כמה שניות המחשב שלך מוציא בסופר פאי[b](התוצאה הטובה ביותר)[/b] - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שניות המחשב שלך מוציא בסופר פאי[b](התוצאה הטובה ביותר)[/b]

Rule The Pc

כמה שניות המשחב שלך מוציא בסופר פאי?[b](התוצאה הטובה ביותר)[/b]  

1142 הצבעות

1. 1. כמה שניות המשחב שלך מוציא בסופר פאי?[b](התוצאה הטובה ביותר)[/b]

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך מזל אם כך. לי יש ויטסטה, שקצת מעל 250 מה"צ כבר לא יכולים לרדת מתחת ל-3-2-2-7 ... שלא לדבר על קאס 2.5, שמוציא לי מיד אלפי שגיעות בממטסט. כמובן שאני על מתח 2.9 וולט. יש לך הצעות כלשהן?

לנושא... המפרט שלי מהחתימה הוציא 40 שניות על עם באס 260 וזכרונות 1:1 בתזמונים לא הדוקים במיוחד.. הבעיה שאין לי 100% יציבות עם באס כזה, אז ירדתי ל-252 , עם תזמונים טיפה הדוקים יותר. מוציא עכשיו 41. שתי התוצאות נראו לי מעט גבוהות יחסית למהירות המעבד... כלום לא פעל ברקע.

הזכרונות שלי מקוררים אגב עם שני מאוררי 40ממ....

ב2.5-2-2-6 לא קיבלתי אפילו POST ..

אבל ב245 עם 2.5-3-3-6 עם TURBO בביוס אין לי בעיות, אבל אני צריך להריץ בדיקות מקיפות, כי ניסיתי את זה היום בבוקר :)....

רק מחכה שהקרור של ASETEK יגיע :sleep: עוד שנה שנתיים ככה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי עובדים מעולה על

3-3-6 2.5

אני לא יודע איך אצלכם יש בעיה בזכרונות ולי עוד יש VALU של PDP......

תגידו על מה הזכרונות עובדים יותר מהר על 6 באחרון או על 8 כי שמתי לב שהם עובדים מהר יותר אצלי על 8.....יש מצב? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי עובדים מעולה על

3-3-6 2.5

אני לא יודע איך אצלכם יש בעיה בזכרונות ולי עוד יש VALU של PDP......

תגידו על מה הזכרונות עובדים יותר מהר על 6 באחרון או על 8 כי שמתי לב שהם עובדים מהר יותר אצלי על 8.....יש מצב? :silly:

?@??!?!?

דקה וחצי :-\

זה רק אני או שלמי שיש פה יש ממש תוצאות נמוכות?  :s05:

לא מדוייק,לי יש וקיבלתי 41 שניות.......לא הכי נמוך אבל בין הנמוכים פה.....אבל כולל אובר קלוק..... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

השאלה בכותרת

*מקווה שלא היה אחד כזה כבר*

עריכה:

אה כן, מי שלא מכיר אז הנה

עריכה2:

תפעיל את התוכנה תבחר 1M ותן לזה לרוץ ובסוף זה יגיד לך כמה שניות... מומלץ לסגור תוכנות

עריכה3:

בגלל שאני יודע שחלק מהאנשים ישימו את התוצאה הכי טבוה שלהם (יעני אחרי OC) אז פשוט תשימו את המהירות הכי טובה שהגעתם באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COOL BOY , אני פשוט מתקשה מאוד מאוד להאמין שהמעבד שלך עושה 41שניות כי הוא 4 A, לא B ולא C...

בקיצור , הוא אחלה מעבד , אבל לא טוב כמו הC בחיים... במהירות הזאתי הוא אמור להוציא במקסימום 44שניות....

יש לי כאן חבר עם 4 B 2.4 באוברקלוק ל3.06 , והוא מוציא 45שניות והוא על באס יותר גבוה וגם יש לו לוח יותר טוב משלך...

אז איך לעזאזל אתה מוציא 41? , איך?

ודרך אגב , זה שהזיכרונות שלך עובדים על 6-3-3-2.5 , זה כי אתה עובד על פאקינג 150באס מה שאומר 300MHZ לזיכרונות , שזה כלום לזיכרונות DDR400 ורוב הזיכרונות DDR400 עושים במהירות הזאתי 5-2-2-2 בכיף...

בקיצור, אולי תראה קצת הוחכות...?

CPUZ VAILD יהיה נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...