מתן הרשאת מנהל קבועה על קובץ מסוים, למשתמש מוגבל - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתן הרשאת מנהל קבועה על קובץ מסוים, למשתמש מוגבל

dkaro

Recommended Posts

היי,

יש את הקטע הזה בחלונות שחלק מהמשתמשים מוגדרים כמנהלים ואחרים כרגילים. אם אני רוצה למשל להפעיל קובץ כמנהל מחשבון משתמש 'רגיל', צריך להקליד סיסמת מנהל. עכשיו, התקנתי לאחי הקטן משחק מחשב, שדורש הפעלתו כמנהל. ניסיתי לשחק שם בהגדרות לא מעט ולא הצלחתי למצוא אופציה להעניק לו הרשאה קבועה, וממש לא בא לי שהוא יחפור לי עכשיו עם סיסמה כל פעם מחדש.

אני מניח שיש אופציה שכזו ופשוט לא עליתי עליה. אשמח לעזרה.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב גפן - זו גרסה של רילואדד, לא נראה לי שזה וירוס. המשחק עובד ברגע שאני מפעיל על מנהל. הוא רושם לי איזו שגיאה שאין אפשרות לרשום על הדיסק או משהו כשאני מנסה לא כמנהל. נוד לא הקפיץ לי שום התראה.

מולטי-קור - לא הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גרסה של רילואדד, לא נראה לי שזה וירוס.

אתה אומר שבגלל שזה מגיע מחבורת גנבים ידועה ומפורסמת אז זה כנראה בסדר?

אתה יודע מי העלה לשרת את הקובץ הספציפי שהורדת?

הורדת את זה מהאתר הרשמי של ReLOADED?

האתר שממנו הורדת היה מאובטח ככה שאפשר להיות בטוחים שזה הגיע מחבורת הגנבים המפורסמת ואף אחד לא הוריד את זה, הוסיף איזה משהו קטן והעלה בחזרה?

בקיצור, אני לא יודע אם זה וירוס או לא אבל לי היו קופצות כמה נורות אדומות אם משחק פרוץ היה מבקש ממני משהו לא סטנדרטי כמו גישת מנהל כל פעם שהוא רץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מבקש הרשאת מנהל, זה פשוט לא עבד ולא נכנס לי, ואז כשניסיתי עם הרשאת מנהל זה עבד.. ואתה צודק, הורדתי את זה מ-TPB, הגיוני שזה לא הכי מאובטח. בכל אופן, כן הרצתי עליו בדיקה של NOD32 וזה לא מצא משהו.. מקווה שזה בסדר.

אנסה את מה שהמלצתם, תודה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב הצלחתם להלחיץ אותי.. לא ידעתי אפילו שקיים אתר רשמי שלו. אני מוריד עכשיו משם מחדש. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...