המחשב רועש (וחם) - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב רועש (וחם)

דניאל מלנקי

Recommended Posts

אני לא יודע איך עושים אובר קלוק לא יודע בישביל מה עושים לא מבין מה זה נותן לא יודע איל עושים לא מבין בזה יכול להסביר קצת??

אוברקלוק כמו המילה אתה עובר את מהירות השעון המקורית של המעבד למשל על מנת לקבל ביצועים יותר טובים, אפשר לעשות דרך תוכנה של הלוח אם במקרה ויש או דרך הביוס במקרה ויש אפשרות, את זה עושים עם השגחה מקסימלית על הטמפ', העניין מסוכן, לעוד עזרה פנה אליי בפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה רוצה גם טמפרטורה נראה לי אני יקבל על זה גביע, שני אני כבר שם תמונה כבר כתבתי למעלה לשיפור ביצועים ...

ולמעלה שאלו איך: אני בעצמי קיבלתי שוק כשהמחשב עלה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה גם טמפרטורה נראה לי אני יקבל על זה גביע, שני אני כבר שם תמונה כבר כתבתי למעלה לשיפור ביצועים ...

ולמעלה שאלו איך: אני בעצמי קיבלתי שוק כשהמחשב עלה...

אני פשוט לא מאמין איך עם ליבת פרסקוט אפילו שזה מים המחשב לא קרס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אני חייב שתגיד לי איך לעשות את זה!!!!!!!!!!!!! בכמה העלת את המתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מאמין איך עם ליבת פרסקוט אפילו שזה מים המחשב לא קרס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אני חייב שתגיד לי איך לעשות את זה!!!!!!!!!!!!! בכמה העלת את המתח?

מה אתה מתרגש ?

זה הרי ברור שה2.4B מעולים לאוברקלוק....דרך אגב גיגה בוט אחי שלח לי תאייסי שלך בפרטי אני צריך לדבר איתך בקטנה אחי....

h-y-d-r-o אתה מוכן להראות לנו איך הגעת עם קרור רגיל ל27?

ד"א גיגה בוט עכשיו יש לנו הוכחה לסטינגר שהגעת באמת ל4000....כל הכבד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...