ביצועיי כרטיס מסך חלשים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועיי כרטיס מסך חלשים

דניאל מלנקי

Recommended Posts

טריפל פוסט?! :o :o

"דניאל מלנקי", אני מבקש ממך לקרוא את חוקי הפורום, ואם אתה רוצה להוסיף/לשנת מידע כלשהו, תשתמש בכפתור הmodify.gif להודעה האחרונה שלך.

וד"א, אם הדיון לא מדבר על , תשנה בבקשה את הכותרת, כך שתכיל את נושא הדיון בקצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריפל פוסט?!  :o :o

"דניאל מלנקי", אני מבקש ממך לקרוא את חוקי הפורום, ואם אתה רוצה להוסיף/לשנת מידע כלשהו, תשתמש בכפתור הmodify.gif להודעה האחרונה שלך.

וד"א, אם הדיון לא מדבר על , תשנה בבקשה את הכותרת, כך שתכיל את נושא הדיון בקצרה.

טוב מצטער, אני חדש כאן ואני לא ממש מסתדר, ואם תוכל לעזור לי לשנות את הכותרת אז תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם תסתכל טוב אתה תראה שהמהירויות של המעבדים הגראפיים נשארים כמעט אותו הדבר ואם תסתכל טוב ה9800 פרו נותן ביצועים טובים יותר רק בגלל הרוחב פס של הזיכרון והמעבד שלו יותר איטי מזה של 5700

מה הקשר יש לו פשוט מעבד יותר טוב מ ה5700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגיע הזמן לעשות סדר:

1. סדרת ה FX של אונידיה ידועה בציונים הגרועים שלה ב ולכן התוצאה שלך עוד טובה יחסית ושום OC לא יעזור לך בהרבה.

2. הליבה של הכרטיס מסך היא הדבר החושב ביותר ולא הזיכרונות, בכל כרטיס ליבה שונה ולכן אין בכלל מה להשוות את הליבה של R9800P לשל 5700FX

הליבה של R9800P הרבה יותר חזקה ואין קשר בכלל למהירות שלה, עוד דבר חושב R9800P בעל רוחב פס של 256ביט לאומת זאת ל5700FX רק 128ביט

שזה עושה את האבדל עוד יותר גדול בביצועים.

3.תלך לפורום יסברו לך טוב מאוד אין לעשות OC מצויין, לא שזה כל כך יעזור לכרטיס שלך אבל שתלמד לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגיע הזמן לעשות סדר:

1. סדרת ה FX של אונידיה ידועה בציונים הגרועים שלה ב ולכן התוצאה שלך עוד טובה יחסית ושום OC לא יעזור לך בהרבה.

2. הליבה של הכרטיס מסך היא הדבר החושב ביותר ולא הזיכרונות, בכל כרטיס ליבה שונה ולכן אין בכלל מה להשוות את הליבה של R9800P לשל 5700FX

הליבה של R9800P הרבה יותר חזקה ואין קשר בכלל למהירות שלה, עוד דבר חושב R9800P בעל רוחב פס של 256ביט לאומת זאת ל5700FX רק 128ביט

שזה עושה את האבדל עוד יותר גדול בביצועים.

3.תלך לפורום יסברו לך טוב מאוד אין לעשות OC מצויין, לא שזה כל כך יעזור לכרטיס שלך אבל שתלמד לעתיד.

טוב תודה, רק תיקון קטן, בשני המעבדים גם של ה9800 וגם של5700 אצל שניהם המעבד פועל ב256 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצטער, אני חדש כאן ואני לא ממש מסתדר, ואם תוכל לעזור לי לשנות את הכותרת אז תודה

אין בעיה, וברוך הבא ;)

אם אתה רוצה לשנות את הכותרת, תשתמש בכפתור הmodify.gif להודעה *הראשונה* שלך בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...