מאוורר המעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר המעבד

taotao

Recommended Posts

יש לי את המאוורר הזה על המעבד הוא מקורי של אינטל

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_934_1073&products_id=5962

מישהו יודע איך לפתוח אותו כדי לנקות כי קצת הסתבכתי להוציא אותו?

ויש ביקורות עליו בסדר יעיל רועש וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממבט מהיר בגוף הקירור תוכל להבין אם המאורר תפוס על צלעות הקירור ע"י ברגים או סתם קליפסים

אם זה קליפסים כל מה שאתה צריך זה ללחוץ אותם מחוץ לנעילה ולשלוף את המאורר החוצה

השימון של המאורר יתבצע ע"י הורדת המדבקה והוצאת הגומיה\טבעת שיש בפנים. ניקוי פשוט מאבק יהיה חצי עבודה ולכן מומלץ גם לשמן (תרסיס WD40 יהיה מצויין).

מבחינת רעש וגם מבחינת הוא סביר בלבד.

לא אוכל לעזור לך יותר מידי עם הסינק מבחינת הפירוק כי הניסיון שלי עם קירור הסטוק של היה קצר מאוד, אבל כמו שאמרתי מהתבוננות בלבד תוכל להבין הכל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממבט מהיר בגוף הקירור תוכל להבין אם המאורר תפוס על צלעות הקירור ע"י ברגים או סתם קליפסים

אם זה קליפסים כל מה שאתה צריך זה ללחוץ אותם מחוץ לנעילה ולשלוף את המאורר החוצה

השימון של המאורר יתבצע ע"י הורדת המדבקה והוצאת הגומיה\טבעת שיש בפנים. ניקוי פשוט מאבק יהיה חצי עבודה ולכן מומלץ גם לשמן (תרסיס WD40 יהיה מצויין).

מבחינת רעש וגם מבחינת הוא סביר בלבד.

לא אוכל לעזור לך יותר מידי עם הסינק מבחינת הפירוק כי הניסיון שלי עם קירור הסטוק של היה קצר מאוד, אבל כמו שאמרתי מהתבוננות בלבד תוכל להבין הכל ;)

המאוורר של מחובר בקליפסים לצלעות. מה שלא תעשה, אל תוריד את המדבקה ותשמן את המאוורר הזה! המאווררים של הם בעלי מיסב כדורי כפול והם עובדים שנים על גבי שנים (ראיתי רק 1 בתקופת חיי שהתפגר, וטיפלתי בהמון מחשבים)... את האבק תוריד מהלהבים ומהצלעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם אני בהתחלה הסתבכתי עם המאוורר הזה (עד שעברתי לזלמן ואז הזלמן הלך אז חזרתי לסטוק....... :nixweiss:)הקיצר מה שאתה צריך לעשות זה לעלות קודם כל את הקליפס הימני שלמעלה ואחריו את הקליפס הימני התחתון ואז את הקליפס השמאלי התחתון ומשם הוא כבר יצא ואל תפעיל עליו יותר מדיי כוח כי הוא ישבר לך.....אז בזהיאות ובהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של מחובר בקליפסים לצלעות. מה שלא תעשה, אל תוריד את המדבקה ותשמן את המאוורר הזה! המאווררים של הם בעלי מיסב כדורי כפול והם עובדים שנים על גבי שנים (ראיתי רק 1 בתקופת חיי שהתפגר, וטיפלתי בהמון מחשבים)... את האבק תוריד מהלהבים ומהצלעות.

במה בדיוק פוגע השימון עם WD40?

כי חבר שלי שימן אותם חופשי והם עדיין עובדים כמו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

מה פיתאום......המאווררים של לא צריכים שימון........כשאני שמתי על שלי הוא הסתובב על 4000+ RPM ונשברה לו כנף.......הם אמורים להאריך חיים לאורך זמן........אין צורך לשמן אותם רק לנקות את האבק מהכנפיים ומההיטסינק..... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לזה שהמארז שלך שחור?

רק אם הוא עומד בשמש אז אולי יש סיבה להפרש קטן וזניח.

אם הוא ממוקם בנקודה בחדר שהשמש לא עומדת עליו ישירות זה לא משנה אם הוא לבן או שחור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...