6200 אחרי Softmod ו Overclcoking :-) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6200 אחרי Softmod ו Overclcoking :-)

The-Fox

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי לך שתעבור 6400 זה ירשים אותי , עכשיו באמת מגיע לכרטיס הזה ולך :yelclap:

עכשיו תנסה לסחוט עוד קצת את המהירות של הליבה ותראה את ה6600 נקודות באופק.

תבינו שהזכרונות של ה6200 הם 3.6NS שהגיעו לכמאט 720MHZ מה שזכרונות 2.8NS ב9700Pro/9800Pro מתקשים לעשות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לשלך ספציפית, יש הרבה אחרים שלא עוברים 720MHZ

אבל הנקודה היא שהזכרונות בכרטיס שלו עם 3.6NS ושלך 2.8NS הבדל של 555MHZ רשמיים ל3.6NS לעומת 714MHZ רשמיים ל2.8NS

הוא הביא שיפור של 164MHZ למהירות הרשמית של הזכרון לעומת שלך שהשיפור הוא 78MHZ למהירות הרשמית.

*שאני אומר מהירות רשמית אני מתכוון למהירות שלהם דורגו הזכרונות בלי קשר למהירות סטוק שהוגדר הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות , שNVIDIA דירגו את הזיכרונות בכוונה נמוך כדי  שנחשוב שהזיכרונות שלהם סוסים והם עושים אוברקלוק חזק מאוד.

הרי , אם היו זיכרונות כאלו , כבר מזמן היינו שומעים על אוברקלוקים כאלו עם 5200 ועוד הרבה כרטיסים..., בקיצור , נורא מוזר מה שהולך כאן.

עריכה : התגלתה התעלומה , אלו זיכרונות 128ביט ולא 256ביט כמו ב9800פרו\9700פרו :

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=3142&catcode=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPCB של ה6200 שונה לגמריי מהPCB של הFX , לכן הSpecs של הPCB עצמו , הTiming של הזכרון ועוד גורמים נוספים , גורמים ל3.6NS שבGF6200 להגיע לתדרי שעון גבוהים מאוד יחסית.

כמו שתסביר לי איך הכרטיס שלך עושה 792Mhz והזכרונות שלך הם 2.8NS ולעומת ה9700PRO שלי שהוא גם עם 2.8NS ודורשים חשמול של איזה 3.6V כדיי להגיע ל730MHZ (בלי מודים הוא עשה 700MHZ גג )

אלו דברים שמשתנים מכרטיס לכרטיס למרות שאלו אותם , גם הPCB והמפרט שלו מאוד משנה.

בקשר לעריכת התעלומה , הBIT של הזכרונות לא משנה לתדר שלהם לפי הסיבות שציינתי להעיל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שכן בני , אני ואתה יודעים שזיכרונות 128ביט על 790MHZ לא שווים ולא מתקרבים אפילו לזיכרונות 256ביט על 790MHZ , רוחב הפס שלהם נמוך בהרבה...

או שאולי לא ידעת את זה?

בקיצור , אם הזיכרונות היו 256ביט 3.6NS , הם לא היו מגיעים לחצי מהמהירות שהם עליה עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9500NP עם זכרונות 3.3NS הגיעו ל730MHZ כמאט , הקטע של העובדים קשה קשור לשבבים אחרים בכרטיס מסך אשר אחראים לתעבורת המידע על הכרטיס.

אני מקווה שזה היסתיים כאן ;)

נחכה לתוצאות נוספות מTHE-FOX :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק?9800פרו חדש עולה 990 ו6200 חדש עולה 600 שקל חחח,אם אתה קונה 9800פרו יד שניה אפילו בן חודש זה כבר 800..וזה כרטיס שפותח את זה בסטוק והשני על שיא האוברקלוק שלו ופתיחת צינורות עיבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק?9800פרו חדש עולה 990 ו6200 חדש עולה 600 שקל חחח,אם אתה קונה 9800פרו יד שניה אפילו בן חודש זה כבר 800..וזה כרטיס שפותח את זה בסטוק והשני על שיא האוברקלוק שלו ופתיחת צינורות עיבוד...

9800Pro עולה 990 שקל, לפי מה שאתה אומר זה הבדל של 400 שקל , זה הבדל בכלל לא קטן!

למה יד שנייה ולא חדש? אם תקנה 6200 יד שנייה אז גם המחיר שלו ירד - אז לא משווים בין יד שנייה לחדש.

הGF6200 נפתח באחוזיי הצלחה גבוהים במיוחד , הניצולת שלו בOC הרבה יותר גבוהה בגלל שזו אותה ליבה של ה6600GT , רק מוחלשת ומקוצצת בצינורות (שאת זה אפשר להחזיר  ;D )

סה"כ מתקבל לך מאין 6600GT עם מוחלש טיפה ועם תמיכה בטכנולוגיה חדשה ולא מהדור הקודם.

תבין, אני לא מזלזל בראדונים ואני לא מנסה להוכיח שהם נחותים יותר, (אני עדיין מחזיק בהם) אבל התמורה לכסף שה6200 נותן פשוט מעל ומעבר.

ה6600 כבר מגיע עם 8 צינורות פתוחים לא מבטיח בהכרח תוצאות OC גבוהות יותר אם ה6200 גם נפתח.

עריכה:

*אני מקווה מאוד שלא תתחילו להסיט את התראד בוויכוחים כי אין כאן ויכוח .

כמובן אחרי שTHE-FOX יתן לנו עוד תוצאה חדשה שלו , תוכלו אולי להשוות תוצאות אם הוא ירצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...