קוטל ה-OnePlus One הטרי כבר זמין לרכישה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קוטל ה-OnePlus One הטרי כבר זמין לרכישה

SilentBob

Recommended Posts

נחכה עוד כמה חודשים ונראה אם ישנן בעיות שחוזרות על עצמן כמו בכל מוצר אלקטרוני חדש, וכמובן איך ה שלו ביחס למכשירים אחרים בשוק במיוחד שמדובר במותג סיני.

צריך לראות לאורך זמן את היציבות של מע' ההפעלה שלו וכמובן איכות הצילום, וכמה זמן מחזיקה הסוללה, בקיצור צריך להמתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא. כמה מכשירים סינים במפרט דומה יצאו מאז במחיר דומה? המון

אז זהו, שלא.

אני לא יודע מה תהיה האיכות והאמינות של המותג החדש הזה בפועל, אבל כרגע הוא מסתמן כגירסה משופרת של ה- One, עם טובה יותר וסוללה בקיבולת טובה יותר במחיר זהה.

זה לא נורא אם זה לא קורץ לך, אבל זו עדיין הצעה ייחודית ומעניינת, עובדתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האחרון שאתה צריך לספק לו שהשוק מלא במוצרים סיניים טובים מאוד בעלויות סופר תחרותיות..

אבל זו עדיין השוואה של תפוחים לאננסים. ה-Z1 כולל מצלמה עם OIS, שבב אמין וקריר (לשם שינוי) וסוללה בקיבולת גדולה משמעותית מהרגיל - מכלול שלא בהכרח קיים בכל המתחרים שהזכרת, שלכולם חוזקות וחולשות יחסיות באופן טבעי.

אני בטוח שיש מספיק צרכנים שהשבב של , הסוללה והמצלמה יגרמו להם להעדיף את ה-ZUK על פני המתחרים, ובשבילם האייטם הזה נוצר. כמו שאמרתי זה בסדר שאתה לא אחד מהם, לגיטימי - אבל לא צריך להתייחס להכל בביטול מוחלט כאילו כל העולם בדעה אחת יחד איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם התייחסתי למכשירים עם צ'יפ של (לפחות חלקם).

אני אגב לא התייחסתי לטיב המוצרים, אלא לכך שהם קיימים.

בכל מקרה, לבוא שנה וחצי אחרי שיצא מכשיר ולהתלהב שיצא מכשיר "שקוטל" אותו זה סוג של בדיחה.

בטח כשבתקופה מאז יצאו המון מכשירים (כן, עם "קריר" של קוואלקום), חלקם גם עם ois ובמחירים אפילו טובים יותר.

המכשירים מיועדים לאותו פלח שוק ולכן זה בהחלט תפוחים לתפוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...