פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06) - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06)

IG

Recommended Posts

אם כבר הקפיצו...

שקלתי שוב את נושא המשושה שEBT כלכך לא אוהב, והגעתי למסקנה שהוא לא יתאים לעיצוב החדש. המאורר ישאר, אבל המשושה צריך להחזיר את התיק וללכת. הבעייה שאני לא יודע מה ישאר  :-\ הצעות? (יש לי מספיק אפוקסי כדי לסגור את החור הזה, ואני יכול לחתוך צורה אחרת אם צריך...)

אגב, נראה לי שבסוף אני אצבע את הגג (ובהמשך את כל המארז) באפור ככה (או באפור רגיל אם לא יהייה כהה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוף, הקייץ הגיע ומתחילים להריח את החופש- תחילת המשך המוווד  :smile1:

כפי שכתבתי בדפים האחרונים, המוד משנה כיוון!

התכנון החדש:

ללא פסים, צבע אחיד למארז- אפור- תכלת- ירקרק. אני רוצה לעשות צבע בהזמנה בהום סנטר... יש להם מכונה כזו שמערבבת צבעים... ואני רוצה לצבוע את המארז עם קומפרסור...

הכוכב בגג ישאר ואולי אפילו אני אחרוט אותו מחדש (יש די הרבה פאקים), ואני מקווה שאני אצליח לחבר את התראות הלדים, מבלי שהם ישרפו: לפני כשבוע חיברתי 4 לדים בטור, בלי נגד (רק לראות שזה עובד... באופן זמני) והם כולם נשרפו לי תוך שנייה  :pissed:  :pissed:  :bash:. חיברתי חוט צהוב, חוט שחור, הלדים האירו באור די חלש לרגע ומתו... למה?????? (הם היו כלכך צעירים... רק הגיעו מאריהב...)

המשושה ילך, כנראה שאני אעשה גריל בצורת IG מחתיכות אלומיניום שיודבקו למארז, הוא ישב במישור הגג, ועליו יהייה הגריל שבניתי כבר, יצא IG על IG בשני צבעים... לפי דעתי יהייה אפקט נחמד...

בפאנל הקדמי יצוירו במכחול וצבע שמן (כדי שיהייה מבריק ועל נפח) S37 וSU אחר כלשהו (מתלבט בין ה34, 33, או ה27 המיתולוגי...)

בדלת (אם יהייה זמן) תצוייר, תחרט, ותחתך תמונה של מיג 29 ויותקן מאורר 80מ"מ  :)

הצעות לשיפור או סתם תגובות (שקשורות לת'ראד!!!) יתקבלו בברכה:

plan22.jpg

הצבע של המארז בתמונה דומה לכוונה (לא הייה לי כוח לשחק עם הצבעים בצייר ולהגיע לצבע הרצוי בדיוק...) והרווח הכפול זה כנראה בגלל הסמיילים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השביל להעיף את המשושה אתה יכול לשים לתחת חתיכת פלך אלומניום, לחתוך על בפלך עיגול בקוטר 80 מ"מ, לחבר את הפלך למארז עם ניטים או פלסטלינה אפוקסית מיוחד למתכת, ושיכבה דקה של בונדו לכבות את המגרעת.

מקווה שהבנתה!!

אני גם עשיתי את אותו דבר בפרוייקט שלי, בשביל לחליף את החור האחורי של ה120 מ"מ לשתי חורים של 80 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מישחה אפוקסית שאיתה אני מתכוון לחסות את החלק המיותר, וגם להדביק את הגריל... היא מאוד דביקה ומאוד נוח לעבוד איתה (ויש לי הרבה ממנה :smile1:)

אני פשוט רוצה חלון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ניגמר הקיץ, וחוץ מכמה שינויים קטנים, לא השתנה הרבה. אני מקפיץ כי זה משהו שהבטחתי לסיים, ועכשו זה מוכן :yelclap:

על מה אני מדבר:

זה:

t.jpg

נראה עכשו ככה:

rooof2.jpg

ועל זה:

b.jpg

שנראה עכשו ככה:

shining_star.jpg

ולסיכום:

ref.jpg

בנוסף לזה, אני שמח לבשר כי התיכנון של המוד הבא נגמר!

החלון המשושה למאורר יהייה חריטה של מיג 29 במבט על (יש כבר סקיצה שציירתי...)

המארז כולו יהייה צבוע באפור, ושאר המטוסים שמופיעים כמה הודעות אחורה יצויירו, אבל לא בזוויות שהם מודבקים בהם... תאריך סיום עדיין אין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עידכון!

לאחר מחשבה רבה על גריל סביר למאורר בגג, החלטתי ללכת על משהו שקשור לנושא (החדש) של המוד- , וליתר דיוק: מיג 29.

לכן, הגריל יהייה בצורה של עחד כזה, במבט על 8)

חשוב לציין שחלקי מנועים, החרטום והכנפיים שיש עליהם X כחול לא יחתכו, אלא יצויירו על המארז\ יחרטו על חלון פרספקס, איקסאדום מסמן את החלקים שיוארו ע"י לדים. הפסים הירוקים מסמנים את המקום שיחתך, בנוסף לזה אני אעשה כמה חורים קטנים מחוץ למטוס כדי לא לסגור יותר מידי את המאורר...

11.jpg

התמונה המקורית (בלי הקישקושים...):

1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא החלטתי איך זה יאיר... בקוקפיט אני שוקל לשים לד לבן, ויש מצב שאני אעשה גם שובל של סילון, כחריטה, ושני לדים שיאירו מהמנועים...

תודה על התגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כמה לדים על משטח אחד, צפה בעיה

הצבעים יתערבבו לך

אתה צריך להכין כמה משטחים,

כאשר על כל משטח אתה חורט את "המסלול" של כל צבע

כאשר הם יהיו אחד על השני - אתה תראה את זה כמו בתמונה ;)

אגב הרעיון הזה לכולם - אפשר ליצור המון שילובים של תאורה ע"י 2 פלטות פרספקס (עדיף להשמתמש בדקות - עבה = משקל

רק לבודד כל צבע ע"י נייר אלומיניום - שלא תהיה חדירה של צבע אחר

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת חשבתי על זה, אבל אני בגלל שאני רוצה לשים את הלד השונה היחיד (לבן...) בקצה הרחוק של המטוס, בקוקפיט, אני לא חושב שהוא יפריע ללדים האדומים, מה גם שיהייה חור די גדול ביניהם... וגם אם כן, ההפרעה לא תהיה גדולה מידי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה נראה לך, שאני שכחתי את הדלת של המארז בכלל? תחזור אחורה בת'ראד ותמצא את התיכנון שלי לדלת :smile1:

הגג קטן מידי בשביל לדחוף בו יותר מידי דברים... הכוכב והגריל- מטוס, שמוארים באדום על כתם לבן בקצה (שנמצא מתחת לשולחן, במקום די חשוך...) מספיקים לפי דעתי...

עריכה תוך כדי כתיבה ( :alcoholic:): בדלת אני מתכוון לעשות חלון גדול עם חריטה של MIG29 או SU כולשהו (כשנגיע לביצוע נחליט...), ולהאיר אותה עם 2 או 3 צבעים (סילון וכוכבים על הכנפיים באדום, קוקפיט וחלק מהגוף בכחול לבן- כדי שיצא תכלת ;), ואת השאר כנראה אני אגרד ואאיר באור לבן)... וותר על החיפוש...

בכול מקרה, תודה על ההצעה ;)

תוספת\הערה: מצאתי שם לפרוייקט: SAS (סוויאצקיי אוויאציוניי סילי) או Soviet Air Force באנגלית. ברוסית זה אותה משמעות, אבל רובכם פשוט לא יבינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...