ביצועיי כרטיס מסך חלשים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועיי כרטיס מסך חלשים

דניאל מלנקי

Recommended Posts

היום הורדתי את 2005 ואחריי כל הבנצ'מרק קיבלתי תוצאה נמוכה של 678!

אני לא קולט למה! המפרט של המחשב שלי יחסית בסדר, יש לכרטיס מסך את כל הדריברים החדשים.........וגם יש קצת אוברקלוק למעבד ולכרטיס מסך...

מישהו יודע למה זה?

המפרט שלי:

מעבד intel pentium 2800mhz ht

לוח אם ic7

זיכרון dimm 521mb pc3200

כרטיס מסך siluro 5700 128mb

דיסק קשיח hitachi 80 gb

צורב nec

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית משקיע קצת ועושה השואה האתר של  futuremark ב- ORB היית רואה שהתןצאה שלך נורמלית לחלוטין.

יש לך כ. מסך חלש.

התוצאה שלי לא ממש נורמלית, עשיתי לזיכרון של הכרטיס מסך למהירות של 660mhz והוא נותן לי bandwich שך 10.5 ג'יגה לשנייה

ואני יודע שהכרטיס חלש....לא ידעתי את זה כשקניתי אותו........יש לך דרך לקבל ציון יותר גבוה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לקבל ציון גבוה יותר משום שהמבחן הזה מתבסס ברובו על הכ. מסך .

ובלי קשר תוכל לפרט בדיוק את ה- OC שלך למעבד/זכרונות.

למעבד של הכרטיס מסך לא עשיתי , כי זה לא נותן השפעה......

למעבד הראשי עשיתי מ2800 ל3200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהוא נותן השפעה, הוא יכול להוסיף לך עוד כמה נקודות. (תעלה גם לזכרונות)

לאיזה זכרונות לעשות אוברקלוק? לזכרונות של הכרטיס מסך עשיתי למקסימום.....

ועדיין לא הבנתי מה הקטע שלהמעבד הגרפי, הוא לא עזר לי בגרוש במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הורדתי את 3dmark 2005 ואחריי כל הבנצ'מרק קיבלתי תוצאה נמוכה של 678!

אני לא קולט למה! המפרט של המחשב שלי יחסית בסדר, יש לכרטיס מסך את כל הדריברים החדשים.........וגם יש קצת אוברקלוק למעבד ולכרטיס מסך...

מישהו יודע למה זה?

המפרט שלי:

מעבד intel pentium 2800mhz ht

לוח אם abit ic7

זיכרון dimm 521mb pc3200

כרטיס מסך abit siluro 5700 128mb

דיסק קשיח hitachi 80 gb

צורב dvd nec

וואי תמיד רציתי לעשות את זה :

יש דיון מרוכז http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=116713.0

וזה כנראה ינעל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה זכרונות לעשות אוברקלוק? לזכרונות של הכרטיס מסך עשיתי למקסימום.....

ועדיין לא הבנתי מה הקטע שלהמעבד הגרפי, הוא לא עזר לי בגרוש במשחקים

תה ממש טועה..... כרטיס מסך- זה מודל מוקטן (בהשוואה גסה) למחשב שלך- יש לך את המעבד (בכרטיס מסך זה ה5700 ובמחשב זה הפנטיום שלך) ויש לך את הזכרון (בכרטיס מסך- אלה הזכרונות, ובמחשב זה הDDRAM) ... עכשיו תגיד לי אתה.... מה במחשב הוא הלב של כל המערכת? המעבד

כנ"ל גם בכרטיס מסך- המעבד הוא הוא זה שיקבע איך הכרטיס יעבוד, ואם אתה עושה לו OC- אז כן אתה תרגיש בשיפור... (וOC לזכרונות גם מבורך) ...

סתם להבהיר לך- את היודע מה ההבדל העיקרי בין הכרטיס שלך (5700) ללכרטיס העליתא מהדור הקודם (FX5950U) ? המעבד!!!

המעבד הוא זה שעושה את ההבדל במשחקים, לא הזכרונות. (גם הזכרונות אבל בעיקר המעבד.)

לכן אם אתה יכול לתת OC למעבד של הכרטיס מסך... תן בו.

התוצאה שלך עדיי תהיה נמוכה כי הכרטיס שלך הוא חלש בלי שום קשר, אבל לדעתי תוכל לעלות כמה נקודות טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם תסתכל טוב אתה תראה שהמהירויות של המעבדים הגראפיים נשארים כמעט אותו הדבר ואם תסתכל טוב ה9800 פרו נותן ביצועים טובים יותר רק בגלל הרוחב פס של הזיכרון והמעבד שלו יותר איטי מזה של 5700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תמיד רציתי לעשות את זה :

יש דיון מרוכז http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=116713.0

וזה כנראה ינעל..

אין סיבה שתנעל, אני מדבר כאן על הביצועים של הכרטיס מסך, ה3dmark זו רק הדגמה לביצועים, יכולתי לתת תוכנה אחרת.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם להבהיר לך- את היודע מה ההבדל העיקרי בין הכרטיס שלך (5700) ללכרטיס העליתא מהדור הקודם (FX5950U) ? המעבד!!!

המעבד הוא זה שעושה את ההבדל במשחקים, לא הזכרונות. (גם הזכרונות אבל בעיקר המעבד.)

זה לא ממש נכון, למה אתה חושב שכמות יותר גבוהה משפרת את המהירות של המשחק? וכשרוחב הפס של הזכרונות יותר גדול כך המשחק עובד יותר טוב?

לפי מה שאני יודע התפקיד של המעבד הוא רק לשפר את האיכות של התמונה בכך שהוא עושה החלקה, תשים לב בעצמך שלהרבה כרטיסים מהדור הקודם יש מהירות מעבד נמוכה אך הביצועים שלהם גבוהים רק בזכות הרוחב פס של הזכרונות (אוליי מה שמשפיע זה הצנורות עיבוד...אבל בזה אני כבר לא ממש מבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...