כמה כסף אני יכול לקבל על?... - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כסף אני יכול לקבל על?...

Fetalo

Recommended Posts

עשקו אותך למה היתת צריך לקנות בסנסור?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מתחיל לתהות שאולי המחשב שלי יותר טוב משלך

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

כל-כך לא שזה מפחיד

ובשר לחלק הראשון לא עשקו אותו ולא נעליים והא קנה את המחשב שלו לפניי שנה!!!!!!!! ולפניי שנה אם הייתה הדבר על ddr/rdram היו חושבים שאתה מליונר ורק שתדע שבשביל למחיר שהו שילם הוא קיבל אחלה מחשב (וגם לא היא אז סוקט 478!!!)

אז אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשקו אותך למה היתת צריך לקנות בסנסור?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מתחיל לתהות שאולי המחשב שלי יותר טוב משלך

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

כל-כך לא שזה מפחיד

ובשר לחלק הראשון לא עשקו אותו ולא נעליים והא קנה את המחשב שלו לפניי שנה!!!!!!!! ולפניי שנה אם הייתה הדבר על ddr/rdram היו חושבים שאתה מליונר ורק שתדע שבשביל למחיר שהו שילם הוא קיבל אחלה מחשב (וגם לא היא אז סוקט 478!!!)

אז אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

or, you are a saint :grinangel:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...