בא לי לשדרג את המפרט, האם יש טעם או שאני סתם מתלהב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בא לי לשדרג את המפרט, האם יש טעם או שאני סתם מתלהב?

Tzach_n

Recommended Posts

לא הייתי פעיל בערך שנה בתחום המפרטים והשדרוגים, מפרט מלא של המערכת נמצא בפרופיל שלי.

בא לי לשדרג שילוש + כרטיס מסך, האם יש טעם או שאפשר לסחוב בכיף עוד שנה עד סבב החומרה הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגישים שה-680 כבר מתקרב לקצה גבול היכולת כמעט בכל המשחקים החדשים אני כבר מוצא את עצמי מתפשר על הגדרות ויש נפילות FPS.

אם כבר אשדרג אותו אחליף כבר פלטפורמה ל Z97, מעבד וזכרון על הדרך. מבחינת קשיחים, מארז, ספק וציוד היקפי אני מסודר. השאלה אם יש איזו קפיצת דרך טכנולוגית ידועה בפלטפורמה הבאה שתהיה ששווה לחכות לה או שאפשר לשדרג כבר עכשיו, ומתי גם הפלטפורמה הבאה אמורה לצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלטפורמה הבאה היא רענון של הנוכחית, בדומה לזאת עם LGA1155 ומעבדי 2000 ו-3000. היא תוסיף כמה דברים כמו תמיכה בזיכרון DDR4

האם שווה לך לשדרג 2500K ב-4500MHZ? קשה מאוד להגיד שכן. המעבד בתדר הזה שקול למעבד 4690K חדש בסטוק, ונחשב היום לאחד מהמובילים במשחקים.

ה-GTX 680, כן, יש חזקים ממנו דוגמת GTX 970. הקפיצה בביצועים מורגשת, אבל לא דרמתית (סביבות 36% תוספת ב-1080P).

אם אתה יכול לעשות שריר ולהחזיק מעמד עד 2016, זה יהיה רק לטובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה העניינית. אם ככה, האם שווה לשדרג כרטיס מסך כרגע לדעתך? ה-970 קורץ לי מאוד עם הביצועים שעוקפים 780Ti ורק 15% פחות ביצועים מה-980, שישתווה אליו בקלות עם OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Take it easy there :), הביצועים לא עוקפים את של GTX 780 TI, (בטח לא עם יכולת של הזאב הקשיש להוסיף 25% בהמהרה פשוטה), אבל נמצאים באותו האיזור.

שוב, ההפרש בינו לבין ה-GTX 680 לא דרמתי, ואני בספק גדול אם יהיה שווה קרוב ל-2000 שקלים. אישית, אני לא חושב שזאת השקעה חכמה. אם תחסוך היום בכמה הגדרות, תוכל לחסוך הרבה פחות בעוד שנה כשהמחליף של GTX 970 יגיע במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו רזולוציה אתה משחק וכמה AA אתה מפעיל שמפרט כזה לא מספיק לך? מוזר, אני עם 670OC וQ66 בלי וחוץ מהCOD האחרון הכל רץ חלק ב1920*1200 על הגדרות גבוהות =\

אני מצטרף להמלצה להמתין קצת, הדור הבא ממש לפנינו וכרגע זה יקר בטירוף לשדרג לשם, אבל הי, הכל תלוי בך ובחווית גיימינג שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ב-COD האחרון הכל על מקסימום חוץ מ:

Cache Spot Shadow Maps

Cache Sun Shadow Maps

Supersampling

משחק עם SMAA T2X לפי ההגדרות של GF Experience.

אבל נגיד ב Shadow Of Morder הייתי צריך לרדת עם חלק מההגדרות כבר למדיום בגלל שלכרטיס יש רק 2GB וזה כבר לא מספיק בימינו לטקסטורות באיכות הכי גבוהה...

הרזולוציה שלי היא 1920x1080 אני בדרך כלל משחק עם FXAA כי ה-680 כבר לא סוחב MSAA. אני דווקא בעד לחכות לפני שדרוג, מתי הדור הבא אמור לצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...