כבר שבוע-והאימיול לא זז - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר שבוע-והאימיול לא זז

evman007

Recommended Posts

כבר שובע שלם שהאימיול מוריד לי איזה 3 מגה!בלילה ,החלפתי כבר 3 גרסאות וכלום לא עוזר.

הוא מוגדר די טוב אני חושב ,כי לא היו לי כאלה בעיות בעבר.

יש איזה אימיול מומלץ{חוץ מהפרוץ ההוא כי הוא גם לא זז}.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא פלא שהוריד רק 3 מגה אם החלפת בשבוע אחד 3 גירסאות

אתה צריך לתת לרשימת קליאנטים שלך לתפוח בכך שאתה מעלה דברים

וזה לוקח הרבה זמן

כל גירסא נחשבת בסדר

יש את האלה של LH שהעדיף מביניהם לדעתי הוא ה 4.2 או 5.1b

ויש הרבה גירסאות אחרות כשבעיקרון כולןם מבוססות על אותן רעיונות

תן לאימיול לרוץ על 10 K העלאה למשך שבועיים ובסופו של דבר האימיול יתפוס מהירות

ד"א- לא להוריד קבצים עם 2 משתמשים! לא פלא שלא הורדת כלום אם לקובץ שאתה מוריד יש רק 2 אנשים שיש להם אותו:P

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כדאי לך גם בדוק אם יש לך SP2

אם כן הוא חוסם לך את מס הקישורים ל 5

יש קובץ שפותח את זה ל 1000 ועוד אחד שפותח את זה ל 1800

כל אחד משניהם יהיה טוב בשבילך

פשוט תדאג להעלות הרבה , וכמה שיותר

אחרי שהתוכנה תרוץ כמה שבועות ההורדה תהיה הרבה יותר מהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים פיירוואלים חוסמים את הפורטים שהאימיול משתמש בהם מה שגורם להורדה איטית.. ברוב האימיולים החדשים יש בהגדרות>חיבורים>פורטים>אפשרות לפתוח את הפורטים בפיירואל של .

תלחץ על המקש הזה ואז הפורטים יפתחו.

אם אין לך את מקש זה אני יסביר לך איך לעשות את זה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסאות האחרונות הרישמיות של אימיול נוסף פיצר קטן ומציק שנקרא r/R שבודק את הרטיו של ההורדה והעלאה

בלי קשר למהירות ההורדה העלאה התוכנה בודקת בסטטיסטיקה שאתה לא מוריד יותר מפי 3 ממה שאתה מעלה ברגע שזה מגיע לפי 3 בדיוק מהירות ההורדה יורדת לבדיוק פי 3 ממהירות ההעלאה

הפיצר הזה הוסף כנגד אלה שחוסמים את מהירות ההעלאה במחשב האישי שלהם ושמים את זה על 10 ככה שבאמת הם מעלים על 3 כי ההעלאה חסומה (כאשר האימיול חושב שפשוט האיטנרנט לא מסוגל ליותר מ 3) יש הרבה תוכנות שעושות דברים כאלה כגון- NetLimiter ועוד

הפיצר הזה רע לכל ישראל משום שמהירות ההורדה תמיד תהיה גדולה פה ממהירות ההעלאה (לעומת שאר העולם שהאינטרנט הוא 1500\1500 לעומת ישראל- 1500\96 .... )

לכן גם אם תוכל להוריד מאוד מהר עם הרבה קליאנטים המהירות לא תגדל מ 30 (אם אתה מעלה על 10)

אם אתה עם 4.2 של LH אתה תהיה חסום משאר העולם שנידו את LH כי הם השתמשו בקוד שלהם והרסו לחלוטין את רשת הקרדיט....

יש מוד אחד של אימיול שאני משתמש בו כבר כמה זמן, הוא ללא ה r/R ומוריד טוב ,קוראים לו פיניקס ,תוריד את הגירסא האחרונה שלו ותתחיל לשתף

http://emulephoenix.sourceforge.net/foros/index.php

אני איתה רק שבוע וכבר הורדתי פעם אחת על 60-70

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסאות האחרונות הרישמיות של אימיול נוסף פיצר קטן ומציק שנקרא r/R שבודק את הרטיו של ההורדה והעלאה

הדבר הזה נמצא באימיול (גרסה רשמית) כבר מההתחלה.

r = אתה יכול להוריד באיזה מהירות שאתה רוצה\יכול אבל ה ratio שלך מוגבל ל 1:3

R = עברת את מגבלת ה ratio,כל ההורדות ירדו למהירויות מצחיקות עד שיהיה באלאנס.

בלי r = אתה מעלה במהירות ממוצעת של יותר מ 10k\sec ולכן ה ratio שלך מוגבל ל 1:4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה נמצא באימיול (גרסה רשמית) כבר מההתחלה.

r = אתה יכול להוריד באיזה מהירות שאתה רוצה\יכול אבל ה ratio שלך מוגבל ל 1:3

בלי r = אתה מעלה במהירות ממוצעת של יותר מ 10k\sec ולכן ה ratio שלך מוגבל ל 1:4

רוצה להיתערב?

הפיצר הזה נכנס רק בגירסאות מלפני חצי שנה בערך

הקטע שחיפשתי הרבה זמן בגירסאות הקודמות גירסא שאין בה את ה r/R (כמו 4.2 של LH שזה לא קיים בו)

אבל ככל שהלכתי אחורה ירדה הקדמליה וירד ה WEBCACHE ...

עד שמצאתי את הפיניקס שבו יש את החיבורים החדשים ביותר עד לוובקט' אבל ללא ה r/R אלא רק מגבלה שאם אתה לא מעלה על 10 קיי לשניה אז ההורדה תהפוך להיות פי 3 מההעלאה

המהירות תרד לבדיוק פי 3 ממהירות ההעלאה בשביל שהרטיו לא יעבור את ה 1:3

ושוב אני אגיד - הפיצר הזה הוא דבר שיצא רק לפני כמה זמן ובגירסאות הראשונות של אימיול -הוא לא היה!

בלי r = אתה מעלה במהירות ממוצעת של יותר מ 10k\sec ולכן ה ratio שלך מוגבל ל 1:4- לא ממש הבנתי מה אמרת פה..r/R זה פיצר מובנה שאתה לא יכול לבחור להוריד....

תראה לדוגמא את גירסא 5 של LHת אמרתי להם שהם הכניסו את הפיצר הזה וזה יגרום להורדה רצינית במהירות

וההורדה במהירות הגיעה וכולם הורידו על 30KBPS (ולמרות שנודתי לתמיד מ LIONETWORK הם הוציאו גירסא 5.1 ו 5.2 ללא אותו הפיצר)

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני יודע שזו הקפצה רצינית

אבל אני כבר כמה חודשים תקוע על 30 וזה שיגעעעעעעעעעעעע אותי

ועכשיו אני רואה את ההודעה הזו ומגלה את הבעיה

אז אפשר בבקשה יותר פרטים על זה ואיזה אמיול בדיוק אני צריך בשביל שהחרא הזה לא יהיה

אני גולש מאחורי ראוטר אז אני גם צריך אתהאפשרות הזו של פתיחת פורטים אוטומטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להיתערב?

הפיצר הזה נכנס רק בגירסאות מלפני חצי שנה בערך

הקטע שחיפשתי הרבה זמן בגירסאות הקודמות גירסא שאין בה את ה r/R (כמו 4.2 של LH שזה לא קיים בו)

אבל ככל שהלכתי אחורה ירדה הקדמליה וירד ה WEBCACHE ...

עד שמצאתי את הפיניקס שבו יש את החיבורים החדשים ביותר עד לוובקט' אבל ללא ה r/R אלא רק מגבלה שאם אתה לא מעלה על 10 קיי לשניה אז ההורדה תהפוך להיות פי 3 מההעלאה

המהירות תרד לבדיוק פי 3 ממהירות ההעלאה בשביל שהרטיו לא יעבור את ה 1:3

ושוב אני אגיד - הפיצר הזה הוא דבר שיצא רק לפני כמה זמן ובגירסאות הראשונות של אימיול -הוא לא היה!

בלי r = אתה מעלה במהירות ממוצעת של יותר מ 10k\sec ולכן ה ratio שלך מוגבל ל 1:4- לא ממש הבנתי מה אמרת פה..r/R זה פיצר מובנה שאתה לא יכול לבחור להוריד....

תראה לדוגמא את גירסא 5 של LHת אמרתי להם שהם הכניסו את הפיצר הזה וזה יגרום להורדה רצינית במהירות

וההורדה במהירות הגיעה וכולם הורידו על 30KBPS (ולמרות שנודתי לתמיד מ LIONETWORK הם הוציאו גירסא 5.1 ו 5.2 ללא אותו הפיצר)

רועי

לא,אני לא רוצה להתערב כי נמאס לי להיות כל כך עשיר מהתערביות כאן.

זה שהכניסו את ה R\r כדי שתוכל לראות מתי הratio שלך מופעל לא אומר ששיטת הratio לא הייתה שם תמיד.

אתה מביא לי דוגמאות של גרסאות המוד הכי עלוב בעולם..LH...ולמה אתה חושב שהמוד הזה מקבל BAN מכל המודים האחרים?

אני יודע שזו הקפצה רצינית

אבל אני כבר כמה חודשים תקוע על 30 וזה שיגעעעעעעעעעעעע אותי

ועכשיו אני רואה את ההודעה הזו ומגלה את הבעיה

אז אפשר בבקשה יותר פרטים על זה ואיזה אמיול בדיוק אני צריך בשביל שהחרא הזה לא יהיה

אני גולש מאחורי ראוטר אז אני גם צריך אתהאפשרות הזו של פתיחת פורטים אוטומטי

כל אימיול משתמש בפורטים שאותם תוכל למצוא בoptions,ע"מ לפתוח את הפורטים האלו,אתה צריך לפתוח אותם בדף הקונפיגורציה של הנתב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...