מה יהיה עם אי אמ די?? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יהיה עם אי אמ די??

NISAN

Recommended Posts

שלא תבינו לא נכון.... אני 100 אחוז בעד אי אמ די ואני כבר הזמנתי את המחשב שלי שמורכבת ממערכת עם המעבד הנ"ל..

אבל האם אתם באמת חושבים שאי אמ די לא תיהיה קיימת יותר בגלל העדר ביקוש שנובעת מבורות של הצרכנים לגבי מה נכון?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדר ביקוש

איזה העדר ביקוש? בארה"ב, יפן, הביקוש לAMD עולה ועולה, אולי בישראל הביקוש אליהם לא גדול (אבל הוא גם עולה, בצורה מתונה), אבל היא דג קטן בים החומרה הגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מכבד את זה שהם לא כאלה פרהסיונים כמו אינטל ...אלה חברה טובה שמייצרת בשקט בשקט מעבדים מעולים.

מה שגורם לי לחשוש הוא השילוב של אינטל + מיקרוסופט כלומר מה יקרה אם מיקרוסופט תבחר לתת בילעדיות רק למעבדי אינטל????? תמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על זה רגע...

לדעתי דווקא זה טוב ש- פחות מוכרים מאינטל...

ולמה זה?

תחשבו שאם הביקוש למעבדי היה כמו הביקוש למעבדים של המחירים היו הרבה יותר גבוהים...

וכך אנו הצרכנים היינו מפסידים מזה נורא...

כך שלפי דעתי זה מצויין שהם לא כל כך מוכרים כמו אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להשוות....

INTEL נסחרת לפי שווי בבורסה של-145 מיליארד דולר.

AMD נסחרת לפי שווי בבורסה של כ-3 מיליארד דולר.

AMD פשוט "קטנה" מדי, אין לה משאבים אדירים כמו לאינטל וכרגע גם אין לה כנראה מתמודד למול ה-northwood .לדעתי, לAMD יש רק אלטרנטיבה אחת- משקיע אסטרטגי. ניחוש שלי,במוקדם או במאוחר תיקנה על ידי גוף גדול , כך שאין מה לדאוג יותר מדי.

במקרה הכי גרוע, תסגר(שוב,התסריט הפחות סביר) וכולנו נחזור לINTEL ,כשיש רק אלטרנטיבה אחת לא יודעים עד כמה היא גרועה!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לכם שאתם מקשקשים פה בקצב מטורף, נכון?

עד שאינטל יוציאו את ה-northwood (וזה יקח הרבה זמן), AMD תוציא כבר את ה-Hammer שלה...

אין לכם מה לדאוג.

הפנטיום 4 נדחה מעל שנה (היו בקשר אליו דיבורים כבר בתחילת 2000. היום אנחנו בסוף 2001, וכולנו יודעים מה יצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...