אני והמזל הטוב שלי (או: מחסל החומרה מכה שנית) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני והמזל הטוב שלי (או: מחסל החומרה מכה שנית)

Ewingum

Recommended Posts

לפני יומיים נשרף לי הלוח אם (עם עשן). הלכתי לאחריות והחליפו לי מעבד ולוח אם.

אתמול הרכבתי את הכל, וכשניסיתי להדליק כלום לא עבד, לא צליל לא כלום רק הלד הכתום בלוח אם דלק. אחרי כמה נסיונות נדלק והרחתי ריח שרוף. מהר סגרתי את הכל ואם הלוח אם לא ניזוק אז הCPU כנראה כי אחת הקצוות שלו ב... צבע וגימור לא קונבנציאונלי :P

עכשיו צריך שוב ללכת לאחריות (אזטק)...

אז ככה, עכשיו זה עושה לי מה שגם קרה לי כמה פעמים בעבר, הכל עובד אבל אין תמונה במסך. כמו כן זה עושה אותו דבר אם יש מעבד או אין מעבד (=מעבד מת?) זה גם עושה תיקתוקים בSPEAKER.

נ.ב. - אני שוקל לקנות NANOTHERM במקום AS3, כי הNANO לא מוליך, רק ליתר ביטחון (נראה לי שעם עודף המזל שלי אני צריך מקדמי הגנה)

נ.ב.2 - מתי מגיע SLK800 לארץ הקודש שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ, כהזיכרון היה בחוץ קצת ועכשיו הכנסתי לחלוטין, ועכשיו כשהמעבד בפנים יש טיקים כאלה מהSPEAKER (ולא רואה כלום על מסך...) וכשאין מעבד אין טיקים (ומן הסתם לא רואה כלום על מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים נשרף לי הלוח אם (עם עשן). הלכתי לאחריות והחליפו לי מעבד ולוח אם.

אתמול הרכבתי את הכל, וכשניסיתי להדליק כלום לא עבד, לא צליל לא כלום רק הלד הכתום בלוח אם דלק. אחרי כמה נסיונות נדלק והרחתי ריח שרוף. מהר סגרתי את הכל ואם הלוח אם לא ניזוק אז הCPU כנראה כי אחת הקצוות שלו ב... צבע וגימור לא קונבנציאונלי :P

עכשיו צריך שוב ללכת לאחריות (אזטק)...

אז ככה, עכשיו זה עושה לי מה שגם קרה לי כמה פעמים בעבר, הכל עובד אבל אין תמונה במסך. כמו כן זה עושה אותו דבר אם יש מעבד או אין מעבד (=מעבד מת?) זה גם עושה תיקתוקים בSPEAKER.

נ.ב. - אני שוקל לקנות NANOTHERM במקום AS3, כי הNANO לא מוליך, רק ליתר ביטחון (נראה לי שעם עודף המזל שלי אני צריך מקדמי הגנה)

נ.ב.2 - מתי מגיע SLK800 לארץ הקודש שלנו?

::)

אני חושב שאתה _בדיוק_ מסוג האנשים שצריכים לבקש הרכבה מהחנות שהם קנו ממנה את החלקים - גם אם זה כרוך בתשלום נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה לא שאין לי ידע, יש לי מעל ומעבר ידע בנושא הזה כולל ההרכבה, הבעיה היא שאיך שהוא חוק מרפי תמיד פועל עלי

מוות למרפי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

לי יש עדין שיא, יום חורפי, שני הרדיסקים, מעבד, שני סטיקים ש 128 EACH, CDROM, מודם, כרטיס ו-וודוו 3 3000.

??? ???

מן הסתם נשרפו כולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה לא שאין לי ידע, יש לי מעל ומעבר ידע בנושא הזה כולל ההרכבה, הבעיה היא שאיך שהוא חוק מרפי תמיד פועל עלי

מוות למרפי!

מרפי הוא אחלה גבר, אתה יודע למה? כי מזל רע לאחד הוא בהכרח מזל טוב לאחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי יש איזו קללה או שדוני אלקטרוניקה בבית שלנו. בחודש אחד התקלקלו:

חלקים שונים במחשב

שואב אבק

אוטו

מזגן

משקפיים נעלמו

מנורה נשרפה (טוב זה קורה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי יש איזו קללה או שדוני אלקטרוניקה בבית שלנו. בחודש אחד התקלקלו:

חלקים שונים במחשב

שואב אבק

אוטו

מזגן

משקפיים נעלמו

מנורה נשרפה (טוב זה קורה...)

ממתי שדוני אלקטרוניקה צריכים ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...