אינטרנט זהב (012) Vs ברק (013) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב (012) Vs ברק (013)

Liran -

Recommended Posts

שלום, ::)

בעוד כמה ימים אנחנו אמורים להתחבר מחדש למת"ב (HOT), ובמסגרת מבצע מסויים שלהם שהוא כולל 3 ממירים (הדקים, החדשים), 5 חבילות ערוצים (ספורט, מוזיקה, בידור, סרטים ומולטימדיה - משחקים וכד' לפי מיטב ידיעתי) + מהיר (כולל ספק) 1.5 מגה = 270 ומשהו שקלים בערך לפי מה שאני זוכר .. ;) (המחיר כולל גם התקנה בחינם של 3 הממירים והאינטרנט).

האינטרנט המהיר כולל בתוכו גם את התשלום של HOT עצמם, וגם את התשלום של הספק שבמסגרת המבצע אני צריך לבחור בין 012 ל - 013, מה אתם ממליצים ?! איזה ספק נחשב לטוב יותר, לאמין יותר ? מבחינת שירות, גלישה נוחה ומהירה וכד' ... עד היום הייתי מנוי אצל בינלאומי והייתי דווקא די מרוצה, התנתקתי מהם לא מזמן כאשר עברנו דירה וכעת שאנחנו מתחברים מחדש אני צריך לבחור בין 013 ל - 012, כי בינלאומי לא כלולים במסגרת המבצע :-\

ביקשו ממני גם להחליט אם אני רוצה להוסיף סכום מסויים למבצע (אני לא זוכר בדיוק מה הסכום המדוייק כרגע) ובתמורה לכך לקבל מודם + ציוד שתומך ברשת אלחוטית על מנת שאני יוכל לגלוש בכמה מחשבים בו-זמנית ו/או להשאיר את הסכום הקיים ולקבל מודם רגיל.

האם הציוד / המודם לרשת אלחוטית שהספק עצמו מספק נחשב לטוב או שכדאי ללכת על החבילה הבסיסית ולאחר מכן לקנות את הכל לבד ולעשות את הרשת האלחוטית לבד .. ?!

תודה מראש !! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

013 אני מנוי ל012 כבר יותר מ-9 שנים ואני לא מתנתק אני עוזב את הארץ עוד חודשיים

013 ממש טובים נראה לי היום הספקית הכי טובה בארץ

לעומת 012 שהשירות בכלל לא משהו יש לי כבר איזה בעיה יותר משנה והם לא רוצים לעזור לי (הם לא יכולים לעזור לי זה מה שהם אומרים) ויש לי בעיות פינג מידי פעם פשוט האיכות זבל והשירות לא משהו

תבחר מהר 013!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי :hi: תודה, נראה לי באמת שאני ילך על 013, הם באמת נראים לי יותר טובים.

ומה בקשר לשאלה השניה שלי ?!

האם כדאי ללכת על המבצע שבו הספק נותן לי תמורת תשלום נוסף (אני לא זוכר את הסכום המדוייק) מודם + ציוד אלחוטי + התקנה של רשת אלחוטית על-מנת לגלוש בכמה מחשבים בו זמנית או ללכת על החבילה הבסיסית ולקנות לאחר מכן את כל הציוד בעצמי ולעשות את הרשת לבד ? האם הציוד שהספק נותן הוא נחשב בדר"כ לטוב או שעדיף לקנות ציוד פרטי ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

013 אני מנוי ל012 כבר יותר מ-9 שנים ואני לא מתנתק אני עוזב את הארץ עוד חודשיים

013 ממש טובים נראה לי היום הספקית הכי טובה בארץ

לעומת 012 שהשירות בכלל לא משהו יש לי כבר איזה בעיה יותר משנה והם לא רוצים לעזור לי (הם לא יכולים לעזור לי זה מה שהם אומרים) ויש לי בעיות פינג מידי פעם פשוט האיכות זבל והשירות לא משהו

תבחר מהר 013!!!

אם הם כאלה זבל אז למה אתה איתם כול כך הרבה זמן? אם הבעיות התחילו איתם כבר לפני יותר משנה למה לא עזבת אותם? היית חתום איתם על חוזה ל-10 שנים?

ומה בקשר לשאלה השניה שלי ?!

האם כדאי ללכת על המבצע שבו הספק נותן לי תמורת תשלום נוסף (אני לא זוכר את הסכום המדוייק) מודם + ציוד אלחוטי + התקנה של רשת אלחוטית על-מנת לגלוש בכמה מחשבים בו זמנית או ללכת על החבילה הבסיסית ולקנות לאחר מכן את כל הציוד בעצמי ולעשות את הרשת לבד ? האם הציוד שהספק נותן הוא נחשב בדר"כ לטוב או שעדיף לקנות ציוד פרטי ?!

לדעתי תברר איתם בדיוק איזה ציוד הם נותנים לך, תחפש מידע על הציוד הזה, עלויות שלו וכו' וככה תחליט אם זה משתלם לך.. מניסיון שלי בד"כ המבצעים האלה לא כ"כ משתלמים אבל יש ויש, לך תדע, אולי תצא מופתע... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שזה קשור למחשב שלי וכל הזמן משכתי את זה חשבתי בעיות אצלי ובסוף הכל אצלם אבל על העזיבה כבר אנחנו מדברים יותר מחצי שנה בערך אז לא שווה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 חארות, עם תירוץ תמידי: "יש לך אולי ספיי במחשב או שזה לא קשור אלינו, או תבדוק אם יש לך וירוס".

הכללל בולשיט אצלם, ולא כדאי להשאר שם (אני אצלם שנה+ בגלל התחייבות) ואני עוזב אותם בקרוב כנראה לטובת 013 !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 חארות, עם תירוץ תמידי: "יש לך אולי ספיי במחשב או שזה לא קשור אלינו, או תבדוק אם יש לך וירוס".

הכללל בולשיט אצלם, ולא כדאי להשאר שם (אני אצלם שנה+ בגלל התחייבות) ואני עוזב אותם בקרוב כנראה לטובת 013 !!

תיזהר יש לתרוץ הזה זכויות יוצרים , הוא שייך לבזק הם עוד יתבעו אותך הזבלים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצפו לניסים ונפלאות מהתמיכה של אף אחת מהחברות, ויש לזה כמה סיבות.

1) כוח אדם מועט, החברות חוסכות כסף מה שגורם באופן עקיף לכך שאנחנו משלמים פחות.

2) חוסר הכשרה מקצועית מספקת, מדובר הרבה פעמים על אנשים שהעבודה בתמיכה היא פרט שולי וקטן בחייהם ומכאן גם ההשקעה שלהם בלימוד התחום, מדובר על סטודנטים ודומיהם שעובדים בתנאים מרגיזים, לא תמיד אפשר להאשים אותם.

3) העובדה שהתמיכה היא מרחוק ואין כמו לשבת מול המחשב הבעייתי ולנסות לפתור את הבעיה

דברים שלוקח שנים להנחות את הבן-אדם דרך הטל' אתה עושה בשניות. ואין כמו לעשות דברים בעצמך ולראות הכל מול העיניים.

4) צריכים לחפות על פאשלות של החברה, מה לעשות החברות משלמות להם, לא אנחנו...

5) בלי קשר למקרים שלכם ספציפית, אחד הגורמים היותר שכיחים לבעיות שיש לאנשים בגלישה זה SPYWAREZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זהב זה 015.

012 זה קווי זהב ואלו שני חברות שונות לגמרי.

כבר אמרתי ואני אומר שוב, אל תצפו לשירות טוב מידי מאף אחת מהחברות. אל תשכחו שאלו ספקי , הם לא התומך הטכני שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו,

אני עובד בתמיכה של ספקית גדולה

תומכים ותומכות יש הרבה, יש כאלה שרוצים להבין מה הם עושים, ובאמת לומדים על זה ויודעים לתמוך טוב יותר עם הזמן

מה שחשוב, אנחנו לא יודעים על פאשלות של החברה, אף אחד לא מיידע אותנו ומספר לנו מה קורה ברמה כללית

ברמת תמיכה אנחנו יודעים אם יש בעיה אצלנו (התחברות/איטיות) וכו' - זה כמעט ולא קורה, אבל אם קורה, אומרים לנו ומעלים תקליט לטלפון של התמיכה שמספר על זה בזמן ההמתנה (הקצר)

אני בעצמי, די אכפת לי, אני פועל לפי עובדות

האינטרנט איטי ? על כמה אתה מוריד בבדיקה ? 180kb ? סבבה, זה רק הדפדפן שלך ובאמת צריך לנקות קאש וזמניים ו SPY כי מהירות שמספיקה לגלישה היא גם 20 קב"ש, ואתה מקבל פי 9 מזה.

אתה מוריד על 40 קב"ש כשאתה מחובר ? אבל בתשתית בלבד אתה מוריד על 180 ? אז ואללה אחי, יש לך ותפרמט.

או שפאקינג תסגור את האימיול לפני שאתה עושה בדיקת מהירות הורדה..

הפינגים גבוהים ? ואללה, אין לי מה לעשות בקשר לזה ובחיים לא יהיה לי

כולם מתחברים אלינו, וכולם מנותבים לחו"ל גדרך השרתים שלנו

חלק בצורה כזו, וחלק בצורה אחרת

לא התומך הטכני הוא זה ששולט על זה, וזה די אקראי אני מאמין.

לרוב באמת פינגים גבוהים זה בעיה במחשב או בכ.רשת או SPY או וירוס !

איך לבדוק ? תתחבר לספק אחר עם שם משתמש וססמא של חבר שלך, שמחובר לספק ההוא (על אותה תשתית כמובן, ומחשב)

ובקשר לשאלה של פותח הת'רד - לך על 013

אין בעיות איתם בכלל, 3 שנים אני איתם בכבלים מעולם לא סבלתי מניתוקים או משום בעיה אחרת

(אולי כי אני תומך טכני)

אמנם התמיכה שלהם על הפנים , גם מבחינה טכנית (בדקתי אותם כמה פעמים בשאלות מטומטות והם לא ידעו לענות)

וגם מבחינת עשרים דקות זמן המתנה בכל שעות היממה.

אבל בכל זאת אני ממליץ ! הם הכי טובים מבחינת חוסר בעיות , ומהירות / פינגים באופן כללי.

אם אתה זקוק לתמיכה טובה ומהירה לך על 012 (הייתי אומר נטויז'ן אבל אין לך אפשרות כזאת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...