האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?

Mandheling

האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?  

38 הצבעות

1. 1. האם אתם משחקים בעיקר סינגלפלייר או מולטיפלייר?

• בעיקר סינגלפלייר
      37
    • בעיקר מולטיפלייר (עם שחקנים מהרשת)
      14
    • בעיקר מולטיפלייר (עם חברים ו/או משפחה)
      2
    • סינגלפלייר ומולטיפלייר באופן די שווה
      6

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוצאות מפתיעות. תמיד חשבתי שרוב השחקנים משחקים יותר מולטיפלייר, אבל התוצאות של הסקר הזה הפוכות. כנראה שהמדגם קטן מדי (או שאולי שחקני מולטיפלייר הם באמת קבוצה יותר קטנה, אבל גם יותר ווקאלית בפורומים...)

ואם לא ציינתי, אני משחק כמעט רק סינגלפלייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95% מזמן המשחק שלי במולטיפלייר בלבד. לא יכול לסבול מטופש של בוטים ואוהב את האינטראקציה. מעולם לא עברתי את המשימה הראשונה בקמפיין של אחד הבאטלפילדים או ה-COD האחרונים.

איפשהו ב-2008 עשיתי את הסוויצ' משחקן של סינגפלייר למולטיפלייר. מאז, אני משתדל שכל המשחקים במחשב שלי יהיו מקוריים בלבד וההנאה שאני מפיק ממולטיפלייר היא מבחינתי חסרת השוואה לכל חוויית סינגל אחרת (כולל רבותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה זה באמת אלמנט חשוב שלא ברור לי איך שחקני מולטיפלייר מוותרים עליו. אחרי הכל, ברגע שמוציאים את הסיפור מהמשחק (תרתי משמע) ההבדלים בין משחקים הולכים וקטנים, ואז מה הטעם לעבור למשחקים אחרים? אפשר פשוט להוסיף מפות חדשות וזהו. מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנחש שזאת הסיבה שהרבה אנשים שמשחקים בעיקר משחקי מולטי משחקים רק במשחק אחד -שתיים..

הרי סה״כ הם אותו הדבר...

אבל היום יש גם משחקי קו אופ או מולטי אחרים שמשלבים גם סיפור. ראה את (הנסיון של) titanfall או war frame לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...