Win8 - 64 - בעיה|microsoft visual c++ 2005 reditributable - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Win8 - 64 - בעיה|microsoft visual c++ 2005 reditributable

iCanKnow

Recommended Posts

אני מנסה להתקין משחק שדורש את הmicrosoft visual c++ 2005 reditributable

ואני לא מצליח להתקין את זה.

זה כל הזמן נתקע בהתקנה ניסיתי לעשות הפעל כמנהל ניסיתי להתקין עם compatability issues וזה עדיין לא עובד...

בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה - שמחתי לסייע לך - שיהיה לך בהצלחה.

עכשיו יש לי רק בעיה עם הגרסת 64

מה שהבאת לי הצליח לתקן לי את הבעיה עם הגרסת 32

המשחק הנ"ל זה IV והבעיה היא seculauncher failed to start application error 2000 שהיא נובעת בעצם מחיסרון או פגם ב 64 Visual C++2005 Redistributable שמותקן אצלי במחשב ואת זה אני כבר לא מצליח לתקן

ואשמח אם תוכלו לנסות לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מותקן אצלך גם גרסא ישנה וגם גרסא חדשה של VC++?

אם כן אתה צריך להסיר לגמרי את הגרסא הישנה - את הגרסא החדשה - ורק לאחר מכן להתקין במלואה את הגרסא הישנה

ההגיון הוא מאוד פשוט - בגדול כל ה"ספריות" (VB, VC, NET ויכיוב') תומכות אחורה בד"כ - ככה שצריך תמיד את הגרסא החדישה ביותר

מעטים המקרים בהם תוכנה מסוימת תומכת בסוג מסוים של ספריה ולא בגרסא מתקדמת שלו

לא מכיר (ניסיתי לשחק בזה פעם בקונסולה - לא כוס התה שלי) - אבל יש מצב שאתה יכול גם להעזר בפורום\תמיכה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מותקן אצלך גם גרסא ישנה וגם גרסא חדשה של VC++?

אם כן אתה צריך להסיר לגמרי את הגרסא הישנה - את הגרסא החדשה - ורק לאחר מכן להתקין במלואה את הגרסא הישנה

ההגיון הוא מאוד פשוט - בגדול כל ה"ספריות" (VB, VC, NET ויכיוב') תומכות אחורה בד"כ - ככה שצריך תמיד את הגרסא החדישה ביותר

מעטים המקרים בהם תוכנה מסוימת תומכת בסוג מסוים של ספריה ולא בגרסא מתקדמת שלו

לא מכיר (ניסיתי לשחק בזה פעם בקונסולה - לא כוס התה שלי) - אבל יש מצב שאתה יכול גם להעזר בפורום\תמיכה שלהם

יש לי בעיה גם שאני לא מצליח להסיר את זה כמו שצריך גם בהסרה זה נתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...