מה דעתכם על המשחק SWAT 4? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המשחק SWAT 4?

STRENGTH

Recommended Posts

מה שמעצבן אותי במשחק זה הקטע שהמטומטמים האלה בורחים עם לא משנה כמה פעמים אני צועק עליו!

בשלב של החנות יהלומים הרגתי את כולם ורדפתי אחריו איזה 10 דקות בכל השלב, לא יריתי בוא כי לא רציתי איזה unautorize use of deadly force...

אז עכשיו נמאס לי, אני בשלב של המלון והורדתי את הרמה לEASY ואני פשוט דופק להם HEADSHOT כל פעם ונגמר הסיפור.

להם אין ראש ולי אין כאב ראש... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שהראה תמונה עם gf4

תאמין לי שלא ככה נראה המשחק....... גם אני חשבתי ככה פעם עם ה- gf4 שלי..... הכרטיס שלך לא מראה חצי ממה שהמשחק מציג........

המשחק בכלליות נחמד, הכוונת עולה למעלה בטירוף, אי אפשר לשלוט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש מליון אפקטים שחסרים.

לצערי האפשקטים הם חלק חשוב בגרפיקה שך המשחק הזה.

(את האפקטים של הרימונים יש לי לפחות).

מישהו יכל בבקשה להעלות עם DX9 ו PS2 לפחות.

תודה.

בקשר כשאנשים לא רוצים להיכנע והם בורחים, פשוט נותנים להם שוק חשמלי לתחת והם נרגעים, אבל קודם צריך לעצור אותם אם איזה שהוא רימן כדי להתקרב אליהם.

מישהו יכול להסביר לי מה עושים בשלב הראשון עם המטרות?]מישהו יכול להסביר לי מה עושים בשלב הראשון עם המטרות?

האימון?

תירה עם כמה נשקים שונים על המטרות והחדר הבא יפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך נותנים שוק חשמלי?

ולמה אף-אחד לא רוצה להכנע לי?

כמעט כולם יורים בי ובחברים שלי בעעע..

רק לפעמים שאני צועק עליהם [עם המקש F]

אבל לפעמים גם הרימונים לא עוזרים לי בעעע...

overload,

לדעתי האפקטים מאד חשובים במשחקים כמו HL2..

אבל לי יותר חשובה האיכות הטקטורות והפירוט..

אפילו אם תשים את המשחק על הכי גבוה..

ב 9600XT ומעלה יראו יותר טוב בהרבה..איכות הטסטורות הרבה יותר גבוהה ויראו יותר חלק\חד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של הטקסטורה ממש כמעט ולא משתנה בין GF4MX ל 850XL כל עוד אין פילטרים או דריבירים מיוחדים שמשפרים את האיכות.

ובHL2 אפקטים של DX ו PS הם לא החלק החשוב, ישחקתי במשחק (הרבה) עם 9500PRO ועם GF4MX על אותו מסך, וחוץ מהמים שיש בשלושה מהשלבים כל שאר האפקטים הם די שוליים .

בגלל שהגרפיקה בSWAT היא לא הכי טובה שישי, פה האפקטים מוסיפים הרבה בשר לגרפיקה.

בHL2 האפקטים הם לא יותר מקישוט לגרפיקה המצוינת של המשחק גם כך (חוץ מהמים אבל זה רק בשלושה שלבים בערך).

בקשר לשוק תשתמש בנשק המשני (2) ותבחר בהתחלה שהוא יהיה השוקר.

לא נכנעים לך כי אתה צריך להשתמש ברימונים כדי שהם יכנעו לפעמים, אם גם אחרי זה הם לא נכנעים תן להם שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שתשתמש ברימון.

אחרי זה, עם הם לא נכנעים אבל עדיין לא יכולים לירות עליך תשתמש בשוקר.

עוד עצה לכולם, אם יש אויב אחד והוא לייד הדלת אפשר לפתוח אותה ומהר לתת לו שוק חשמלי, בלי כל הבלגן של רימונים צעקות ורובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחק הזה פשוט מצויין תוך שעתיים סיימתי להוריד וכבר נהנתי פשוט יש לך שם לשלוט בהכל !!!!!!!!!!!!!!!

הגרפיקה מצויינת אבל אני לא יכול לבחור בצד ימין באפשרויות הכוונה לפיילטרים ועוד רק את הרזולוציה :-\

ולמה אתם בכלל זורקים רימון או משהו תבחרו peper spry ותעשו על אלה שלא נכנסעים ואז תוך שניה הם יגידו לכם שהעיניים שלהם כואבות ואז תעשו להם F ואז תשימו עליהם אזיקים (רואים שלא עשיתם את הtraining :P)

והשלבים לא ממש קשים פשוט זה מוזר שהטרוריסטים יורים בך איזה 3 יריות ואתה כבר מת ואין לך איזה אפוד מגן או משהו מרגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע אני עשיתי את כל המשימות COMPLTED ויש לי דירוג 39

מה לא עשיתי נכון?

כל המשימות COMPLETED

בעעע מה הבעיה?

תפסיק לחורר אותם..... ותשתמש במוח! בטח גם בדרך נהרגים לך חברים או בני ערובה... בגלל זה הניקוד הנמוך

לדעתי השיטה הכי טובה לזרוק רימון עשן ורובם נכנעים באותו חדר המסוים. לפעמים בורח לי אחד ואני יוצא בשקט לחפש אותו....

קרה לי ששיחקתי, עצרתי את כולם. אחד לא הרגתח אבל לא שמתי לב שאחד ברח אז הסתובבתי להבין מי חסר והוא התחבא לי באיזה פינה והרג אותי בכדור או שניים.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני חייב להגיד שהתרשמתי מאד מהשחק הזה..

בהתחלה לא אהבתי אותו אבל אחרי זה הוא ניהיה מזה יפה..

איך שאתה מביא להם פקודות וכל זה עושה את המשחק ענק!!

ולא הבנת כנראה היה לי הכל COMPLTED

הרגתי את כל הפושעים

ועצרתי (לא הרגתי) את כל האנשים המסכנים..

אז מה הבעיה?

וקשה לי לעצור את הפושעים הם לא נכנעים בעעעעעעעע :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...