הולך להזמין מחו"ל דותן ואת המתאם של אסוס עוד מישהו רוצה להיצטערף להזמנה? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך להזמין מחו"ל דותן ואת המתאם של אסוס עוד מישהו רוצה להיצטערף להזמנה?

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל טוב שיש ציפיות אבל אני חושב שהם מעם מוגזמות, ולחשוב שיהיה לך מעבד יותר חזק מ fx55 ב oc הכי גבוהה שיש זה יהיר מידי.

אני חושב שניפחתם את הסיפור של הדותן מעל ומעבר, משום מה עשיתם ממנו "מעבד על" כמעט.

אני בספק רב שתגיע לביצועים של ה fx 55 באובר סטנדרטי עם מים ואני מדבר עוד על תוכנות שמנצלות נטו את המעבד כמו pi ולא על תוכנות שבודקות את הזיכרון שם ההפרש יהיה גדול יותר.

בכל אופן שתקבל אותו ותגיע למקסימום אובר אני כבר יהיה עם הגז, אני ישמח להשוואות עם המערכת שלך - בכל באנמארק שרק תרצה .

תתחדש\תתחדשו וחג פסח שמח  :beerchug:

ביישומים שיודעים לנצל ריבוי (והם העתיד) האתלון 64 X2 ב 2.2 גיגה הרץ על

פזור חום מבוסס אוויר (תקני של AMD) ללא שום יקרע את הצורה ל FX 55 ולכל

מעבד אחר והוא עולה כמה מאות דולרים פחות.

מסע היחצנות בזכות ה "דותן" יצא משליטה, לאינטל אין כלום, שום דבר, הפנטיום M הוא

מעבד טוב לניידים אבל לא יותר מזה, עבר זמנו, עד שלא יופיע ככפול ועם תמיכה

ב 64 ביט הוא לא מעניין ולא חשוב.

כפי שאמרתי בעבר, בגלל שלאינטל אין כלום אז היא תנפח אוויר חם בטונות עד תחילת

2006, אין לה.

וזאת לא שנאה/יחצנות, זאת האמת הפשוטה, די לטיוח וליחצנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביישומים שיודעים לנצל ריבוי (והם העתיד) האתלון 64 X2 ב 2.2 גיגה הרץ על

פזור חום מבוסס אוויר (תקני של AMD) ללא שום יקרע את הצורה ל FX 55 ולכל

חנטריש אחר והוא עולה כמה מאות דולרים פחות.

זה לא נושא הטראד אבל אמת הדבר, כל מעבד כפול ליבות יהיה הרבה יותר חזק מכל מעבד עם יחידה - בישומים שתומכים בזה .

וזה בדיוק כמו להגיד שמעבד שתמוך בסט פקודות sse3 יהיה חזק הרבה יותר ממעבד שלא וכו...

מסע היחצנות בזכות ה "דותן" יצא משליטה, לאינטל אין כלום, שום דבר, הפנטיום M הוא

מעבד טוב לניידים אבל לא יותר מזה, עבר זמנו, עד שלא יופיע ככפול ועם תמיכה

ב 64 ביט הוא לא מעניין ולא חשוב..

לאינטל יש הרבה, אפילו הרבה מאוד ובלי לכנס לדיון עמוק - מערכות הסנטרינו מכניסות לאינטל לא מעט כסף ומעבדי הדותן נחשבים למצויינים.

לעייניין המתאם וכל הסיפור של הדותן, אמרתי את דעתי, מה שנכון נכון דותן עם מתח גבוהה וקירור אקסטרים נותן ביצועים מרשימים ולא צריך להתעלם

ממנו, ממתאם אני זולג עוד מימי הדורון העליזים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נושא הטראד אבל אמת הדבר, כל מעבד כפול ליבות יהיה הרבה יותר חזק מכל מעבד עם יחידה - בישומים שתומכים בזה .

וזה בדיוק כמו להגיד שמעבד שתמוך בסט פקודות sse3 יהיה חזק הרבה יותר ממעבד שלא וכו...

לאינטל יש הרבה, אפילו הרבה מאוד ובלי לכנס לדיון עמוק - מערכות הסנטרינו מכניסות לאינטל לא מעט כסף ומעבדי הדותן נחשבים למצויינים.

לעייניין המתאם וכל הסיפור של הדותן, אמרתי את דעתי, מה שנכון נכון דותן עם מתח גבוהה וקירור אקסטרים נותן ביצועים מרשימים ולא צריך להתעלם

ממנו, ממתאם אני זולג עוד מימי הדורון העליזים.

:)

לפעמית מתרכזים בפרטים ומתלעמים מהכתובת על הקיר, הפנטיום M הוא 32 ביט בלבד

וחד ליבתי, כפי שעד לפני כמה ימים יחצני בפורום קירקרו על "מולטי טסקינג" עד שבא

האתלון 64 X2 וסיים את החנטריש הזה.

כל הערכה של ביצועי מחשב בהווה ובעתיד צריכה להיתבצע בעולם ה 64 ביט וכפולי ליבות, כל

השאר חי על זמן שאול וצריך להיות שיקול משני ברכישת מערכת מחשב אלא אם כן קונים מחשב

פעמיים בשנה ואל פעם ב 3-5 שנים (אם לא יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק רב שתגיע לביצועים של ה fx 55 באובר סטנדרטי עם מים ואני מדבר עוד על תוכנות שמנצלות נטו את המעבד כמו pi ולא על תוכנות שבודקות את הזיכרון שם ההפרש יהיה גדול יותר.

איבדתם כל פרופורציה!

תוכנות שמנצלות את המעבד כמו PI? ה-PI הזה זה לא יותר "תוכנה" מה-HELLO WORLD שכתבתי בגיל 6, חסרת תועלת לחלוטין. אם בשביל זה אתה קונה מעבד חזק אשריך ורחמי.

אני בהחלט אשן טוב בלילה בידיעה שאני עושה 22 שניות ב-PI לעומת ה-24 שאתה עושה. אחחח האושר, החדווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדתם כל פרופורציה!

תוכנות שמנצלות את המעבד כמו PI? ה-PI הזה זה לא יותר "תוכנה" מה-HELLO WORLD שכתבתי בגיל 6, חסרת תועלת לחלוטין. אם בשביל זה אתה קונה מעבד חזק אשריך ורחמי.

אני בהחלט אשן טוב בלילה בידיעה שאני עושה 22 שניות ב-PI לעומת ה-24 שאתה עושה. אחחח האושר, החדווה...

lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CUPRA יא ספאמר! :lol:

אב הזה שרשם מעל קופרה אתה פשוט ד***

אני לא יודע איפה לקבור את עצמי! ילד בן 12 קרא לי דפוק...

ולשם שינוי הצלחת לעשות את זה בלי הרבה שגיאות כתיב (אבל זה בטח רק בגלל שבמלה דפוק שמת כמה כוכביות...)

ולנושא, כל הקונסטרוקציה הזאת של מתאמים וכו' לא נראית לי מציאה גדולה. עדיף לחכות ללוחות מותאמים ובשלים ולא להסתפק בטלאים.

כרגע אין BANG FOR $ טוב יותר מ- 64, חבל להתלהב בגלל סקירה וחצי ולהתקע עם פלטפורמה מיושנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם captaincaveman.

אם אינטל הייתה מוציאה צ'יפסט לדסקטופים עבור הלוח הזה ואולי אפילו מוסיפה למעבד תמיכה ב-x86-64, היה לה מוצר מנצח ביד שהיה מתחרה יפה מאוד עם ה-AMD64. במצב העכשווי שנוצר, לאינטל אין מוצר מתחרה מספיק טוב ל- בשוק הדסקטופים, פרט ל-MultiTasking כבד, שם גודל ה-Cache של אינטל וה-HyperThreading שלה עוזרים לה מאוד (אני חושב שההפרש יהיה יותר קטן עם ה-San Diago ושאר המעבדים של עם 1MB Cache). אבל כמה מאיתנו מקודדים סרט, משחקים Doom3 ומבצעים סריקת באותו זמן ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...