צריך עזרה בקירור המחשב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקירור המחשב

rudyzplace

Recommended Posts

יש לי 2100+ והוא ממש מתחמם גם שאני בOC רגוע (1744 MHZ) ניסיתי כבר הכול: קדחתי מאוררים במארז, חיברתי SCYTHE FCS50, החלפתי משחה תרמית הוספתי מאורר פנימי....וכלום! תחת עומס המעבד ב 54 מעלות.

אני מצרף כמה , אם מישהו יכול לתת פתרון - תודה.

נ.ב מישהו יודע למה הFCS 50 משנה את המהירות שלו על דעת עצמו????

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאורר של גוף הקירור נמצא במקום לא נכון לשאיבת אויר

נ.ב מישהו יודע למה הFCS 50 משנה את המהירות שלו על דעת עצמו????

יש לו חיש ןטמפ שמשנה את המהירות שלו לפי מידת הצורך

אבל תאמת 54 מעלות זה נורמאלי לפאלומינו שכידוע מיוצר ב0.18 מיקרון אפילו אם הוא מגיע ל64 מעלות זה לא קריטי המעבד שלי עבד שנה ב70 מעלות ועובד עד היום אבל ב30 מעלות עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל התמונות האלו ענקיות !! (בגודל)

יש לך הרבה מאוררים במארז אבל לא מובן מה כל אחד עושה (מכניס/מוציא).

אם תתן פירוט על כל מאוורר יהיה יותר קל לעזור . יכול להיות שהסירקולציה ממש גרועה למרות שיש המון מאווררים.

נ.ב. וגם תוך כדי זה תקטין את התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה מאוררים במארז אבל לא מובן מה כל אחד עושה (מכניס/מוציא).

לפי מה שרואים בתמונות זה:

בחלק האחורי סמארט פאן מוציא

ובדלת 2 מכניסים ואחד מוציא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה... קודם כל תודה רבה על ההערה לגבי גודל התמונות - טופל.

-פירוט המאוררים: דלת מארז (3 מאוררים) - מאורר עליון מוציא אויר 2 תחתונים מכניסים (אחד ממוקם מול הHD והשני מול הכרטיס מסך).

מארז (2 מאוררים) - אחורי (כתום) מוציא וקדמי מכניס.

מעבד (FCS50) - מכניס אוויר לתוך המוטות .

המהירות של המאורר היא באזור ה 4900 RPM - אין לי כמעט שליטה עליו דרך הבקר מהירות שלו, הוא משנה מהירות לבד ועומד בד"כ על המספר הזה.

ניסיתי להרכיב את המאורר של גוף הקירור מהצד השני אבל הזיכרון הפריע מבחינה לוגיסטית.

לפי המאמר שסוקר גופי פה באתר, תחת עומס המעבד אמור להיות ב 35-39 מעלות בעזרת ה FCS50 - אני על 46 בלי עומס >:(

זה לא הגיוני.....ואפילו לא חם עכשיו (22 מעולות בחדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המאוורר האמצעי על דלת המארז (השמאלי ביותר) הוא מיותר היית יכול לשים אותו באזור של הכ. מסך.

לגבי הגוף , כמו זה שמעלי גם אני חושב שצריך להפוך את המאורר כך שהוא יוצא אויר מהצלעות לכיון המאורר בחלק האחורי של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר צריך להוציא אוויר מהצלעות - החום עובר מהצלעות לאוויר ביניהם, והמאוורר מוציא את האוויר הזה החוצה.

תן מבט על התמונה.

לפי מה שמשורטט וגם לפי איך שהגיע הגוף קרור מהחברה המאורר מכניס אוויר לתוך הצלעות ולא מוציא. אפילו הוספתי עוד מאורר בצד השני כדי להגביר את האפקט...אבל זה גם לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ??? איפה הייתי יכול לטעות?

הכל מוברג וצמוד, יש בטוח שכבה דקה ואחידה של משחה תרמית (מרחתי 3 פעמים מחדש להיות בטוח).

אויר נכנס לתוך הגוף ממרכז המחשב ומובל החוצה בקו ישר בעזרת 2 מאוררים (אחד מוציא מהגוף והשני מוציא מהמארז).

*עדכנתי את התמונה של הגוף (עכשיו עם 2 מאוררים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...