החלפתי מארז והמחשב לא נדלק! [כבר נדלק] - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפתי מארז והמחשב לא נדלק! [כבר נדלק]

Eargasm

Recommended Posts

היה לי את השרקון REX3, חרא מארז, קניתי את הFD MINI R2 כי נמאס לי.

היום התפנתי להעברת המערכת למארז החדש, עבדתי על זה שעתיים, סידרתי את כל הכבלים יפה יפה ודחוס מאחורה, הכל נראה מדהים, הכל מחובר כמו שצריך, חיברתי לחשמל, האור הכחול בכפתור ההדלקה נדלק, לחצתי על הכפתור ו... כלום!

ניסיתי להעביר את החיבור של הpowerswitch לפינים אחרים, כלום

ניסיתי לחבר את הכפתור של המארז הישן, כלום

ניסיתי להוציא את החיבור 3 הקדמי שאחד מהפינים בלוח האם התעקם ונשבר במהלך ההרכבה (יש סיכוי שזה יתפקד עם פין שבור כרגיל?) וכלום

ניסיתי להוציא את כרטיס המסך ולנתק ממנו את החיבורים של הספק, כלום כלום כלום

אין לי מושג מה לעשות ואני בלחץ אטומי... המחשב פשוט לא נדלק למרות שיש חשמל לפי הכפתור שדולק

הצילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שה יושב טוב. תנסה להוציא ולהכניס אותו שוב. סטיק אחד קודם אם יש לך כמה.

תבדוק שהמעבד יושב טוב. - תוציא תכניס.

תעשב את זה בלי GPU ו-HDD. כשתביא אותו למצב שיש תמונה תתחיל לחבר את שאר הדברים.

יש לך LED על ה לוח לראות אם הוא מקבל חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה, תודה רבה, זה בגלל שהPCI E מהספק של ה8 פין יוצר עם פגם ומעולם לא התעסקתי עם זה ושחכתי מזה, החלפתי חזרה לדרך שבה הכרטיס היה מחובר קודם (הכבל מולקס + מולקס ל8 פין) והסתדר (כשהוצאתי את הכרטיס השארתי את החיבור של הכפתור מחובר במקום הלא נכון)

מארז מדהים, מומלץ לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלם עם חלון פתוח כי זה משתקף במצלמה ויוצא מגעיל... תכף אערוך

טוב... אני עם S4 והחלפתי לParanoidAndroid לאחרונה ונראה שהמצלמה על הפנים ויהיה צריך להתקין איזה מוד... אז סליחה שהתמונות פשוט מזעזעות:

metghgmzwy0i.jpg

dvov1mmmjydn.jpg

q5eng5jzoeww.jpg

הSSD שם מאחורה במתקן :)

הכבלים בחלק הקדמי לא נראים דרך החלון

הלד של הכרטיס נראה הרבה יותר יפה ועמום דרך החלון במציאות, בכללי זה לא נראה משהו בתמונות אבל במציאות הוא צנוע ויפיפה ושקט, ונוח להשאיר אותו דלוק בלילה מבלי שיפריע לישון עם הר של לדים ;)

מקדימה שמתי AC F12 מהמארז הקודם, אך הוא לא מחובר כי המפצל בדרך (אחבר אותו לקונטרולר) ועוד AC F14 לחלק העליון ירכש בהמשך :D

המפרט:

I5-4570 | H81M-D2V | R9 280X Vapor-X | 8GB Ram | 512GB MX100 | 1TB WD Blue, 500GB Barracuda | Seasonic 520W

מפרט פשוט, אך מאוד מספק לשימושים שלי (אגרסיביים אך לא מקצועיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...