מבקש את עזרתכם בנושא שידרוג המערכת - לוח אם, מעבד, זיכרונות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש את עזרתכם בנושא שידרוג המערכת - לוח אם, מעבד, זיכרונות

ZorD

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי.. מצטער שאני שואל שאלות שלא כל כך קשורות לנושא המקורי.. אני פשוט רוצה לכסות את כל הקצוות בעיניין הזה.

האם יהיה עלי להוסיף עוד מאוורר למארז או שהוא יגיע כבר מאוורר מספיק?

זה עד כדי כך מנפח את המחיר אם הם מוסיפים מאוורר אחד?

*אם הכול ילך כמתוכנן אני אסע היום ב5:00 ויקח את חיית המחמד שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חיבורי מולקס....

על הלוח יש 2 חיבורים למאווררים-אחד למאוורר של המעבד ואחד לחיצוני.בשביל שתוכל לחבר את שלושתם תצטרך מן מפצל כזה.

תבקש מהם לא מאמין שתהיה להם בעיה לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאד על ההקפצה אך זה נחוץ!

המצב ניהיה גרוע יותר משחשבתי!

וציפיתי שמשהו ישתבש.. אבל לא עד כדי כך!

התקשרתי אל החנות, במשרד שנימצא בקיבוץ געש, שהוא הכי קרוב אלי ודיברתי עם אותו בן אדם שדיברתי איתו אתמול, רק שהיום הוא אמר לי שהוא כבר מחר את המארז! ויש לו רק את הלוח אם הזיכרונות והמעבד.

לי כמובן כבר התחילה ליכאוב האונה השמאלית של המוח (וזה קורה רק כשאני מעוצבן באמת)

אח"כ ששאלתי אותו מתי הוא יקבל עוד מלאי של הוא אמר לי לזה יכול להיות בעוד יום יומיים ואולי אפילו חודש!!

ולאחר מיכן הוא אמר לי שכדאי לי לבוא היום ולקחת לפחות את החלקים האחרים שהזמנתי, ואז אני אמרתי לו שאני לא יכול כי אני רוצה שהם ירכיבו לי את השילוש במארז כך שאני אקבל 3 שנים אחריות על המעבד! ואז הוא זרק עלי משהו חדש, הוא אמר שכדי שהם ירכיבו לי את המחשב אני צריך להביא לשם כרטיס מסך + Hard Disk ואז הם ירכיבו לי את העסק, רק שעכשיו זה יעלה יל 290 ש"ח (!) ולא 190 מכיוון שהם ירכיבו לי גם את הכרטיס מסך וגם את הHD!

אני לא יודע כבר מה לעשות :nixweiss:

אין לי מושג כמה זמן יעבור עד שהם יקבלו את המארז, ואין לי עוד 100 ש"ח מיותרים להרכבה, כבר הלכתי עד הקצה.

מה עלי לעשות?

זה בסדר מה שהם עושים?

לפנות למקום שונה? לא קיבוץ געש?

בבקשה תעזרו לי, פעם ראשונה שדבר כזה קורה! אני ממש לא יודע איך להתמודד עם זה..

כבר חשבתי שעד היום בערב אני יוכל להנות מהמחשב החדש.. שלא נדבר על זה שמחר אני מפנה את הישן (הנוכחי)

מה עושים? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה גר?

אולי תוכל לקנות את הכל מסניף אחר של KSP.

והרכבה אני יודע עולה שם 190 אני לא מבין למה דורשים ממך 290.אולי זה בגלל שהם מרכיבים חלקים ישנים שלך ולא חדשים שקנית מהם.

בכל מקרה ,אתה לא יודע לחבר לבד כרטיס מסך והארד דיסק?

אם אתה יודע ,תן להם להרכיב את הלוח+מעבד ומארז ,ואתה תרכיב את כל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העיניין!

אני יודע לחבר כרטיס מסך וHD, רק מעבד עוד לא הרכבתי מאפס (היטסינק+משחה טרמית..) וכשאמרתי לאותו בחור מהסניף בקיבוץ געש שאני רוצה הרכבה רק על הלוח אם המעבד הזיכרון והמארז, הוא אמר לי שאין אפשרות כזאת ואני חייב להביא אליו גם את הכרטיס מסך שלי + הHD שיחבר את כולם, וזה לדבריו מוסיף עוד 100 ש"ח לסכום.

האם אותו אחד מרמה אותי?

בכל מקרה היתקשרתי לנסיף בתל אביב ושם הבחור היה נחמד בהרבה, הבטיח להתקשר בסביבות השעה 7:30 ואכן כך עשה, דיברתי איתו והכל הסתדר, יש את כל החלקים כולל מארז בצבע לבן ( ;D ) והכל יהיה מוכן למחר!

בהחלט בחור נחמד.

אז אני מבין שבסופו של דבר הבחור ההוא מקיבוץ געש ניסה לרמות אותי, האם כך?

אני מקווה שהכל יסתדר ואני אקבל את המערכת מחר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל על ההקפצה (השנייה :-X ) רק רציתי לעדכן ולסכם את העיניינים.

הזמנתי מסניף אחר את החלקים והכל היה להם במלאי (הסניף בתל אביב) ולקחתי את החלקים, הכל הסתדר לטובה!

השירות היה אמין ומהיר.

הסניף בקיבוץ געש פשוט זוועה, יש שם רק מוכר אחד (כך אני חושב.. רק הוא עונה לטלפונים ומבצע את ההזמנות וכו") וכניראה שהרבה אנשים יודעים שהוא קצת "קוקו" אפילו האנשים בסניף בתל אביב אמרו ואני מצטט: "אא דיברתה עם *** אולי? כן.., אנחנו יודעים שיש לו קצת בעיות.. זאת לא הפעם הראשונה.."

חחח כניראה שזו באמת לא הייתה הפעם הראשונה, אך בכל מיקרה עכשיו הכל הסתדר, החלקים נימצאים אצלי ורק מחכים שמישהו יבוא ויקים אותם לתחייה :smile1:

ברצוני להודות לכל אלה שעזרו לי בקנייה ובבחירת החלקים!

תודה רבה לכם! :xyxthumbs:

עזרתם לי מעל ומעבר.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך! :xyxthumbs:

*רציתי רק לוודות כמה דברים קטנים (ואחרונים :smile1: ):

-כשאני עושה את תהליך הRepair לWIN דרך המדריך שMcFly הציע, אני צריך להכניס פקודות כלשהם? או שמה התהליך מתבצע באופן אוטומתי לחלוטין?

-אלו קבצים\תיקיות של הWIN עלי לגבות ליתר ביטחון? (לדוג' "My Documents")

-יש לכם מכוונים כלשהם למריחת מישחה טרמית על המעבד? (פעם ראשונה שאני מיתעסק עם מישחה טרמית על המעבד ואני לא מעונין לחנוק אותו עם המישחה הזאת ( :smile1:)

אני אתחיל להרכיב את כל העסק בעוד כמה דקות.. Wish Me Luck :hat:

Thank You

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשים הרבה משחה טרמית .......שים באמצע כזה כאילו לא הרבה אבל גם לא קצת.....ותמרח על הליבה עצה של הAMD(הדבר הכסוף הזה באמצע)

ואם יש לך עוד 30 שקל תקנה AS5 .......ויש מדריך באתר שמסביר איך למרוח........ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINDOWS REPAIR זה בדיוק 10 דקות ומחשב עושה הכל אוטומתי.... ואתה לא צריך לעשות שום גיבוי למסמכים שלך הוא לא מפרמט את הדיסק רק מחליף דברים בתיקיית WINDOWS (אני מקווה שאין לך תוכנות ומסמכים בתוך התיקייה הזאת ;) ), אולי יש תוכנות שלא יעבדו אחרי REPAIR (היו לי בעיות עם אחרי REPAIR , אז פשוט התקנתי אותו מחדש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...