דרושה המלצה למצלמה תקציב 1300 שקל - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה המלצה למצלמה תקציב 1300 שקל

FARKASH7

Recommended Posts

חלקו את התקציב איך שאתם רוצים מה שאני מבקש זו מצלמה איכותית וכמה שיותר פשוטה לצילום(אני לא צלם מקצועי אני רוצה נוחות אבל שיבוא כמה שפחות על חשבון האיכות).

כרטיס מינימום 128MB.

סוללולת נטענות.

אם לדעתכם יש משהו שממש שווה חריגה מהתקציב אני מוכן לשקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ricoh Caplio RX עולה 900 עד 1000 ש"ח. זה משאיר לך מספיק מקום בתקציב למטען, סוללות וכרטיס (מומלץ מאוד פנסוניק, אם אתה מוצא).

בד"כ יש אותה בפוטופילם במלאי. אחרי שתשחק איתה קצת, תבין למה אין שום אחרת בתקציב הזה שמרגישה כל כך טוב ביד ומגיבה כל כך מהר. היא גם בין המצלמות הבודדות בתקציב הזה שמגיעות עם זום שיורד ל-28mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

Ricoh Caplio RX עולה 900 עד 1000 ש"ח. זה משאיר לך מספיק מקום בתקציב למטען, סוללות וכרטיס (מומלץ מאוד פנסוניק, אם אתה מוצא).

בד"כ יש אותה בפוטופילם במלאי. אחרי שתשחק איתה קצת, תבין למה אין שום אחרת בתקציב הזה שמרגישה כל כך טוב ביד ומגיבה כל כך מהר. היא גם בין המצלמות הבודדות בתקציב הזה שמגיעות עם זום שיורד ל-28mm.

A510 עדיפה אבל החיסרון שאין את הזום 28.

פנסוניק הצחקת אותי המחירים שלהם "מאוד אטרקטיביים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא החיסרון היחידי של ה-A510. הריקו בנויה יותר טוב (גוף מתכתי), יש לה זמן תגובה הרבה יותר מהיר, המאקרו שלה יותר קרוב, יש לה שיכלולים כמו מצב לצילום טקסט וצילום אינטרוולים והיא עולה פחות. הכי טוב ללכת לחנות ולשחק עם שתיהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...