ת'רד משחקים נוסטלגים. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד משחקים נוסטלגים.

אורח ברק דהן

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנסיך הפרסי 1 ומעיין משחק כזה שהוא כמו שח-מט עם חיות, שנלחמות באמת בינהן (אתה שולט על חיה ונלחם כנגד הרעים). היו הטובים מול הרעים כאשר בצד של הטובים היו כלים כמו מלך, נשר, ומלאך ובצד של הרעים היו מכשפה, דרקון ונחש. פעם זכרתי מה היה השם שלו. מישהו מכיר את המשחק הזה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולדן אקס מישחק אדיר!!!

היה גם את המשחק הזה עם החתול שרק עשה כל הזמן ילדים (לא זוכר את השם..)

ועוד משחק (עוד פעם לא זוכר את השם) שחמט שהדמויות היו נילחמות אחת בשניה, היו שם עקרבים, חדי קרן, נחש, ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משחק (עוד פעם לא זוכר את השם) שחמט שהדמויות היו נילחמות אחת בשניה, היו שם עקרבים, חדי קרן, נחש, ועוד...

כן, גם חדי-קרן, הזכרת לי. עקרבים לא היו, אבל הייתה גורילה (אצל הרעים) והיה כזה איש-אבן אצל הטובים. היה גם קסם כזה שבעזרתו היה אפשר להוסיף או יצור בוץ או יצור סערה או עוד משהו (יצור אש נראה לי..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצ

כן, גם חדי-קרן, הזכרת לי. עקרבים לא היו, אבל הייתה גורילה (אצל הרעים) והיה כזה איש-אבן אצל הטובים. היה גם קסם כזה שבעזרתו היה אפשר להוסיף או יצור בוץ או יצור סערה או עוד משהו (יצור אש נראה לי..).

מצחיק, נזכרתי ששאלו את זה לפני איזה שנה גם כן...

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=56795.msg505118#msg505118

בקיצור, למשחק קוראים ARCHON, דווקא יצא לי לשחק בו לא מזמן..

ולבחור עם השאלה על הטנקים, אתה מתכוון אולי ל SCORCHED EARTH ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

שלי זה סופפלקסמשחק פשוט ענקקקקקקק

וקשהההההההה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאלה

בחיים לא עברתי את שלב 27

ויש 111 שלבים!!!!!!!!

מישהו מכיר איזה גרסא פרוצה?

הגעתי לשלב 63 ולא עברתי אותו בחיים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאבל דרגון - מישהו ?

ובתשובה לבחור מהטנקים אני לא מכיר את השם במדוייק אבל אני חושב שהוא מתכוון לזה ששניים צריכים להגן על הדגל שבאמצע

ויש להם כל מיני בונוסים שמשריינים את הרכבים שלהם בכל פעם ותקנו אותי אם אני טועה שזה משחק במקור של ה:מגאסון" ( למי שמכיר\זוכר )

* היה פעם משחק חזק מאוד של 4 ג'יפים כאלו עם ניטרו שרואים את המשחק מלמעלה ועד משהו נוסף היה מעניין בשמחק הזה שהיה אפשר לשחק בו עד ארבעה אנשים בו זמנית ועל אותה מקלדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים! :o

איך יכלנו לשכוח את Volfied, פשוט משחק אדיר, חחח כמה חרשתי עליו...

volfied2.gif

משהו זוכר את המשחק הזה עם הטנקים שהיה אפשר לשחק שניים במסך אחד?...

כמובן, קוראים לו Scorched Earth וגם עליו כמובן חרשתי הרבה, הנה תמונה: scorched.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...