המלצה לקירור מים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מים.

gilad0327

Recommended Posts

בסביבות ה600 ש"ח יש את המערכת מים הזו:

Thermaltake BigWater - נחשבת למערכת מים לא טובה, אשר אוויר טוב נותן ביצועי טובים יותר,אבל אם המטרה היא שקט אז היא תבצע את העבודה סבבה -ויש מצב לאוברקלוק ,אבל שוב, לא לצפות ליותר מדי.

אם תוכל להשקיע עוד 300 ש"ח אז יש גם את ה Rocket, אשר נחשבת בינונית (במחיר של פחות מ-1,000 לא ניתן להשיג מערכת רצינית) ובעזרתה תוכל להגיע לאוברקלוק סביר תוך השארות עם טמפ' סבירות.

לדעתי, עדיף לך לקנות בסכום הזה (650 ש"ח) את הגוף קירור XP120 ביחד עם מאוורר שקט כמו ה- ThunderBlade 120MM -זה שילוב יותר אפקטיבי ויעיל מאשר -וגם שקט מאוד.

תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפשוטה בסביבות ה6-10 מעלות אבל גם זה לא בטוח.

רוב הסיכויים שהיא תוריד בערך 7 מעלות.. -בכל מקרה, לא נראה לי שתוכל לעשות אוברקלוק לאחר מכן אם תקנה בסופו של דבר את המערכת קירור מים הפשוטה הזו.

תשאל את The Byter אם הוא יכול להרכיב לך מערכת טובה ויעילה במחיר שאתה מוכן לשלם, אם כן אז תקנה, יש לחברה שבה הוא עובד (EMP) מערכות קירור מים איכותיות.

ואם לא, אני בכל זאת ממליץ לך על הקירור אוויר עליו המלצתי לך.

** עריכה **

מומלץ גם שתקנה משחה טרמית מאיזו חנות מחשבים ותבקש מהם שימרחו על המעבד, זה גם אמצעי יעיל להורדת כ-5 מעלות ..

המשחה הטרמית היא משחה אותה מורחים על המעבד והיא דואגת לכך שהמעבד יתחמם פחות (את ההסבר המלא אני לא זוכר, לכן אני לא אטעה אותך סתם).

משחה כזו עולה כ-50 ש"ח וניתן להשיג אותה בכל חנות מחשבים שמכבדת את עצמה.

משחה מומלצת היא ה- Silver 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...