עזרה בבחירת לוח-אם + סוג זיכרון ל-Pentium 4 2A - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת לוח-אם + סוג זיכרון ל-Pentium 4 2A

Shreky

Recommended Posts

הלוח השני של אביט שתומך RDR, אתה מדבר על זה:

http://www.motherboards.com/catalog/product_info.php?category_id=4&index_id=7&subcategory_id=7&products_id=570&

אם כן, לא כל כך הלתהבתי ממנו, מה גם שהוא דיי ישן.

חוץ מהביקורות עליו (שהן גם מסוף שנת 2001) והן טובות, אני מאמין שאפשר למצוא דברים יותר טובים כיום.

מה עם P4T-E? לפי מה שראיתי, הוא ניראה לוח נחמד מאוד, והניסיון שלי עם הלוחות של אסוס הוא מעולה.

וגם מה שהמליצו פה מקודם, GA-8IHXP, שקראתי עליו הרבה דברים טובים, נשמע נחמד מאוד.

איך הלוחות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כ, הוא לוח מעולה..והוא ישן בדיוק כמו הP4T-E (שניהם מבוססי הI850)..

למה לא התלהבת ממנו? הלוח הכי טוב לRDR כיום (לפחות אחריש נראה איך הP4T533 בפועל).

הוא יותר טוב מהP4T-E כייון שהוא מגיע עם מחוללי שעון טובים יותר ברוב הפעמים (יש ICS, הטובים ויש CYP..הגרועים), במידה וקיבלת אתה גרועים לא תוכל לעבור FSB של 120 מה"צ, לכן האביט עדיף על פניו.

הלוחות של ג'יגה בייט..כמו הלוחות של ג'יגה בייט- דחוסי פיצ'רים וללא יכולות OC טובות (בשביל זה לקחנו נורת'ווד, לא?), לכן לא הייתי הולך גם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בשביל הלוח החדש של P4T533 אני אצטרך לקחת משכנתא כדי לקנות אותו :) (אגב, אתה יודע עם מאיזה חברה הזיכרון שהוא יבוא איתו?)

בקשר ללוח ה-RDR של , זה עניין של תחושה.

ואכן, אני הלכתי על P4 - 2A כדי לתת לו , קטן, אבל אני לא מתכנן להוציא ממנו את כל המיץ.

אני עדיין מאוד מתלבט ( :) ) בין לבין RDR.

אין ספק שDDR יותר מתאים לאוברקלוקינג, אבל השאלה מה יתן לי מהירות וביצועים יותר טובים עם 4?

הלוח DDR של מאוד מצא חן בעיני. רק חבל שאין בו עוד סלוט או שניים של PCI ויציאות PS2 (יש לי מקלדת PS2, עכבר USB) ו-Com בשביל הפאלם שלי - יש לי דרישות :D

בקיצור:

I am very LOST!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את סלוט הPCI שאתה צריך כפנוי כתוצאה מכרטיס הרשת המובנה.

מתאם PS\2 לUSB לא אמור להיות יקר..הפאלם הוא הבעייה העיקרית, לא תוכל לעבוד איתו דרך המשחב שדרכו אתה מדבר עכשיו? חבל לוותר על הלוח בגלל זה.. ;)

לגבי RDR, הסדר דאגה..הלוח של אביט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא תקנה, אל תקנה את זה באקסלנט...

יש לי נסיון מאוד מאוד גרוע איתם ואני לא מתכוון אפילו להכנס לאתר שלהם כל עוד אני חיי...

מצידי הלוואי שיפשטו את הרגל...

עדיף לקנות בפיצוציה מלקנות אצלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקסלנט מאז ומתמיד לא קיבלו ביקורות טובות.

אגב, החלטתי לא ללכת על הלוח של בגלל החסרונות שלו ובגלל שמצאתי אותו רק באקסלנט :)

המליצו לי על שני לוחות של אינטל: Marrywell 2 (או משהו כזה) שתומך ב-RDRAM ועוד אחד שתומך ב ושכחתי את שמו.

יש גם את הלוח GA-8IEXP ו-GA-8IRXP של ג'יגה בייט.

ויש גם את הלוחות של אסוס: P4B533-E, P4T533-C, P4T-E

זה הלוחות מהמיון האחרון שלי :)

אני יודע שעם הלוחות של אינטל לא ניתן לבצע אבל אני עדיין לא בטוח שאני יעשה גם.

בכל מיקרה, אני שוקל לקנות לוח וזיכרון בגלל הטכנולוגיה שלהם, שהיא יותר חדישה מזכרונות RDRAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכנן C- לך על מערכת מבוססת , ייצא זול יותר.

לגבי הלוחות, ביררתי לגביהם..8IRXP- בעיית בוט קר, 8IEXP, לא מריץ את הזיכרון ב200 (400)-ש ני הלוחות האלה לDDR.

אסוס- P4TE, בעייתי יש סיכוי גדול לקבל לוח עם מחוללי שעון CYP, P4T533-C- ביצועים לא מלהיבים, אין פיצ'רים שווים במיוחד, אפשרויות OC מוגבלות ובמחיר גבוה, P4B533, יקר, אי אפשר ראטיו של 3:4 בFSB של למעלה מ132 ושוב, פיצ'רים :-\.

אם אתה לא עושה OC ומתעקש ללכת על מערכת מבוססת לך על RDR.

הלוח של אביט- לא מעולה..איזה חסרונות? והעובדה שהוא נמכר באקסלנט לא אמורה להרתיע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אנטי וירוס שאני חייב פה להפריע , אני קניתי לאח שלי P4 1.6A עם 8IEXP לוח מעולה.

הגיעה בכיף ללא בעיה ל 150 באס , אין שום בעיה גם יותר וגם להריץ את הזכרונות גבוה יותר.

אני קנית אצל אורן ואין בעיות !!!!

הלוח מעולה ולא יקר כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, אז אני לוקח את הדברים שלי בחזרה (בחלקם), הבעייה קיימת רק בחלק מהלוחות- והמחיר של הלוח די גבוה (1000+,לא?).

אני במחיר כזה הייתי לוקח את הBD7-II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...