אני זקוק לעזרה בקניית חלקים למחשב :-\ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני זקוק לעזרה בקניית חלקים למחשב :-\

Wolf-Net

Recommended Posts

שלום שמי זאב עתדואי בן 20 אני ממש לא מבין את המחשבים היום באופן פנמי אני זקוק לעזרה בקניית חלקים למחשב:

- לוח אם

- מעבד

- זיכרון

השאלה היא מה הכי טוב היום בשוק מה הכי כדאי. ???

התקציב שלי בערך בין 1000 - 2500 משהו כזה :)

אם יש לכם המלצאות יותר מהמחיר הנ"ל בבקשה רשמו לי עוד סוגים וחלקים טובים שיש היום בשוק ששווה לקנות.

בבקשה תעזרו לי בתודה רבה זאב.

נ.ב: אנא אם אפשר ציינו לי את השם של החלק הסוג ומספר הסידורי שלו ( אם אפשר) בתודה זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש שלי בשביל גם משחקים גם תוכנה ,גרפקיה אני חושב שזה קצת מהכל ;D

החלקים שאני מעוניין לקנות הם בשביל לשדרג את המחשב הישן שיש לי שאפילו משחקים כמעט הוא לא זז וגם תוכנות שמחסלות לי את הזיכרון ומקרסים לי את המחשב.

יש לי כבר כרטיס מסך מצויין agp-v3400tnt של 16 זיכרון

יש לי כרטיס 56K של Creative

יש לי כרטיס קול Sound Blaster Live! Value

יש לי כרטיס של 128 אבל לא יודע איזה דגם :(

רק החלקים שאני רוצה לשדרג הם :

הלוח אם , המעבד , והזיכרון.

בבקשה עזרו לי :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שיש כבר עם 128מ"ב זיכרון?

הכרטיס שלך הוא צוואר הבקבוק העיקרי למשחקים כמובן..

לכן ההמלצה שלי תכלול גם אותו..

מעבד: AthlonXP 1600+

במהירות 1.4 ג"ה, מעבד מעולה אשר מתחרה/שווה למעבדי 4 עד מהירות 1.8 ג"ה.

מחיר: 558 ש"ח.

לוח אם: KT3-ULRA

לוח מבוסס צ'יפסט של VIA KT333, לבינתיים הכי חזק בשוק למעבד מסוג זה.

מחיר: 615 ש"ח.

זכרון: TRANSCEND 256MB PC2100

במהירות 266 מ"ה, זול ואמין. הלוח אומנם תומך גם בזכרונות 333מ"ה, אבל הם קצת יותר יקרים (בסביבות ה-520ש"ח).

מחיר: 367 ש"ח.

כ.מסך: Ti4200 64mb

כרטיס מחברה מוכרת, ולכן הוא איכותי מספיק, לא מנצח באוברקלוק, אבל אני בספק שאתה אפילו יודע מה זה. :)

מהדור החדש של ה-GeForce4 יש לו הרבה מאוד כח, גם אם הוא הגירסה הטיפה מוחלשת, הוא מתאים לתקציב.

מחיר: 986 ש"ח.

סה"כ: 2527 ש"ח.

אולי אתה גם זקוק למארז/ספק חדש..

יש את ה-Tsunami Virgo 300w ב-185 ש"ח.

כל המחירים מפנדה ד"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המלצאה אבל עם אפשר אנשים רשמו לי עוד סוגים של ,מעבד,וזיכרון שכדאי היום לקנות לשוק אני לא רוצה לעשות שטיות אם אני הקנה משהו ,אני רוצה משהו טוב שיראה ביצועים טובים ומהירים.

אם מישהו ממליץ גם כמו biodome שזה באמת כדי אז גם טוב בבקשה רשמו כמה תגובות שאפשר.

בדקתי מכל מיני סוגים של לוחות אם ולפעמים יש מה שנקרא אני משתמש הרבה בחיבור זה לפחות שיהיה 2 חיבורים של .

שאלה על לוחות הכרטיסים של המוזיקה והמסך האם דברים כאלה משתנים בלוחות אחרים שבסוף אני יקנה שלא מתאים לכרטיסים שישי לי.

עוד שאלה מה הבדל בין לבין 2.0 מה זה נותן?

מתצער על הטרדה והשאלות המטופשות שלי האמת אנשים שהייתי בכל מיני פורמים וכל מיני אתרים של מדריכי קנייה והייתי בחניות ואף אחד לא עוזר לי לבחור משהו נורמלי אני מחפש את הטוב והחזק ביותר של הביצועים שלא יהיה ופשלות במחשב שאני יקנה, מקווה שאתם מבינים אותי וסליחה שוב. 8)

מקווה שהאתר הזה יעזור לי למצוא מה שאני מחפש. :hi:

בתודה רבה זאב :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodom, בחר בחלקים בינוניים כדי להשאר במסגרת התקציב שלך. אם אתה מוכן להגדיל את התקציב או לוותר על כרטיס המסך החדש (רק אם אתה לא מעוניין לשחק משחקים בכלל!), אפשר לחשוב על חלקים טובים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי התקציב שלי בין 1000 - 2500 ומשהו.... :P

הדבר היחיד זה שאני משתמש במחשב זה בעיקר תוכנה , משחקים , איטרנט , עריכה דברים כאלה משהו קצת מהכל אם אתם מבינים.

והדבר היחיד שאני מחפש זה , מעבד וזיכרון משהו שיהיה טוב וחזק ויראה ביצועים טובים.

כמו שאמרתי יש לי כבר של 128 אבל אין לי מושג איזה דגם.

ואני מחפש לוח עם יצאות של מספיק לי 2 חיבורים.

מקווה שתעזרו לי זה נורא חשוב לי בתודה רבה זאב :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי התקציב שלי בין 1000 - 2500 ומשהו.... :P

הדבר היחיד זה שאני משתמש במחשב זה בעיקר תוכנה , משחקים , איטרנט , עריכה דברים כאלה משהו קצת מהכל אם אתם מבינים.

והדבר היחיד שאני מחפש זה , מעבד וזיכרון משהו שיהיה טוב וחזק ויראה ביצועים טובים.

כמו שאמרתי יש לי כבר של 128 אבל אין לי מושג איזה דגם.

ואני מחפש לוח עם יצאות של מספיק לי 2 חיבורים.

מקווה שתעזרו לי זה נורא חשוב לי בתודה רבה זאב :AR15:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

טוב אז כך למי רוצה לדעת אם זה יעזור לו בשבילי לקנות חלקים חדשים אז יש לי P3 של אינטל כרטיס בנתיים הכרטיס עובד מצויין אבל ברגע שאני מתקין כמה שיותר דברים תוכנות חזקות או כל מיני דברים לעריכה המחשב מחסל לי את הזיכרון ולא זז פשוט קורס ובעבר זה לא קרה.

אנשים כדי שתעזרו לי תקראו מה שרשמתי בהתחלה ועד הסוף בתודה זאב.

ושוב סליחה :)

נכנסתי לאתר שממליץ לקנות את הכרטיס : אומרים הלוח P4B266 i845D עם DDR

מה אתם חושבים, והוא עולה 705 ש"ח. הוא כולל:

ASUS P4B266-C (845DDR)

atx 400 845d

ata100 agp1*4x

2ddr 6pci 1cnr 8usb

שוב המלצאות יעזרו לי והרבה. :smoke: :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה את הP4B266.. לוח גרוע, אם אתה כבר הולך על לוח מבוסס I845D אז לך על האפוקס 4BDA או האביט BD7 ;)

אנטי וירוס תוכל לעזור לי למצוא מעבד , וזיכרון טובים וגם את הסוג היה טוב לרשום ואת החברות של הדגמים כי זה יותר קל לי להבין כי את השפה של המחשב אני לא מבין :) בקיצור תעזרו לי למצוא ולמליץ לי על דגמים טובים וחזקים.

בתודה רבה זאביק :AR15:

מה ש- biodom רשם היה טוב כך הבנתי אבל את כרטיס המסך לא היה צריך לכלול אבל גם נחמד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפשוט תקח את הבנדל הזה:

[EPOX 4G4A+

INTEL PEN 4 2.0A GHZ

CORSAIR 256MB DDR 2100

קישור

תודה על המלצאה , אבל מה שקראתי את הקישור שרשמת יש לכרטיס קול וכרטיס רשת אני לא מחפש לוח אם שיהיה עם כרטיס רשת וכרטיס מסך וכרטיס קול כמו שאמרתי מקודם יש לי כבר:

כרטיס קול Creative Sound Blaster Live! Value

כרטיס מסך AGP-V3400TNT עם זיכרון של 16.

כרטיס רשת 56k

ואני רוצה שיהיה לפחות 2 יצאות כניסה USB

וכמובן שהלוח שהלוח והמעבד שאתם תמליצאו יהיה טוב מאוד ויהיה ביצועים חזקים וטובים

מקווה שאתם מבינים בתודה רבה זאביק :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...