בחירת ציוד רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת ציוד רשת

ariel2k

Recommended Posts

לקראת תחילת החודש הקרוב או אמצע החודש הזה, אתחבר ככל הנראה לבזק, בינלאומי.

אני משתמש בחיבור WiFi עם מרחק מהראוטר(מרחק של עד 10מ'~), אני צריך עזרה בבחירה ציוד שיחזיק טוב את המרחק הזה.

השימוש העיקרי באינטרנט הוא משחקי .

כמה עלות של ציוד כזה יכול לעלות לי?

יש אפשרות לכבל במרחק הזה? הוא יהיה יעיל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המילה "יעיל" היא הכי מתאימה כאן, כי יש הרבה אלמנטים שלא ציינת כמו כמה חדרים יש בינך לבין הראוטר, אם יש צורך להעביר אותו על הקיר אז כמה המרחק יצא ברוטו, האם המחשב הנייד באמת נייד או שנמצא תמיד במקום (עלול לסכן פגיעה בכבל) וכו'.

אבל מה שכן, בהגדרה, כבל רשת תמיד יהיה יותר מהיר מחיבור (בהנחה והכרטיס שלך מאפשר את זה).

אני לא ממש הבנתי איזה ציוד את צריך (רק מודם? רק ראוטר? שנייהם?)

אבל כך או כך לצרכים שלך אני מאמין שזה לא יחרוג את ה400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המילה "יעיל" היא הכי מתאימה כאן, כי יש הרבה אלמנטים שלא ציינת כמו כמה חדרים יש בינך לבין הראוטר, אם יש צורך להעביר אותו על הקיר אז כמה המרחק יצא ברוטו, האם המחשב הנייד באמת נייד או שנמצא תמיד במקום (עלול לסכן פגיעה בכבל) וכו'.

אבל מה שכן, בהגדרה, כבל רשת תמיד יהיה יותר מהיר מחיבור (בהנחה והכרטיס שלך מאפשר את זה).

אני לא ממש הבנתי איזה ציוד את צריך (רק מודם? רק ראוטר? שנייהם?)

אבל כך או כך לצרכים שלך אני מאמין שזה לא יחרוג את ה400 ש"ח.

הראוטר בסלון, יש מסדרון בדיוק מול הראוטר, ואני בפניה השמאלית של המסדרון = 10מ~

אני צריך ציוד טוב, אני לא הכי מבין ברשתות אז כביכול כל מה שצריך, צריך מודם + ראוטר?

יש לבזק ציוד שהם מציעים אתה ממליץ ממנו משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במשחקי הרשת שלך יש חשיבות לזמן ה-PING, הרי שחיבור האלחוטי פסול מראש.

אני מקבל 80ms עד 120~ בסרברים בגרמניה ואירופה בכלל באלחוטי.

הבעיה העיקרית שלי היא ניתוקים ותקיעות באמצע המשחק ופינג לא יציב בכלל לפעמים.

אני לא יודע בתכלס אם יש לי כרטיס רשת, יש לי adapter חיצוני - http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=0&uin=14228&txt_search=TP-LINk&buy=&minprice=0&maxprice=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אשר אמרתי - חיבור למשחקים הוא מאד בעייתי. תתחבר חוטית ותראה את ההבדל במו עיניך.

יכול מאוד להיות שתהיה לי נקודה בחדר וזה יהיה אפשרי להתחבר קוויתב איזה כרטיס אתה ממליץ עליו? (Ksp סניף עפולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...