עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14/11/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  מדגים טכנולוגיה יפה ואם עוד ילכו בכיוון הזה זה יהיה שיפור משמעותי בנוחות לדעתי(ובעמידות לנפילות), אבל כמו כל משהו חדש אין שום סיבה להיות הבטא טסטר ולשלם על זה כל כך הרבה.
 2. 1 point
  אז בנתיים נסתפק בביקורות של יוטיוברים מקומבנים
 3. 1 point
  הממממ נראה לי שיש כאן פיספוס מבחינת urib בקשר ל - סינימה 4די, אחרת קשה לי להבין למה לו להמליץ על 3700X.... דבר מוביל לדבר ... עם 3700X יש בהחלט הגיון להסתפק ב - B450. עם 3900X, זה כבר לא כזה חד משמעי, עם יתרון לכיוון ה - 570, שעולה יותר, לא ממש כפול יותר מ - B450 ELITE, אבל בהחלט יותר. השאלה היא, האם נניח 400 שקלים מתוך 10,000, הם הם האישיו בכל המפרט והם הקש ששובר את גב הגמל ..... כי, גם אם נתעלם מכל שאר התוכנות, ההבדלים החד משמעיים ב - סינימה 4די בין שני המעבדים, לא משאירים ספק שה - 3900X הוא המעבד ! לא. החלוקה, כפי שציינתי והבאתי אותה במפרט שלי, היא כלהלן - 500 גיגה סאטא 3 - מערכת ההפעלה והתוכנות. 1 טרה - חומר שעליו עובדים. 4 טרה - שמירת חומר שלא עובדים עליו. זהו, זה מה יש לי לומר בעניין. בהצלחה !
 4. 1 point
  "Free One Day delivery" לחברי פריים זה רק בתוך ארצות הברית. המבצע שיש עכשיו הוא לישראלים (שילוח לישראל חינם מעל 49$) ואינו קשור לפריים: אפשר לקבל את ההטבה גם בלי פריים, אבל בתנאי שכל המוצרים זכאים להטבה הזו. ליד כל מוצר רשום כאשר הוא זכאי לה.
 5. 1 point
  אין שום קשר לפריים. לא צריך פריים בשביל ההטבה. אתה פשוט הוספת תיק אחד עם משלוח חינם ותיק שני בלי משלוח חינם. תוודא שלצבע שאתה רוצה יש משלוח חינם ותוסיף או עוד תיק עם משלוח חינם ( מתחת ל 75 דולר) או עוד קישקוש ב 5 דולר ותפצל הזמנות.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close