דיסק און קי 32 GB ,מה ההבדל בדגמים ? ומה זה אחריות כל החיים, מה כדי? ושאלה נוספת. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק און קי 32 GB ,מה ההבדל בדגמים ? ומה זה אחריות כל החיים, מה כדי? ושאלה נוספת.

SPONER

Recommended Posts

לא קניתי עד עכשיו דיסק און קי כמו שהומלץ לי כי לא הרגשתי לנכון להוציא על זה מעל 100 שקל , אבל כרגע אני חושב על כן להוציא ,עדיין לא בטוח בזה.

http://www.cameramia.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-5752-%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-SanDisk-Extreme-USB-3-0-Flash-Drive-32GB-245MB-s.aspx

לבין

http://www.cameramia.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-3624-%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-SanDisk-Cruzer-Extreme-32GB.aspx

למה היקר יותר הוא פחות

190MB/s

והזול יותר הוא 245MB/s

ולמה לאותו דוק כתוב בKSP אחריות לכל החיים? האם זה של KSP האחריות "לכל החיים"?

ומה כדי :

http://ksp.co.il/?enter_zap=1&store=shipment&uin=16072&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

לבין

http://ksp.co.il/?store=beitshemesh&uin=17716

ההבדל במחיר לא כזה משמעותי עם יש בינהם הבדל גדול או עדיפות לדגם האקסטרים.

אם הדוק לשימוש גיבוי +העברת ומחיקה ממנו , האם זה לא כדי באותו דוק לכתוב הרבה אם אני מגבה בו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות שהיצרן מציין היא "עד", כלומר מהירות שהגיעו אליה בתנאי מעבדה לשבריר שנייה, וככול הנראה המהירות שלך בפועל תהיה נמוכה בהרבה. אני ממליץ להתעדכן באתר הזה שמרכז מספר רב של תוצאות בדיקה שאנשים עשו ל-dok-ים שלהם וככה לקבל הערכה אמיתית של יחס עלות/ביצועים. לגבי האחריות, צריך לברר באתר היבואן מה זה אומר בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ,

אבל אני לא ממש קבלתי תשובה על השאלות ,

כי אני עדיין לא יודע מה ההבדל בין שני הדגמים שנתתי קישור . שהם נראים אותו הדגם אבל מחיר שונה ..

זיכרון נייד SanDisk Cruzer Extreme 32GB

לבין

זיכרון נייד SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Drive 32GB 245MB/s

ובאתר שנתתה לא היה את הדגם הזה Transcend JetFlash 780 32GB

היה רק עם 16 GB ככה שזה לא מתאים לי ..

אז גם פה לא הצלחתי לקבל תשובה ..

ותכלס לא הכי אכפת לי מהמהירות , רק בגלל שההבדל בין שני הדוקים קטן , אחד 140 היותר מהיר 158 אז אני חושב אולי ללכת ליותר מהיר

ושאלתי את זה וכנראה לא שמתה לב כי לא עניתה על השאלה.(זה חשוב)

אם הדוק לשימוש גיבוי +העברת סרטים ומחיקה ממנו , האם זה לא כדי באותו דוק לכתוב הרבה אם אני מגבה בו?

נכנסתי לשני אתרי יבואן ופשוט אין שם את הדיסק און קי שאני רוצה..

ואני מוסיף שאלה , אם אני אקנה http://ksp.co.il/?select=.210.&list=2&sort=2&glist=1&uin=10113&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

הוא אמין ? בשביל גיבוי? אני יודע הוא איטי רצח יש לי אותו ... אבל השאלה מתייחסת רק בקשר לאמינות המוצר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף: אני לא רואה סיבה לקנות כיום dok שאינו בעל חיבור usb3 אם מדובר בהעתקת קבצים גדולים. גם אם אין לך במחשב הנוכחי חיבור כזה עדיף לטווח הארוך להיות מוכן עם usb3 במידה והמחשב ישתדרג. אם אתה מגבה קבצים קטנים יחיסית כמו מסמכים ותמונות, גם הדגם שנתת ב-40 ש"ח יעשה את העבודה.

-אני חושב שמדובר בטעות באתר שנתת. לדעתי הזול הוא מסדרת ה-ultra היותר איטית ואילו השני הוא מסדרת ה- היותר מהירה. מאחר ולא רשום דגם מדוייק מדובר בהשערה בלבד. הדרך הכי בטוחה זה להתקשר לשם ולשאול.

-לגבי Transcend - אין לי ניסיון עם המוצרים שלהם כך שאין לי מושג אם הם אמינים או לא. חיפוש בגוגל יענה לך על השאלה הזאת.

- רכיב ה-flash של ה-dok מוגבל במספר מחזורי הקריאה\הכתיבה ממנו\אליו. אומנם מדובר בכמה אלפים טובים אבל עדיין מוגבל (מסיבה זו לא מומלץ להריץ מע' הפעלה מתוך dok שכן היא מבצעת קריאות וכתיבות תכופות לדיסק). זה לא אומר שצריך להתקמצן על הכתיבות... פשוט תהיה מודע למגבלות באופי השימוש שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה נראה כמו טעות באתר לגבי הדגמים הדומים.

ומחזק את מה שאמר הבחור לגבי השימוש עצמו.

אם זה קבצים קטנים לך על 16 או 32 גיגה במחיר נמוך.

אם אתה צריך להעביר קבצים גדולים (סרטי HD, קבצי ISO, מאגרים גדולים של תמונות/שירים, וכו'...) אתה חייב DOK מהיר אחרת זה יכול להגיע לכמה שעות כדי למלא 32 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם ,

MalGano

הגיבוי הוא קבצים קטנים כמובן , תמונות בקטנה .. אני זוכר שהיה לי תמונות ששמרתי בסה"כ 1.45GB (שירים אולי ) בעיקר קבצי פנקסי רשימות, וורדים

שורה תחתונה , קבצים שלא שוקלים הרבה.ככה שמהירות העברה עם הדוק הפשוט שנתתי קישור שמעביר 2MB בשניה סה"כ יקח לי כמה דקות . יש לי אותו (כן הוא ממש איטי)

יש לי חיבור USB3

אבל מצד שני רציתי אותו לשימוש של העברת ואז לצפות בהם במכשיר של מערכת הקולנוע הביתי .

ואם הפעולה עם הסרטים הורסת את הדיסק און קי ,אז אני לא יודע אם כדאי לגבות בו..

הבנתי את הדוגמא עם המערכת הפעלה מתו הדוק , אך אני שאלתי לגבי כתיבה של בדוק.. האם זה שוחק את רכיב הפלאש? ולא כדאי לגבות עליו קבצים?

ואמרתה שהדוק של ה40 שקל יעשה את העבודה , אך מבחינת האמינות של המוצר הוא שווה ערך לאקסטרים או שהאקסטרים יותר עמיד/אמין?

אם שווה ערך אז אני חושב שאני יקנה 1 פשוט למטרת גיבוי וסרטים ואז בשנה החדשה אם היו הנחות ויהיה הנחה על הדוק האקסטרים אני יקנה אותו ..

ד"א פניתי לקיי אס פי באיימל וזה מה שהם כתבו לי לגבי אחריות לכל החיים :

אחריות לכל החיים משמעותה למעשה אחריות לכל חיי המוצר- כל עוד הוא מיוצר ומשווק – הוא באחריות, ובכל מקרה לא פחות משנה.

ידוע לכם כמה זמן דיסק און קי משווק?

האם בגלל שהאקסטרים הוא כזה מוצלח אז הוא ישווק עוד הרבה זמן (כמה שנים)?

ואיך האחריות של KSP בכללי ? (אין לי נסיון איתם יש לי עם אייבורי שאני מאוד הייתי מרוצה)

האחריות לכל החיים היא של KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל העבודה שלך היא גיבוים של קבצים קטנים כמו שאמרת אז אתה בהחלט תסתפק הDOK הזול.

שמור את הכסף למשהו אחר או שבאמת תחכה למבצע משתלם כדי לקנות DOK מהיר לשימוש של הסרטים.

וכמו שאמרו לך למעלה, רכיבי הפלאש בDOK מוגבלים למספר מחזורים מסוים אבל זה לא סיבה להתחיל לספור אותם או לחשב אם שווה לראות סרט או לא כדי לא לבזבז את הDOK....

גם 150-200 שקל עבור 32GB של DOK מהיר זה עדיין מוצר זול שיחזיק המון זמן (יש לי אחד של 16 מהיר כבר 4 שנים ועדיין עובד בובל'ה).

לגבי עניין האחריות אני לא יודע. לא מכיר את האחריות הזאת. אבל לפי חיפוש קטן בגוגל אני רואה שלפעמים היצרנים נותנים אחריות לכל אורך חיי המוצר פלוס X זמן. ככה שגם אחרי שהמוצר מבוטל אתה ממשיך לקבל אחריות עוד קצת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שלהעתיק זה הורס את ה-DOK, זה יותר גרוע מלהגיד שללכת עם נעליים זה יהרוס את הנעליים.

זה אולי נכון, אבל זה מה שהרכיב אמור לעשות.

גם אם תעתיק סרט כל יום, הכונן עדיין אמור להחזיק הרבה מעל 3 שנים. ובשלב זה לקנות אחד חדש יותר טוב יעלה גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מאייבורי עם הדוק אקסטרים , אני לא ממש מבסוט מהקניה , כי חשבתי שהדוק הוא עם מעטפת גומי פלוס גדול יותר ....וכשהייתי בחנות לא ידעתי מה לעשות, בסוף לקחתי אותו למרות שלא הייתי שלם עם הקניה.

עכשיו עדיין לא פתחתי אותו , אני שוקל עוד אולי להחזיר אותו כי הייתי יותר מידי פזיז .

האם הדוק האקסטרים אמור להחזיק לי לפחות שנתיים במידה ואני מגבה בו תכנים + מעביר מספר פרקים של סדרה /סרטים ביום ומנגן דרכו סרטים?

אני שואל את זה כדי לדעת מה טווח הזמן שעליי להעביר את כל הגיבוי לדוק חדש.

או שעדיף לקחת שני דוקים פשוטים בנפחים קטנים שיעלו סביבות ה60-70 שקל ובאחד מהם רק לגבות ובשני סרטים ?. אני שואל מבחינה של בטיחות הגיבוי מה עדיף דוק מסדרה יקרה למטרת גיבוי וסרטים או 2 דוקים מסדרה זולה ופשוטה ,אחד למטרת גיבוי בלבד השני סרטים..

והאם בגלל שזו הגרסא טובה ויקרה יותר של סנדיסק יש לו מחזור של כתיבות גדול יותר מאשר דיסק און קי פשוט ב30 שקל ?

jackhammer אתה מכותב עליו ומוחק בתדירות גבוהה ושהוא עוד מחזיק לך מספר שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer אתה מכותב עליו ומוחק בתדירות גבוהה ושהוא עוד מחזיק לך מספר שנים?

לא. פה ושם לקבצים גדולים.

בקבצים קטנים יש יותר פעילות.

אתה סתם נבהל ו- "over think it".

הDOK יחזיק לך יותר משנתיים.

כמו שאמרתי, אין צורך לספור את השימושים כדי לא לבזבז אותו....

אתה יכול לשים כל חודש 10 שקלים בצד, אני מתערב איתך שעד שהDOK הזה ישבוק חיים יהיה לך מספיק כסף בקופה כדי לקנות עוד 2 (בנפחים גדולים גם לאותה תקופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...