2005 Rally McRae Colin מה אתם אומרים על המשחק? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2005 Rally McRae Colin מה אתם אומרים על המשחק?

888

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמממ, אולי בגלל ששיחקתי בדמו, יש לי כרטיס קול טוב ENVY VINYL 24 7.1

עם איזה רמקולים? ובאיזו עוצמת ווליום ?  :ylsuper:  ;)

עריכה: חכה, נחפש לך לינק שעובד ...

עריכה 2: הנה

http://www.download.com/Colin-McRae-Rally-2005-demo/3000-7531_4-10312485.html

284 מגה

אם יש לך ADSL זה משהו כמו 40 דקות עד שעה (בדקתי לך זה מתייצב על משהו כמו 125Kbps )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- 5.1 ? כי אם לא - חבל, אתה מפספס...

זרוק ת'הורים שך' מהבית איזה יום, שים ווליום עצבני (מחריש כזה, קצת לפני שיש דיסטורשן מהרמקולים) תבחר את הכלי האהוב עליך, תבחר בזווית המצלמה שציינתי למעלה ותתחרע. זו חוויה אחרת לגמרי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם HF אומר, אני חייב לנסות. :jump:

מוריד את הדמו ברגעים אלה (אולי סוף סוף זה יהיה המשחק הראשון בו ה EAX 3.0 באמת מקנה תחושת שמע ריאליסטית, מבחינתי זה חשוב יותר מאיכות גרפית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה, רוקפורד ? זה אתה ? שמעתי משהו על החלפת שם\כינוי...

אני לא יודע איך זה בדמו, אבל בגירסה המלאה, לכל זוית יש את הסאונד המתאים לה, ואני אסביר:

# אם אתה ב"מבט עוקב קרוב" (יענו- Chase Cam) מאחורי המכונית, אתה תשמע בעיקר אגזוז, עם בומים (מהמילה העברית- BOOM) מהירים מאוד

(ומדהימים בטירוף) מהסאב וופר. הסאב שלי ירה כאילו אין מחר...קשה לתאר את הרגשת הסיפוק :-)

# אם אתה "יושב על הפגוש" אתה תשמע בעיקר מנוע, ומאחר שאתה קרוב יותר פיזית לרכב עצמו אך עדיין מחוצה לו,

אתה תשמע גם אגזוז מאחוריך + אבנים עפות (בתנאי שזה התוואי עליו אתה נוסע...) וגם את הגלגלים מנסים לאחוז בקרקע.

# אבל הכי מדהים זה אם אתה יושב ממש בתוך הרכב, כשאתה רואה את ה- Dash Board ואת קורה A של הרכב, ואז אתה יוצא מחורפן לגמרי !!

אתה שומע גם את המנוע, אתה שומע גם את מערכת התמסורת (היבבה הזו כשאתה מאיץ), גם את השריקה\יניקה של הטורבו,

גם את האבנים המתגלגלות ( ;D) גם את הצליל הנמוך של  האגזוז (הבומים המהירים), גם את ההתרסקות שלך לתוך סלעים\עצים\עמודים וכו'

ואת המיתלים של הרכב מתאמצים לא לסגור מהלך (זה לא ממש מצליח להם, במיוחד לא בפינלנד...) וכמובן שאתה שומע הכל באוריינטציה הנכונה

(ימין\שמאל\אחורה\קדימה וסנטר).

תנסו במיוחד את שלב 2 בראלי USA , כשעוברים בתוך המנהרה הקצרה בהתחלה אחרי איזה כמה HAIRPINS

(למי שאין EAX 3.0 שישכח מזה ויתבאס כמוני  :'( )

עריכה: קבלו תיקון מדובר כמובן ב- EAX 4.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא NFSU

זה לא תחרות

זה רק לעשות תוצאה יותר טובה ממש שקבעו לך שם

זה ממש קשה ממש קשה

במיוחד בסביבוים

אני כל הזמן מתחלק לצד...

אוף

המשחק לדעתי לא כזה שווה לפחות לפי הדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון - זה אתה נגד היכולות שלך...

טיפ - תקפיד לקרוא את הרכב המסלול בו אתה עומד להתחרות, ולפיו תקבע את סוג הצמיגים.  זה עושה את כל ההבדל.

טוב אז לא את כל ההבדל, אבל לפחות -המון- הבדל.

בנוסף, תקפיד לבלום לפני פניה, מאחר שכאן בניגוד ל- NFS, אין לך קירות "להשען" עליהם בפניות

ותשתמש חופשי בבלם היד (לפחות בהתחלה, עד שתקבל את הרגש ותדע איך לזרוק את המכונית לפניה. זה הרבה יותר קל אם יש לך רישיון נהיגה במציאות-

אתה אז יודע איזה כוחות פיזיים פועלים על המכונית, ואז במשחק זה בא לך יותר בטיבעיות).

בתכלס, אתה אמור לזרוק את ה"תחת" של המכונית לתוך הפניה, ואז לתפוס אותו בחזרה עם היגוי נגדי , וכך לצאת כשהפנים שלך כבר מופנים כלפי הקטע הישר ואתה בפול גז.

דיברתי ג'יבריש?

עריכה:  לחילופין, ברשת זה גם אחלה, כי אז אתה רואה את המתחרים שלך, מה גם שאתה יכול לקבוע אם הם יהיו במצב GHOST, כלומר לא תוכלו להתנגש אחד בשני אלא לעבור אחד דרך השני, או לבחור במצב "חומרי" ואז אפשר גם להתנגש אחד בשני. זה כיף גדול. אפשר גם במסך מפוצל (כלומר שניים על אותו מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, HF, רוקפורד לשעבר. 8)

טוב, מאכזב...  :-\

התקנתי ת'דמו, בא להריץ, קובץ הריצה מביא לי אותה בפעולה לא חוקית. ניסיתי להרים ת'משחק גם ב Safe Mode, נאדה. עד עכשיו לא הצלחתי להרים ת'משחק, לא משנה מה.

או שלדמו יש בעיית תאימות עם מעבדי 64 ביט (מערכת ההפעלה היא 32 ביט, למען הסר ספק), או שהוא סתם לא מסמפט את הירכיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , יש בדמו באג , בהרבה מחשבים זה עושה את הבעיה הזאתי , גם אצלי, הוא מתנגש עם איזהשהיא תוכנה, שהוא יצא והורדתי אותו(את הדמו) גם אצלי וגם אצל בן דוד שלי עשה את הבעיה שעושה לך, אחרי משהו כמו שבועיים אנחנו באים להפעיל את זה עוד פעם(סתם בא לי לנסות להפעיל את זה במחשב שלי), וזה עבד , תנסה להפעיל את זה כמה פעמים, בסוף יעבוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה לא נותן לי את האפשרות בכלל לשים EAX 4.0 ? רשום לי שזה OFF ואני לא מצליח לשנות את זה :\

עריכה:

טוב עזבו נראה לי שהגרסה שיש לי על הפנים גיליתי עוד באג נצטרך למצוא משהו אחר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאותה תוכנה מדוברת היא ה Media Player. הוא משתמש במנוע שלה להרצת הסרטים, לפי מה שהבנתי מההתקנה...

וניסיתי, התייאשתי, הסרתי את המשחק ואת ההתקנה. ננסה את המלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...