יש לי מעבד Athlon XP1700 ואני מרגיש שאני צריך קצת יותר אז... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מעבד Athlon XP1700 ואני מרגיש שאני צריך קצת יותר אז...

Killer-Storm

Recommended Posts

שווה לי לקנות ב250 דולר XP2002+ ועוד 256DDR 266 ...בנוסף ל256 הקיימים והיטסינק של ThermalRight

מדגם

SLK600

כולל מאורר ? העם אני יקבל את כמות הביצועים שחסרה לי...?

לא

אם אתה פריק של ביצועים קח 4 חזק ותמהיר אותו למוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד לעשות לו ...יש לי היטסינק לא רציני והמעבד רותח אימיים אני צריך הרבה חומרים בשביל לעשות כמו שרציך ובאמת חבל לי לשרוף כסף...אז אולי תעשו לי רשימה של החומרים הכי טובים שאני צריך בשביל חזק ומוצלח שיתן לי עוד ג'אמפ קטן בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

המעבד שיש לך עכשיו יספיק לך לרוב הגדול של עבודות העיבוד שקימות היום.

אלא אם כן אתה עושה משהו באמת יוצא מגדר הרגיל בעבודות עיבוד, אין שום טעם להחליף מעבד כי ההבדל המורגש בביצועים נכון לעכשיו לא יהיה כול כך גדול, ובהחלט לא יהיה שווה את ההוצאה הנוספת של הכסף.

במקום זה תקנה, כמו שנאמר, את הAX7 עם חומר טרמי טוב דוגמת הAC או החומר מבוסס סיליקון שברח לי שמו כרגע(מישהו מוכן להזכיר?) עם איזה מאורר מכובד דוגמת האנרמקס, ותעשה לו אובר קלוקינג(לא שאתה צריך את זה גם...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים.

אין כמעט שום סיכוי שהמעבד הוא מה שמעיק לך בכל הקשור לביצועים.

אם תגיד בדיוק באיזה אפליקציה אתה מרגיש צורך ביותר כוח נוכל להגיד לך מה הרכיב שאתה צריך לשפר.

למשל בעבודה שוטפת ב Windows XP עם כמה תוכנות שונות בד"כ ה HD הוא מה שמגביל. ובמקרה כזה

משקיעים ביותר או ב HD יותר מהיר. כמו כן אני ממליץ מאוד לעשות בנצמארק ל HD כיוון שס יש

משהו מוזר שנראה שלפעמים הוא לא טורח להפעיל את DMA.

במשחקים למשל כמובן מדובר בכרטיס מסך. הבנתי (מהפורמים בגיימר) שיש לך גיפורס 3 על הפטיום 4 ואת גיפורס 2 ti על האתלון בבית

אז פשוט תחליף בינהם (הבנתי שהאתלון הוא המחשב המרכזי שלך עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד XP1700 ואני מרגיש שאני צריך קצת יותר אז...

תגיד לי על מה בדיוק אתה מתלונן ? איזה בעיות ביצועים יש לך ? לוקח לווינדואז יותר מחצי דקה לעלות ?

בGTA זמן הטעינה מורגש ?

יש פה אנשים עם במהירות 400 שמסתדרים לא רע אז תלונה עם 1700 ?

איזה קצת יותר מזה אתה צריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי על המחשב הזה ג'י פורס 4 Mx440 שהוא אידיאלי לחלוטין ומבחינה של מהירות הוא מצויין אבל זה לא העניין, המעבד שלי באמת טוב אני אולי קצת מגזים בנושא להחליף אותו כי ממילא אני מתגייס לצבא בפחות משנה העניין הוא שהוא מתחמם עכשיו עשיתי מודיינג למארז והמארז באמת קר אבל החום של המעבד לא עכשיו אני מרגיש כאילו אני מפסיד ביצועים בגלל זה ואני רוצה בעיקרון לדעת מה יותר עדיף לי בסופו של דבר אולי הAX7 לא כדי לי כי הבנתי שSLK600 יותר חזק וגם עובד עם דלתא. יש לי אקס פי ושאיבת הזיכרון ענקית ואני עובד עם 256 ב266 והלוח שלי תואם 266 כמובן אני לא יתחיל לעשות החלפות והעניינים אני רק רוצה להרגיש שאני לא מפסיד ביצועים מהעמבד ופה ושם אני מרגיש עם זה בגלל חום עם זה בגלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AX7 יותר טוב מה-SLK, בגלל שהוא בנוי בצורה האופטימלית של עיבוד חום מהיר (נחושת + אלומיניום), והוא גם תומך במאווררי דלתא פשוט יותר גדולים (80מ"מ במקום 60מ"מ, שגם דוחפים יותר אוויר, ובעיקרון עם רעש פחות מציק).

יש לך את החבילה שנקראת AX7 , שהוא מגיע משולב עם Delta 80mm 80CFM 52dBA.

לי יש את ה-68CFM ב-48.5dBA ואני יכול להגיד לך שהוא נשמע כמו הליקופטר קטן.

הוא מאוד מאוד רועש - ראה הוזהרת!

מה הטמפ' שלך שאתה חושב שהיא גבוהה מדי?

אולי אין לך בכלל צורך בכל העניין..

איזה הארד דיסק יש לך?

אולי הוא לא מהיר מספיק.

אולי המערכת הפעלה לא זיהתה אותו בתור UltraDMA..

כמו כן אתה יכול להוסיף עוד 256mb PC2100 ולהוריד את הכתיבה של ה-WinXP להארד דיסק.

הכרטיס מסך שלך מספק אותך?

אתה בטוח? ;D

כי הוא לא כזה להיט..

מומלץ איזה Ti4200 נחמד וחביב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

55 מעלות בשיא החום זה ממש לא נורא.

המעבדים האלה אמורים לעבוד עד איזור ה 70 מעלות.

והם מתים ב 90 מעלות. אם אתה מצליח להשאיר את המחשב פועל.

אם אתה מקבל 55 מעלות בשיא החום ובקיץ מצבך בסדר גמור.

עם המעבד חם זה לא אומר שהוא איטי. הוא פועל בדיוק באותה מהירות ונותן אותם ביצועים גם עם היית למקפיא אותו בחנקן נוזלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...