מחשב לא עולה מסך שחור עם כתוביות תמונה בפנים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עולה מסך שחור עם כתוביות תמונה בפנים

furyanaor

Recommended Posts

54f74b8e7de7a.jpg

נראה כמו תקלה בבוטינג אז ככה:

יש פה כונן חדש לאחר שהHDD המקורי שבק חיים.

זה עבד נהדר כמעט חודש ועכשיו לעיטים המחשב עולה רגיל ולעיטים יש את המסך הסימפתי הזה.

אמרתי נפרמט לצורך שלילת אפשרות של בעיית תוכנה, בשלב של בחירת הכונן להתקנת המערכת הוא לא זיהה כוננים כלל, החלון היה ריק.

נכנסתי לביוס ושם הכונן כן הופיע. נכנסתי להתקנת שינית והפעם הכונן כן הופיע . . . מוזר.

מה הולך פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נראה כמו הקוקו של האישה, אבל נשאל אותה לגבי התוכי.

יש לי זהה בנייח שלי ואין איתו שום בעיה (MX100 256G) כך שאני לא חושב שיש טעם בעדכון קשוחה אבל איך קשור עדכון ביוס ללוח ??

לכן אני יותר בכיוון של חיבורים רופפים (אף על פי שאני באופן אישי חיברתי אותו כמו שצריך...)

*אגב אין כיצד לאבטח אותו שם בתושבת בעזרת ברגים כי המיקום של הברגים שונה בSSD מאשר לHDD, מה עושים ??

בנוסף איך 'פעם כן ופעם לא' למרות שהוא לא זז ממקומו כלל וכלל והתוצאות היו שונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי שהוא מזהה

ומיד לאחר הבדיקה הקטנה שבצעתי נכנסתי שוב להתקנת והפעם הוא כן זהה.

אני מזכיר לך שכל התקלה היא בעצם שפעם הוא מזהה ופעם לא.

העניין הוא שלא הזזתי אותו בין בדיקה לבדיקה כך שאני מלא מבין כיצד חיבור 'רופף' הוא המפתח לבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שברוב המוחלט של הפעמים הכל טוב ויפה. לעיטים נדירות אני מקבל את המסך השחור ההוא (פעם בכמה ימים)

עכשיו פרמטתי ובינתיים הכל טוב. אני מחכה לתלונות מהגברת בהמשך. אחרי זה נתקדם הלאה לכיוון 'חיזוק חיבור' או משה ..

אני מתעצל לפרק את הכונן כי המחשב המעפן הזה צריך לפרק את כל הפלסטיקה לחלקים עד שמגיעים לשם . .

בגדול אני חושש מזה שהדיסק עצמו פגום (תקול) והוא זה שמגמגם לי. לך תסביר את זה עכשיו לKSP תמבין . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החשש שלך הוא מהדיסק אז תבצע בדיקה לדיסק עם כלי בדיקה כלשהו רק בשביל להיות רגוע.

סכל מקרה תקין או לא תקין תמיד תעשה לך גיבוי לתוכן שלך באופן קבוע בשביל לחסוך דמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכן תמיד מגובה זה מחשב סטודנט לפוטושופ אילוסטרייטור בלבד כך שאין בעיה מבחינה זו

הבעיה היא עצם התקלה.

אני נוטה להאמין שכלי בדיקה לא יועיל מפני שהכל תקין לחלוטין -עד ש-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, עכשיו גם בביוס הוא לא מזוהה כנראה שהוא פשוט יתנתק.

כשיהיה ברשותי דבק דוץ' אני אפתח ויבדוק אם זה באמת התנתק.

אחבר אותו אם דוץ במידה ואראה שזה באמת רופף, אחרת ניתן לשער שהדיסק נדפק ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...