עזרה באוברקולקינג של פנטיוס 2.4C עם זכרונות מושקין - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באוברקולקינג של פנטיוס 2.4C עם זכרונות מושקין

mrbig

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IC7 + 2.4C הגעתי למהירות של 3560. זה בדואל צ'אנל לזיכרון, ספק של 300וואט של הק, וכרטיס קול PCI שגורע מביצועים ה-OC. כל זה עם סטוק לכל המערכת מלבד המעבד שהיה עם וואנטק אירופלו שהוא חלש מאוד.

אם היה חזק יותר, וספק חזק יותר אני לא חושב ש-4000 זה כל כך רחוק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IC7 + 2.4C הגעתי למהירות של 3560. זה בדואל צ'אנל לזיכרון, ספק של 300וואט של הק, וכרטיס קול PCI שגורע מביצועים ה-OC. כל זה עם סטוק לכל המערכת מלבד המעבד שהיה עם וואנטק אירופלו שהוא חלש מאוד.

אם היה חזק יותר, וספק חזק יותר אני לא חושב ש-4000 זה כל כך רחוק.

Anatoli.

אולי עם וופוצ'יל.

קיצר לא מציאותי שהוא הגיע עם טוויןמוס 3200 ל 4000 מג"ה,ובלי גז.

ועל איזה מהירות פועל הזיכרון 266 מג"ה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כן ואיזה דגם זה 2000C?

לא מוצא כאלה בדטה בייס...

למה המעבד שלך לא שמה?

השאלה מופנת אליי?

ד"א

חיפשתי בגוגל אבל לא ממש מצאתי אבל אני זוכר שביב מישהו בפורום של X-BIT LABS שעשה כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/ocdb/index.php?action=viewinfo&project_id=393

בכותרת רשום בטעות 2559, אבל תוכל לראות בצילום מסך שזה 3559.

Anatoli.

זה יפה מאוד אבל זה לא 4000.

ידוע ש2.4 יכול 3600 אבל 4000 זאת המצאה חדשה בשבילי.

חבל ששלי לא מסכים לעבור ת 3050\3100 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, ספק הגביל אותי מאוד. וגם הקירור. אם מישהו מוכן להביא אליי ספק רציני, אני אשמח לנסות ולהגיע אף ליותר מזה. עכשיו אני עם SP94 וסמארטפאן כך שהקירור דווקא חזק מספיק לדעתי.

אם אנשים ישתמשו בקירור גז, או מיים אפילו, טיהיו להם ספקים יציבים וחזקים מספיק, 4000 אפשר בהחלט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, ספק הגביל אותי מאוד. וגם הקירור. אם מישהו מוכן להביא אליי ספק רציני, אני אשמח לנסות ולהגיע אף ליותר מזה. עכשיו אני עם SP94 וסמארטפאן כך שהקירור דווקא חזק מספיק לדעתי.

אם אנשים ישתמשו בקירור גז, או מיים אפילו, טיהיו להם ספקים יציבים וחזקים מספיק, 4000 אפשר בהחלט.

Anatoli.

אני חושב שאתה קרוב לגבול של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להגיע למעל 4000 MHZ עם חלשים יותר על אוויר.

זה בהחלט אפשרי.

אבל....יש כאן סוד קטן. ;D

מדובר על ה CELERON החדשים... :lol:

להלן דוגמא של CELERON 2.66 על מעל 4000 MHZ.

שזה שווה ערך בערך ל - 3GHz P4. :lol:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59024

4053.jpg]

אישית אני לא מאמין ש 2.4 NORTHWOOD יוכל להגיע

ל - 4000 אפילו על מים - ולהיות יציב - שלא לדבר על HYPERTHREADING במהירות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להגיע ל 4000 אתה צריך באס של 333 שזהו באס עצום ובצורה סינכרונית זה מאוד קשה (אפילו לזיכרונות של GSKILL ) ולמהירות שכזו אתה צריך המון מתח לעלות והטמפ' תעלה מאוד וספק אם אפשר לעשות כזה דבר - אם יהיו פה קצת הוכחות אז נערוך ........

בתור אחד שהגיע ל 3630 עם לא מעט מתח 4000 נראה מאוד מאוד רחוק ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

However, there is never a guarantee that all cores (even with the same stepping) will the same. Some might do better than others, some might need a bit more voltage, etc.
C1 stepping cores are just starting to appear. The default Vcore is now 1.525v, which will make spotting them easier as the Vcore is stated on the heatspreader. WCPUID has a Stepping ID of 7 for these C1 cores and maybe improvements to the system noise immunity. Which could let it run more stable at higher clock speeds and might suggest C1 cores could a bit better than B0 cores

הנה עוד כמה הוכחות .......עכשיו אתה יכול לחזור בך...... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...