עבור לתוכן
 • צור חשבון

Yehudaa

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4,821
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  2149יום 10ש' 3דק' 39שנ'

Yehudaa last won the day on מרץ 10 2018

Yehudaa had the most liked content!

דירוג

29 טוב

אודות Yehudaa

 • דרגה
  Zone Junkie
 • יום הולדת 01/01/1980

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

4,197 צפיות בפרופיל
 1. תנסה optimized default (כפתור F9 ) תשמור ותעשה הפעלה מחדש .
 2. Yehudaa

  נבו

  הדרך הנוחה והפשוטה , זה להתקין ווינדוס קודם , להכין מחיצה פנויה בהרדיסק ועליה אחר כך להתקין לינוקס ולאפשר בהתקנה של הלינוקס דואלבוט מה שרוב ההפצות עושות זאת בדרך כלל אוטומאטית רק יש לאשר בהתקנה של הלינוקס את זה , בלי התערבות איך שהיא חושבת לנכון לעשות את זה ,אם אתה לא מבינים את השאלות על זה בהתקנה .
 3. יש ברשת איזה חומר שאפשר לקרוא , על ידי חיפוש בגוגל תגיע לכל מיני הסברים , יש קורסים אונליין בתשלום לא גבוה כל כך .
 4. אולי לא הולם תמיד את הציפיות של כמה אנשים , אחרי שפיתחו כמה שיטות איך לבחון חומרה .כל אחד ודרכו . אבל בPASSMARK הלכה למעשה בפועל ,בדקו את החומרה , ולפי מדדים טובים , בניגוד לאתרי מבחנים אחרים שהשיקלול לא היה הכי חכם . לכן באמת לא ניתן להסתמך עליהם .
 5. אני מסתמך רק על PASSMARK לאחר שידוע שהכל תוצאות אמת ומדדים טובים . שאר האתרים גם אני לא סומך עליהם .
 6. יש כמה אתרי מבחנים מפוקפקים באמת , אולי בגלל זה חשבו ככה גם עליו , אבל למעשה הכל תוצאות אמת באתר הזה . אתה יכול להוריד את התוכנה שלהם ולעשות מבחן בעצמך , ולקבל ציון על אמת בפועל ולהשוות .
 7. למה לא הגיוני שמעבד חדש יהיה טוב יותר מישן ? בפרט לפני איזה 7 שנים ..
 8. על האתר המבחן של PASSMARK אתה יכול להסתמך ללא שום חשש , כל התוצאות והציונים שם , הם רק על נתוני אמת ומדדי בחינה טובים .
 9. תתנחם בעובדה שיש היצע טוב של כל מיני מעבדים באיבי ועלי אקספרס , ומחירם באופן מתמיד יורד בקצב טוב , ולא ארוך מדי .
 10. לא מתחילים מקורס ללמוד תכנות , דבר ראשון זה צריך להתחיל מלמידה עצמית ויש באינטרנט בלי סוף חומר למידה . מקדישים כמה שעות ביום ללמידה לפחות איזה 3-4 כל יום , ורואים אם יש אהבה חשק וכן הבנה טובה . אם כן , במשך הזמן מגיעים לרמת ידע טובה ויכולים למצוא איזה משרה מתאימה לפי היכולת ואפשר יהיה לראות איך לשפר את קורות החיים או ממש השכלה אקדמית בתחום . זה אותו כלל לתכנות או כל מקצועות המיחשוב האחרים , אם יש עינין ומקפידים על למידה עצמית מצליחים , אם לא בסוף יקלטו שאין מקצועיות נדרשת לתחום ובמקרה הטוב תמצא איזה משרה זוטרת שלא דורשת הכי הרבה כישורים .
 11. בדקתי בביוס והוא מופעל , ניסיתי להדליק ולכבות בביוס אולי יעזור , לא עזר עדיין לא רוצה להדלק בווינדוס דגם הנייד הוא LENOVO G580 model 2689 מבחינת הווינדוס ההתקן וי פי תקין , רק מכובה בגלל הכפתור המיוחד .
 12. שלום , יש לי פה מחשב נייד עם ווינדוס 10 עם כבל רשת האינטרנט עובד , אבל וויפי לא עובד כי הווינדוס אומר שהוא מכובה ויש להדליק עם הכפתור המיוחד שלו העינין הוא שהכפתור לא מגיב בכלל ונשאר כבוי . יש לכם רעיון מה לעשות ?
 13. קורס במכללה לא מספיק , צריך לרכוש הרגל של למידה עצמית של כמה שעות כל יום , 3-4 שעות גם יהיה בסדר , לכל החיים , בשביל התמקצעות רצינית . אלו שטובים לתחום עושים זאת באהבה ורוכשים מקצוע מכובד ומתגמל . תתחיל ללמוד לבד יש חומר בלי סוף ברשת , ותראה אם יש לך עינין בזה . בהצלחה.
 14. ואם נגיד עולים לתקציב של 1500 , יש אפשרות לפלאפון עם מצלמה איכותית ?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close