שאלה חשובה מאוד בקשר ל IRIVER H-10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה מאוד בקשר ל IRIVER H-10

gadits

Recommended Posts

קראתי בביקורת באתר http://www.trustedreviews.com/article.aspx?head=39&page=2359 ..שכדי להטעין את הבטריה של הIRIVER H-10 הוא חייב להיות מחובר לUSB ..יכול להיות שהבנתי לא נכון ?!?!....האם למישהו כאן יש את המכשיר ויכול לאשר את הדבר?

ושאלה שנייה האם הנגן הזה מתאים לריצה ..האם יש לו מנגנון SHOCK כמו לIPOD MINI שמונע קפיצות בשירים בזמן זעזעוים ?

אנא עיזרו לי כי אחותי נובעת השבוע לארה"ב ..והייתי כמעט בטוח שאני אומר לה לקנות לי את הIRIVER H-10 עד שקראתי את הביקורת הזאת..אם הדבר הזה נכון אין סיכוי שאני קונה את הנגן הזה!!!...כי אז אם רצה לקחת אותו לטיול לבית מלון ותיגמר לי הבטריה לא אוכל להטעין אותה

בתודה מראש גדיץ ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הנגן אישית אבל אני בטוח ב99.9% שאפשר להטעין אותו גם משקע חשמל, הUSB זה רק תוספת.

בקשר לשימושים שלך, יש לנגן ANTI SHOCK, כמו בכל נגן מבוסס HD אבל ממש לא מומלך לעשות איתו ריצות כי אתה יכול לגרום נזק לדיסק הקשיח. במקרה שלך הייתי ממליץ לך ללכת על נגן מבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המענה המהיר ...אבל99.9 אחוז זה עדיין לא 100 אחוז...האם למישהו יש את הנגן הזה ויכול לאשר שלא צריך כדי להטעין..כי לפי מה שאני הבנתי מהביקורת זה לא שאתה מטעין את המכשיר דרף הUSB כאופציה נוספת להטענה דרך החשמל ..אלא שרשום שם שאפילו אם לקחת איתך את המכשיר ואת המתאם לחשמל אתה לא תוכל להטעין אותו כל עוד לא תחבר את המכשיר למקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים להטענה...

הוא מאוד נחמד, אני לוקח אותו לכל מקום שאני הולך ולא מצאתי בו איזושהי בעיה חמורה עד עכשיו...

הסאונד טוב מאוד, אבל אני לא אודיופיל ואין לי אוזן מקצועית...

הוא נוח לי מאוד ממש בגודל של כרטיס ביקור-שטח הפנים...

עוד פרטים תוכל להעזר בביקורת שכתבתי עליו לאתר... חיפוש בפורום יעזור...

אם יש לך שאלות נוספות אתה יכול לשאול בחופשיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

ל I-RIVER יש מטען חשמל ואינו צורך את ה- בכדי להיטען, בטעינה מלאה הוא ינגן לך 12-14 שעות רציפות (תלוי בווליום)

כמו כן הסוללה שלו נשלפת וניתנת להחלפה, תוכל לקנות במחיר סימלי ובכך גם בטיולים, פשוט להחליף במקום ולהינות מיותר מוסיקה ומפחות דאגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא חיפשתי פה ביקורות בפורם על הI RIVER H-10 אבל לא מצאתי אם תוכל לתת לי לינק לביקורת שלך אני מאוד אשמח .ואם לעוד מישהו יש משהו להוסיף בקשר לנגן אני מאוד אשמח לדעת יתרונות וחסרונות ( קראתי עליו כבר איזה 10 ביקורות מחול אבל עדיין אני מעדיף ביקורת של אוזן ישראלית)

כי השבוע אני חייב כבר להגיד לאחותי איזה דגם של נגן להביא לי + אם למישהו יש המלצה על אוזניות( אבל לא כאלה שנתקעות בתוך האוזן אני אישית לא סובל אותם) טובות אני אשמח מאוד

בתודה מראש גדיץ :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שכבר מצאת הנה הלינק בכל מקרה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=111970.0

כל השאלות כתוב בדיון הזה על מנת לא להקפיץ שוב את הדיון של הביקורת...

הווליום בסדר גמור על הכי חזק זה כבר מפוצץ לי את האוזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אחי מעכשיו אני אכתוב רק כאן ..תגיד לי לפי מה שהבנתי מהביקורת שלך יש שמה מישהו שהפנה לינק לאתר של מיסטיק ריבר ששמה קראתי על הרבה בעיות עם המכשיר הזה + הבנתי שרובם הם על מכשיר שנקנה באמריקה ..הבנתי שיש איזושהיא בעיה שהמחשב לא מזהה את האייריבר ככונן נוסף או משהו ..אני מבין שאתה קנית את הנגן בארץ...ולך אין את הבעיות האלה?!?!!?.....האם כדאי לי בכלל לקנות את המכשיר בארהב אם הוא הולך לעשות כל כך הרבה בעיות?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כדאי לך או לא כי פשוט אין לי ניסיון עם נגן אמריקאי...

אני קניתי בארץ והבעיה היחידה זה עם העדכונים כמו שרשום בביקורת ואני זוכר שהיה עוד אחד עם בעיה כזאתי שדיבר איתי בפרטי קצת...

אני הסתדרתי עם הבעיה פשוט עדכנתי בשעות הבוקר המוקדמות (7 ככה) שהשרת שלהם לא עמוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...