המחשב רועש (וחם) - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב רועש (וחם)

דניאל מלנקי

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תרגע זה גם תלוי איזו משחה זבלה יש לך עכשיו אם בכלל

אצל "היהודי", PCSTUDENT היה סינק מקורי עם פד היו לו טמפ קרטיות 60-70 שמנו משחה והפלא קרא ירדו לו הטמפ ל35 -30

תחשוב לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע זה גם תלוי איזו משחה זבלה יש לך עכשיו אם בכלל

אצל "היהודי", PCSTUDENT היה סינק מקורי עם פד היו לו טמפ קרטיות 60-70 שמנו משחה והפלא קרא ירדו לו הטמפ ל35 -30

תחשוב לבד

יש לי משחה של silver ולא הבנתי את הקטע עם ''היהודי''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכינוי שלו אבל מחקתי אותו

אבל מה שקרא זה שממצב של חוסר משחה למריחתה היה הבדל של כמע 30 מעלות

אבל אם יש לך AS אז זה כבר לא חשוב אבל תבדוק את האוורור של המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכינוי שלו אבל מחקתי אותו

אבל מה שקרא זה שממצב של חוסר משחה למריחתה היה הבדל של כמע 30 מעלות

אבל אם יש לך AS אז זה כבר לא חשוב אבל תבדוק את האוורור של המארז

אני צריך להתאמץ עוד קצת באוורור כי יש לי בינתיים רק 2 מאווררים אני יוסיף עוד 2 ויעשה fan bus דווקא עכשיו בלילה היה קר אז המחשב שלי קפא וכשאני הדלקתי אותו הטמפרטורה של המעבד הייתה 27(!) אוליי אני פשוט צריך לשים אותו במקום יותר פתוח כי עכשיו הוא דחוק מתחת לשולחן שלי ואין לו כמעט לאיפה להוציא ת'אוויר החם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להתאמץ עוד קצת באוורור כי יש לי בינתיים רק 2 מאווררים אני יוסיף עוד 2 ויעשה fan bus דווקא עכשיו בלילה היה קר אז המחשב שלי קפא וכשאני הדלקתי אותו הטמפרטורה של המעבד הייתה 27(!) אוליי אני פשוט צריך לשים אותו במקום יותר פתוח כי עכשיו הוא דחוק מתחת לשולחן שלי ואין לו כמעט לאיפה להוציא ת'אוויר החם

אם ת'לא יודע,עץ גורם לחימום המארז...

ותעשה טובה,תפסיק לכתוב עם המון סימני שאלה וסימני קריאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ת'לא יודע,עץ גורם לחימום המארז...

ותעשה טובה,תפסיק לכתוב עם המון סימני שאלה וסימני קריאה...

זה אף פעם לא השפיע על החום בגלל עץ, הדבר היחיד שהפשיע על החום זה המקום של המארז, ואם כבר אמרת שעץ משפיע על המארז אז מה תגיד על ריצפה מעץ.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אך אז אצלך אבל בלוח אם שלי (אסוס) יש משהו שנקרא Q-Fan וזה מכוון את מהירות המאוורר עפ"י הטמפ' של המעבד.

בשלב מסוים (בין 65-70 מעלות :hat:) המהירות עוברת ל-5000 rpm שזה עושה המון רעש.

נראה לי שאני אחליף גם בקרוב. :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אך אז אצלך אבל בלוח אם שלי (אסוס) יש משהו שנקרא Q-Fan וזה מכוון את מהירות המאוורר עפ"י הטמפ' של המעבד.

בשלב מסוים (בין 65-70 מעלות   :hat:) המהירות עוברת ל-5000 rpm שזה עושה המון רעש.

נראה לי שאני אחליף גם בקרוב. :x

לי יש לוח עוד יותר גרוע, של ביוסטר, וגם לי עשה אותו דבר כמו אצלך בכך שהוא בחר את המהירות על פי הטמפרטורה ואז אמרו לי לקנות את הזלמן וקניתי אותו אבל בזלמן הלוח לא קובע לו את המהירות אלא אתה קובע לו את המהירות עם מכשיר לשליטה במאוורר שמגיע איתו והוא שקט בגלל שהוא מסתובב מקסימום 2500 סיבובים לדקה.

החדר מאוורר גם הוא?

יש לך מזגן בחדר?

יש לך פרקט?

כן גם החדר מאוורר היום בלילה היה קר אז כשפתחתי את המחשב אז הטמפרטורה של המעבד הייתה 27 ויש מזגן אבל לא פרקט........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...