מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי!

djelectric

Recommended Posts

אם אתם שחקני מחשב - זה הזמן הטוב ביותר שלכם בשנה - מכירות הקיץ של החלו!

לפניכם טיפים חשובים לצליחת מכירות הקיץ של Steam

טיפ #1 - הגדירו לעצמכם תקציב

בין אם הוא קטן או גדול, חשוב שתדעו כמה אתם הולכים להוציא בשבועיים הקרובים על משחקים. באמצעות תקציב מוגדר מראש לא תתקלו בהפתעות בחשבון האשראי שלכם. יש המון משחקים ולא מעט פיתויים, ממש כמו בסופר. לא לרוץ ולרכוש כל דבר שיש עליו הנחה גדולה.

טיפ #2 - קנו רק משחקים בהם תשחקו

במכירות הקיץ של צפויים להימכר לא מעט משחקים בעלי ציונים גבוהים בהנחות ענק. אמנם, לא כל המשחקים יהיו לטעמכם. לפני רכישת משחק ודאו כי המשחק מתאים לסגנון שלכם. בדקו סקירות משתמשים ב- ומשחקיות ביוטיוב. אם יש משחק חדש שנראה לכם מתאים אך תשחקו בו רק בעוד זמן רב - עדיף להמנע מרכישה שלו. יתכן והוא יקבל הנחה גדולה יותר בהמשך השנה או בסופה.

טיפ #3 - היו סבלניים

בתחילת המכירה יופיעו משחקים רבים בהנחות. אל תמהרו לרכוש אותם כבר בהתחלה. יתכן ומשחק שהופיע כבעל 50% הנחה, יופיע שוב ב-66% או 75% הנחה. יש שבועיים וסבירות שמשחק מסויים יחזור למבצע היא גבוהה מאוד.

טיפ #4 - הבאנדלים

לעיתים עדיף להמנע מרכישה של משחק בודד עקב כדאיותו של באנדל שכולל כמה משחקים מאותה הסדרה. למשל, IV יכול לעלות 7 דולרים בזמן שחבילה של כל משחקי לדורותיהם יכולה לעלות 10-15 דולר בלבד.

איך זה עובד?

e0vuPq0.jpg

מבצעי סטים מתחלקים לארבעה חלקים. החלק הראשון הוא המבצעים היומיים. בכל יום בשבועיים הקרובים יופיעו במרכז העמוד הראשי משחקים שיהיו זמינים לרכישה בהנחות ענק. הרשו לעצמכם לקנות משחקים שנראים לכם טובים אך ורק אם חלה עליהם הנחה גדולה. אם יופיע משחק בדילים היומיים תחת 50% הנחה, יתכן והוא יחזור במכירות הבזק (Flash sales) בהנחה גדולה יותר.

החלק השני הוא מכירות . בנוסף לדילים היומיים ישנו סט קטן של משחקים במבצע שמתחלף כל 8 שעות. רוב המשחקים שיופיעו כאן הם כאלה שיופיעו בשבועיים הקרובים גם פעמיים ושלוש. ממליץ בחום להמתין עם ההופעה הראשונה של משחק אלא אם ההנחה גדולה (75%,85%) ואז אתם יכולים להבטיח לעצמכם שעשיתם דיל טוב.

החלק השלישי הוא המשחקים שלא מופיעים בעמוד הראשי של סטים. בדרך כלל יש הנחות רוחביות של כ-10% או 15% על משחקים מסויימים. במצב זה אני ממליץ להמנע מרכישת משחקים אלו שכן יש סבירות גבוהה שבשבועיים הללו הם יופיעו בעמוד המבצעים הראשי. בנוסף, במצב של הנחות של 10 או 15 אחוזים, כדאי לבדוק אתרים צד-שלישי שמוכרים מפתחות לסטים, יתכן והם מוכרים את המשחק בהנחה גדולה יותר.

החלק הרביעי הוא בחירות הקהילה - כאן יש אפשרות לבחור מבין 2-4 משחקים (כמות משתנה בכל פעם) משחק אחד. ממש להצביע ולהשפיע. המשחק שיקבל הכי הרבה בחירות יעלה למבצע. שימו לב, המבצעים בקטגוריה זאת הם בדרך כלל סמליים וישנה סבירות גבוהה שמשחקים בה יופיעו בעמוד הראשי תחת הנחות גדולות יותר. לכו על משחק בקטגוריית בחירת הקהילה רק במידה והוא מכיל הנחה גדולה שכזאת מעט גדולה ממנה לא תשנה משמעותית את המחיר.

לא לשכוח את המשחקים המוזלים

בתחתית העמוד יש קטגוריות של משחקים בפחות מ-5 דולר ובפחות מ-10 דולר בלבד, הם מכילים עשרות משחקים בהחנות ענק ששווה לבדוק. רבים מהם יהיו טובים מאלו שלא מופיעים במבצעי הבזק או המבצעים היומיים - חבל לפספס!

שיהיה לכולנו בהצלחה. :D

הדיון הזה פתוח לשיתוף קניות מוצלחות וחוות דעת שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 481
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וכמובן ה MARKET קרס או משהו הדפים לא נטענים

ואני לא מצליח לשים דברים למכירה או לקנות :|

לעזאזל אני רואה שהייתי צריך לשמור את כל ה CRAFTING להתחלת האירוע הרשמי

Craft badges to earn in-game items, community and team rewards, and win free games!

60 + קראפטינג שעשיתי בתקופה של הקלפים המסתוריים

לאאאאא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרקט השתגע

בלתי אפשרי לקנות עד שאתה לוחץ על קנייה הקלף כבר לא שם

מחיר של קלף רגיל בודד הגיע ל 0.70 סנט!

לפי דעתי הכל זה בוטים שמנצלים את הפלטפורמה קונים בזול ומוכרים ביוקר ומעלים את המחיר

אני מנסה לנצל את המצב לרפרש ולקנות קלף ב 15 סנט ואז מיד למכור אותו ב 70 סנט אבל אני לא מצליח פיזית לקנות

הצלחתי לקנות 2 קלפים ושמתי אותם ב 50 סנט אבל הם עוד לא הופיעו למכירה יש דיליי מטורף והמערכת בקושי עובדת

עריכה"

אל תשאלו אני עושה פה עכשיו דולרים

מלרפרש את העמודי קלפים של ה FOIL הם כולם נמכרים כל כמה שניות ב 4.80 דולר

אני מרפרש וקונה שאני רואה קלף מתחת ל 3 דולר ואז מוכר אותו מיד ברווח

זה עובד לי כרגע

כבר הגעתי ל 20 דולר בחשבון סטים מרוויח דולר כל כמה דקות

עריכה נוספת"

סטים שינו לגמרי את המרקט

עכשיו אי אפשר לראות את הפריטים הספציפים אתה רק אומר למערכת לקנות או למכור בערכים מסויימים ואתה נכנס לרשימת המתנה :|||

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, משחק אחר. DAYZ זה משחק שיש לי אליו רגשות מעורבים אחרי מאה שעות משחק. מצד אחד זה כיף גדול להצטייד ולצוד אנשים בשרת גדול, מצד שני לאג פשוט יכול להרוס ולהרוג לך דמות שעבדת עליה 5-6 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכרתם שעל כל 3 פעמים שמצביעים לקומיוניטי צ'וייס מקבלים קלף קיץ אחד (אולי מישהו לא יודע)

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא הזכרתם שעל כל 3 פעמים שמצביעים לקומיוניטי צ'וייס מקבלים קלף קיץ אחד (אולי מישהו לא יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...