תוכן Milford Cubicle - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Milford Cubicle

מנהל ראשי
 • מספר הודעות

  16,364
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  25

כל דבר שפורסם על-ידי Milford Cubicle

 1. RECUVA יכולה לעזור במקרה של קבצים שנמחקו לוגית (אבל עדיין קיימים פיזית על הכונן), מקרה דיי פשוט. במקרים של "מחיצה תקולה" (מה זה בדיוק אומר?) או בעיות פיזיות בכוננים אין לה ממש מה לעשות. מקווה שלמדת את הלקח ולהבא כל חומר חשוב שיש לך אתה תשמור בלפחות 2 כוננים שונים - גיבוי של חומר בכוננים קשיחים זה בערך הדבר הכי חשוב שאפשר לעשות בעולם המחשבים - הכוננים כלכך זולים ועוגמת הנפש של איבוד המידע כלכך גבוהה שזה פשוט הזוי בעיניי שלא כולם עושים את זה. אם החומר באמת מאוד חשוב אתה יכול לקחת את הכונן לחברת שיחזורים מקצועית, כמו למשל טיק טק. ובינתיים תנתק אותו מהמחשב ואל תיגע בו כי כל ניסיון לקרוא ממנו יכול להחמיר את המצב.
 2. מה אתה מנסה להעתיק? כל פעם את אותו דבר (אותו קובץ מאותו כונן)? יכול להיות שהבעיה היא בכונן המקור..
 3. יש לו מעבד i כלשהו דור 4, בלי כרטיס מסך יעודי (משתמש במובנה של המעבד). השאר לא באמת רלוונטי.. לא ממש הבנתי את הקטע עם ה-30Hz, זה מה שהמחשב שלך מזהה? באיזו טלוויזיה מדובר?
 4. זה פרמטר טיפשי כמעט כמו לבחור רכב לפי העיצוב של הג'נטים שלו.
 5. אם היית מאוד מרוצה מהמקרן אז למה להחליף אותו? נורות במקרן זה רכיב "מתכלה" והחלפת נורה אפילו לא נחשבת "תיקון", סתם לצורך העניין.. אתה יכול לקנות נורה חדשה למקרן שלך, ראיתי באלי אקספרס גם בסביבות 100 שקל.. אם אתה רוצה לשדרג אותו בלי קשר, זאת כמובן אופציה, אבל אני לא בטוח כמה הבדל תראה בפועל בינו ובין הדגמים שאתה מסתכל עליהם..
 6. כל הפרטים המעניינים על תערוכת הטכנולוגיה הגדולה ביותר של השנה, שחוזרת לעיר החטאים אחרי הפסקת-קורונה בשנה שעברהלכתבה
 7. זה וירוס בעצמו... כלומר לא "וירוס" בהגדרה הטכנית, יותר כמו ספאם.. פשוט אישרת פעם נוטיפיקציות לאיזשהו אתר ספאם ועכשיו הוא שולח לך פרסומות שמתחזות להודעות על "נמצאו וירוסים" כביכול. קודם כל תתעלם ואל תתקין שם דבר ממה שהציעו לך שם. אם התקנת - תסיר. דבר שני - תחזור לאתר מפיץ הספאם שהיית בו בעבר: https://iw.talkingofmoney.com/, ואז תלחץ על החץ ליד הכתובת (ליד כפתור הריפרש) ואז על site settings. בחלון שיפתח תחפש את "Notifications" ותשנה את ההגדרה מ-Allow ל-Block. דבר שלישי - אל תלחץ "Allow" על דברים שאתה לא מבין מה הם אומרים. במיוחד לא אם יש לך "חץ גדול" שמצביע על ה-Allow וכל שאר האתר נעול עד שאתה לוחץ עליו, דגל אדום.
 8. לא נכון... זאת אומרת, לא בהשוואה למחירים של דור 11 היום. מה שיקרה אחרי ההכרזה זה שהמחירים של דור 11 ירדו ודור 12 יקבל את המחירים הנוכחיים..
 9. אם אתה לא ממהר במיוחד אז חד משמעית להמתין. דור 12 של אינטל יהיה קפיצת מדרגה, ובכל מקרה גם אם הוא היה רק שינוי קטן זה ביזבוז לקנות דגם חודשיים לפני שיוצא אחד חדש..
 10. אין דבר כזה מקרן באיכות סבירה ב-700 שקל לשום שימוש, בטח ובטח שלא לטקסט - שלא הבנתי מה בכלל ההיגיון בפעולה הזאת.. למה שתרצה לתכנת על מקרן?
 11. קודם כל BUYUSA כבר מזמן לא נקראים ככה, אלא UShops... ויש שירות דומה שמאפשר גם כתובת באירופה: idgu. https://idgu.co.il/
 12. יותר זיכרון. במיוחד 16 מול 8.. היום 8 לא יספיק לך לכלום. ההבדלים במהירות זניחים, ההבדל בין "יש זיכרון" ל-"אין זיכרון" הוא דרמטי.
 13. בוא נניח שהוא רוצה לקנות מחשב גיימינג ב-15 אלף שקל, לגמרי סביר בהתחשב במחירים של כרטיסי המסך היום.. אם הוא ישלם במזומן (יש לו את הכסף) אז הוא ירד מיידית ב-15 אלף בעו"ש ויהיה לו מחשב. נחמד. אם הוא ישלם ב-36 תשלומים ללא ריבית, עדיין יהיה לו מחשב אבל העו"ש ישאר כמעט ללא שינוי (416 ש"ח בחודש). את ה-15 אלף האלה שהיו לו בעו"ש הוא ישקיע לצורך העניין ב-S&P500. הם יעשו בממוצע כ-1,500 ש"ח בשנה, או בוא נגיד כ-5K ב-3 שנים. 3 שנים קדימה: באופציה הראשונה נשאר לו מחשב, ומינוס 15 אלף בעו"ש מהרכישה. באופציה השניה, נשאר לו מחשב, מינוס 15 אלף בעו"ש מהרכישה, פלוס 5 אלף בעו"ש מההשקעה. באופציה השניה הוא הרוויח/חסך 5K שקל (כ-33% ממחיר הקניה!). כך שלמעשה הערך הכספי של 36 תשלומים ללא ריבית = הנחה של 33%. דיי משמעותי לדעתי.
 14. אתה טועה כמובן, מה שאתה מציע זאת מחשבה כלכלית שגויה מאוד. גם אם יש לך כסף לקנות משהו במזומן - ברגע שמציעים לך כסף עכשיו ובחינם - הדבר הנכון הוא לקחת אותו. בעצם מציעים לך פה הלוואה בחינם, 0% ריבית. מי שלא לוקח את ההצעה הזאת הוא דביל. אני אגיד לך יותר מזה, הרבה פעמים גם אם יש לי את הכסף אני עדיין אקח תשלומים/הלוואה לעומת רכישה במזומן, אפילו אם היא עם ריבית - כל עוד הריבית שלוקחים ממני עבור ההלוואה היא נמוכה יותר מהריבית שהכסף הזה יוכל לעשות במקום אחר. לדוגמה, הרבה פעמים ברכישת רכב אפשר לקבל הלוואה בריביות סביב הפריים בלבד. זה כסף כמעט בחינם. דוגמה קלאסית נוספת היא משכנתא, שידוע לכל כלכלן מתחיל שאם פתאום נכנס לך סכום כסף גדול ומפתיע והאינסטינקט הראשוני שלך הוא "לסגור את המשכנתא" - זאת ברוב מוחלט של המקרים תהיה החלטה שגויה (כי הריבית על המשכנתא היא בד"כ נמוכה מאוד והכסף הזה היה מרוויח יותר ריבית במקומות אחרים לעומת הריבית שהוא היה חוסך במשכנתא).
 15. אם אתה לא חושב על הכיוון של אפל (או AMD?), ונעול על מחשב עם מעבד אינטל, אז אני אישית הייתי מחכה לדור 12. היא צפויה להראות קפיצה משמעותית בהשוואה לדורות הקודמים, מה שלא כלכך היה המצב בשנים האחרונות שהראו שינויים קטנים בלבד..
 16. תודה שהוכחת לי שאין טעם אפילו לקרוא את התגובות שלך. אתה כותב שטויות מתוך בורות גמורה. אל תצפה ממני להמשיך לקרוא את התגובות הבאות שלך בדיון עריכה: ריפרפתי על שאר התגובות שלך והמשכתי לקרוא שטויות שאפילו לא שוות התייחסות...
 17. מה שלדעתי נותן פרופורציה לכל הקוראים פה לגבי הרלוונטיות של הדברים שאתה מגיב פה כולל השטות שכתבת על "לחשוף לשמיים ולהרים את הצללים בלייטרום".
 18. קח בחשבון שהם משווים RAW עם עריכה מאסיבית במחשב.... תמונות ישירות מהמצלמה - בהרבה מאוד מהדוגמאות שם האייפון היה מפרק את הסוני. במיוחד בלילה, שים לב שהוא גם מדבר על זה בסרטון - night mode מחבר הרבה תמונות מה שמאפשר בלחיצת כפתור פשוטה לקבל חשיפה מדהימה עם טווח דינמי ענק ומינימום רעש, תוך שמירה על תמונה חדה.. והכל בקליק פשוט אחד. בזמן שבסוני הוא היה צריך לעשות הרבה ניסיונות, לבחור את התמונה הכי טובה, לערוך אותה מאסיבית במחשב... ועדיין לקבל תמונה פחות טובה ומרוחה בגלל זמן החשיפה הארוך... באחת התמונות הוא אשכרה אמר שהוא השקיע 5 דקות (!) על עריכה של תמונה בודדת, שוב בהשוואה לקליק וביי באייפון.. והתמונות נראות זהות...
 19. מה הציעו לך? המחיר ל-1Gb היום הוא כ-120 שקל בחודש (לפני תשלום על ראוטר, אם אתה צריך אחד). 20 שקל לפה או לשם, תלוי בחברה, בסוף זה סדר הגודל. המחיר של 100 מגה ב-ADSL אגב הוא בערך אותו דבר, אולי שוב 20 שקל פחות. לכן זה ממש אבל ממש רעיון מטופש לחזור ל-ADSL במקום לעשות סיבים של בזק... לגבי עלות ההתקנה, אני אומר שוב - אפשר לעשות סיבים בסלקום על תשתית בזק דרך השוק הסיטונאי - 120 שקל לחודש (ומקבלים ממיר סיב בחינם, ראוטר פרטי) והתקנה חינם.
 20. נגמר לך המנוי לגוגל?... כל הפרטים מופיעים באתר שלהם..
 21. קשקשן... 10-20 שקל יותר מפרטנר. אתה מבין שהוא משלם את אותו מחיר על אינטרנט 100 מגה (50 בפועל) ב-adsl כן? אגב יש גם שוק סיטונאי על תשתית בזק (למשל סלקום) במחיר זהה לפרטנר ועם התקנה בחינם.
 22. קראת בכלל את מה שכתבתי? פרטנר הם היחידים שצריכים חשמל מהבניין. תעשה בזק.
 23. או שפשוט תעשה בזק, שבסיכוי מאוד סביר כבר נמצאים אצלך.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

ספינת הדגל לשנת 2022 מספקת שדרוג איכותי עבור הסוללה ותוספת ביצועים עם המעבר ל-Snapdragon 8 Gen 1 - אבל יש גם כמה החלטות תמוהות שעשויות להתגלות כשנמוך לעומת ה-OnePlus 9 Pro, ואין דגם OnePlus 10 סטנדרטי שישמש כאלטרנטיבה בשלב הזה