מעבד ולוח אם לעבודה משרדית, עד 1000 ש"ח - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם לעבודה משרדית, עד 1000 ש"ח

zurkin1232

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אני יודע שכולם פה יקפצו עלי ! :bash: ויגידו "ליימר חאפר"...אבל אם אתה צריך מחשב לעסק תקנה את הלוח של עלית ב 50$ מבוסס SIS661.

תומך SATA , AGP*8 וכו'...הדגם שלו זה 661FX-M ! אחלה לוח לשימוש ביתי ומשרדי וגם לא יקר !.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי באופן כללי על הלוחות של גיג'ה בייט היה לי חבר שהייתה לו מעבדה והוא מכר לוחות כאלה ל ובלשון המעטה לא אהבתי אותם.

זה הכול.

ותפסיקו להגיד "עלית לוחות קבר" יש לי לוח של עלית 5 שנים ואני עובד איתו בעסק והוא אחלה לא מהיר לא טיל בליסטי כמו לוח מקורי של אבל הוא טוב לעבודות ביתיות (דסק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח לוח אחד של ג'יגהבייט ואוטומטית שולל את כל המוצרים שלה? הייתי מצפה ליותר מ"טכנאי מחשבים".

כל לוח עם כל צ'יפסט יהיה בסדר בשביל עבודה משרדית.. פשוט עדיף להמנע מכאלה לוחות כמו עם SIS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם שציינתי לעבודות שולחן עבודה מצויין ! .

דרך אגב הצי'פסט של SIS בלוחות של INTEL הרבה יותר איכותי משל VIA !

אני הבנתי שבלוחות של התחרות היא של VIA ו - NVIDIA ....אני אישית אם הייתה לי בחירה בין זה לזה הייתי בוחר

שונא את VIA לא סובל את הצי'פסט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה.

לבסוף קניתי מעבד P4 2.8C משומש.

הייתי רוצה להתאים לו לוח-אם. יש המלצות מעניינות?

כדאי ללכת על IS7-E. מצויין מבוסס צ'יפ 865PE, נבחר ללוח הטוב ביותר מבחינת עלות/תועלת לסוקט 478 בבדיקה של Anandtech.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ביצועים"

בשביל מה לקנות לוח יותר יקר בשביל גלישה באינטרנט ועבודות אופיס ?

ביזבוז כסף מיותר.

זה כמו שמלא רצים לקנות את ה 64 ביט למה ? 32 זה לא מספק ? תאמינו לי שמעבד של 2800 BARTON מספק בהחלט.

לא צריך יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי השוואה השוואה של 14 מעבדי סלרון ו SEMPRON ולצערי אוכזבתי ואינטל הייתה מובילה.

המלצה חמה שלי היא CELRON D 330 שלו זול ביחס למעבדי הסמפרון ומעבדי הסלרון ומציג ביצועים ממש טובים.....

הנה לכם המאמר שקראתי תסתכלו על היחס מחירים וכמו כן תסתכלו על כל הביצועים שלו ותסתכלו גם על התוצאה הכללית ואם אתם רוצים לראות כמה נחותה AMD לעבודה משרדית תורידו מהתוצאה הכללית את כל הביצועים של amd במשחקים ותראו שתוצאה יותר עגומה.

ליבי עם AMD אבל התוצאות הפעם שונות.

דרך אגב זה אתר שמאוד מחמיא ל AMD כך שאם זה התוצאות המצב לא טוב.

המלצה שלי Celeron D 330

/2.66GHz

הנה לכם המאמר ווהשוואות.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי ללכת על IS7-E. לוח אם מצויין מבוסס צ'יפ 865PE, נבחר ללוח הטוב ביותר מבחינת עלות/תועלת לסוקט 478 בבדיקה של Anandtech.

אם כבר מדברים על לוחות טובים החברה שעשתה עלי את הרושם הכי טוב זאת כל הלוחות שלה מספר 1 שיש.

קחו לוח של ולוח של אביט אם תכונות דומים תבנו עליהם את אותו מעבד ואת אותם חלקים , זיכרון וכו' ותראו איזה מחשב הרבה יותר מהיר.

המעבד שמורכב על הלוח של יעוף ! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ביצועים"

בשביל מה לקנות לוח יותר יקר בשביל גלישה באינטרנט ועבודות אופיס ?

ביזבוז כסף מיותר.

זה כמו שמלא רצים לקנות את ה 64 ביט למה ? 32 זה לא מספק ? תאמינו לי שמעבד של ATHLON XP 2800 BARTON מספק בהחלט.

לא צריך יותר מזה.

מי קונה אתלון XP 2800?

מעבד יקר ולא נמכר יותר.מעבדים תקציביים של היום זה רק סמפרון 754.

ועדיף שתחשוב פעמיים לפני שאתה מגיב ,כי ה 3 דפים האחרונים פה מלאים בשטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי השוואה השוואה של 14 מעבדי סלרון ו SEMPRON ולצערי אוכזבתי ואינטל הייתה מובילה.

המלצה חמה שלי היא CELRON D 330 שלו זול ביחס למעבדי הסמפרון ומעבדי הסלרון ומציג ביצועים ממש טובים.....

הנה לכם המאמר שקראתי תסתכלו על היחס מחירים וכמו כן תסתכלו על כל הביצועים שלו ותסתכלו גם על התוצאה הכללית ואם אתם רוצים לראות כמה נחותה AMD לעבודה משרדית תורידו מהתוצאה הכללית את כל הביצועים של amd במשחקים ותראו שתוצאה יותר עגומה.

ליבי עם AMD אבל התוצאות הפעם שונות.

דרך אגב זה אתר שמאוד מחמיא ל AMD כך שאם זה התוצאות המצב לא טוב.

המלצה שלי Celeron D 330

/2.66GHz

הנה לכם המאמר ווהשוואות.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron.html

עם היית מסתכ היית שם לב שאלו ספמפרונים בסוקט A הישן ואין מה להשווות אותם ל754 של או אל הD של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...