו הייפר טרנדינג לא אומר שהוא יעבור אטלון 64 ביט במולטיטסקינג........ :cool2: מסכים איתך שההבדל בינו לP3 הוא שמיים וארץ אבל לא עד כדי כך אדוני.......ואל תגחגח עליי...פוסטמון! ;D

גיחחתי עליך? "פוסטמון", טוב נראה לי צריך לטפל בזה

וכן הפנטיום יעבור את הAMD במולטיטסקינג, הAMD64, אפילו הFX55 ידוע ביכולות המולטיטסקינג הגרועה שלו. תריץ חיפוש ותראה

תלוי איזה P3, אבל P3 266 [בכלל אין כזה], יהיה הבדל ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...