מעבד ולוח אם לעבודה משרדית, עד 1000 ש"ח - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם לעבודה משרדית, עד 1000 ש"ח

zurkin1232

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שאתם לא מגזימים.

הלוחות של אינטל לוחות אמינים, וטובים, ובעלי תאימות מצויינת לחומרה. הם מעט יותר איטיים בסטוק כי זו המדיניות המכוונת של אינטל. היא מייצרת לוח לדוגמא, שלו שני שימושים:

1) מכירה בכמויות ענק ל OEM - ים. שם אמינות ועיסקה טובה מאוד חשובה.

2) רפרנס לכל הלקוחות שלה כמו אביט, אסוס וכו'...

אביט ואסוס והשאר לוקחים את הרפרנס ומשפרים אותו עם פיצרים, ויכולות אוברקלוקינג ומעט יותר מהירות בסטוק. זו מדיניות מכוונת של אינטל כי אם לא תיתן ללקוחות שלה להוסיף ערך מוסף על הלוחות שלה הרי שתירה לעצמה כדור ברגל.

לכן, מצד אחד יכול בהחלט שהמחשב ש HARWARE PASSION בנה הוא טיל בליסטי, כי בסטוק ההבדלים בין הלוחות זניח ומגיע ל 5 עד 10 אחוז, ומה שמסביב ללוח משפיע הרבה יותר.

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=1831&p=27

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=1831&p=28

ומצד שני, HARWARE PASSION, תסתכל בהשוואה שנתתי ותראה מי קיבל את ה EDITORS CHOICE ככה שתן "כבוד" ללוחות שאינך מכיר.

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=1831&p=30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלוח של אינטל השגתי משמיר מחשבים שפשטו את הרגל בחצי מחיר.

תכנסו ל ZAP או לכל האתרים שבהם מציגים לוחות של אינטל ותיראו כמה שהם יקרים בניגוד ל ושאר החברות.

הלוח הכי מסריח של עולה יקר ביחס למתחרים.

אני לא מזלזל באף חברה פשוט אומר שעם כל הלוחות של שיצא לי להתעסק יצאתי מרוצה מאוד.

חוץ מציפסט אחד שלהם 845 שלא ממש התלהבתי ממנו.

ה 848 יותר מוצלח לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב של עד 1000 (מעבד+לוח) אתה יכול לחלום על זה גם.

ואל תתפתה למעבד משומש ! למרות שעל הנייר מעבדים של יכולים להחזיק 8 דורות רצוף.

שמעת על המושג "עייפות חומר " ?

תיקח את המעבד שמצאת בשוק ותיקח את אותו מעבד חדש בחנות ותבין ותראה את ההבדלים :)

"אין ארוחות חינם"

מה שכן טוב שירדת מעניין הסמפרון החלש , שהתקשרתי לאקסלנט וממורי מחשבים ופנדה ניסו למכור לי את הסמפרון 2200/2300/2400 S-A הישן

"זה חזק יותר מסלרון D אתה לא תתאכזב מעבד חזק " כנראה שיושבים להם מלא סטוקים של כאלה שמעלים עובש ואבק והם מחפשים פראיירים.

בקשר לסמפרון 64 - 754 אמרתי בעבר ואני חוזר על זה שוב במחירים שיש היום עדיף לקנות 64 2800 ! הפרש של 200 ש"ח.

יש בזיכרון המטמון שלהם L2 הפרש של 256 KB זה הרבה ! . (ועוד כמה פרמטרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שהביאו בין ה D לסמפרון SOCKET A מצויינת ! וזאת ההשוואה הנכונה והאמיתית !.

ותפסיקו לסלף את האמת והעובדות ולהשוות בין D ל SOCKET 754 כי זאת הטעיה !

איך אפשר לקחת מעבד של 32 BIT ולהשוות אותו למעבד בטכנולוגיה של 64 BIT ? נו באמת.

קצת הגינות ויושר מקצועי :hat: .

שהסלרון D של יהיה 64 ביט ההשוואה תהיה הגיונית,הוגנת ואמינה ! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמפרון בסוקט 754 הוא לא 64 ביט ולכן ההשוואה היא הוגנת לחלוטין. וגם אם הוא היה, המבחנים היו מתבצעים בסביבת 32 ביט בלבד ולכן זה הוגן.

בכל מקרה, אולי תפסיק כבר לשנות את הנושא של הדיון? הבחור קנה לעצמו P4 2.8 והוא מחפש לוח מתאים. אם אין לך הצעות אתה מוזמן לא להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HardWarePassion - תן לעצמך BAN מהדיון שלי... ::)

avrum - יקר לי.

Evman007 - אני פשוט מנסה להבין איזה לוח יתן לי את המקסימום (במילא כולם באותו מחיר). יש לך נימוקים לבחירה בג'יגהבייט (על פני האחרים)? בהשוואת הביצועים ש-integral נתן קודם דווקא ה- עקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוחות. כולם סבבה. קנה עם 3 שנות אחריות. ואל תקנה לוח של פשוט כי באותו מחיר אתה מקבל לוחות יותר מפוצ'רים עם אופציה ל OC.

לגבי ההשוואה בין סמפרון 754 לסלרון D. ההשוואה היא ב 32 ביט. אין לסמפרון תמיכה ב 64 ביט. הארכיטקטורה טובה יותר אבל מה הקשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...