כמה שווה המחשב שלי? מבוסס AMD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה המחשב שלי? מבוסס AMD

Teknik

Recommended Posts

המחשב בין 3 שנים. אחריות נגמה לפני כחודש.

אין עבר עם תקלות. רץ חלק עד עכשיו.

הנה המפרט:

מעבד: Phenom II 955 3.2Ghz

קירור מעבד: Scythe Mugen 3 Rev. B

לוח-אם: Gigabyte GA-880GM-UD2H

זיכרון: Kingston 8GB (4GBx2) 1600Mhz HyperX

כ. מסך: Sapphire HD6950 2GB Dual-Fan

דיסק קשיח: Toshiba 1TB

מארז: Raidmax Enzo Black

ספק כח: SeaSonic 600W

צורב: LG -RW

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות מחשב חדש וחזק יותר.

אז אני מוכר את שלי וזה יעזור לתקציב שלי.

וחוץ מיזה לפי דעתי צריך לשדרג מעבד. כי הוא לפני 4-5 שנים. והכרטיס מסך נחשב HIGH END בסדרה של 6xxx.

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעלות את תדר המעבד ל3.8Gz ובכך למנוע את צוואר הבקבוק (אם קיים בכלל).

השילוב עצמו הינו טוב (של המעבד והכרטיס מסך) ומבחינת משחקים לא יהיה שיפור גדול בהחלפת המעבד.

החלפת הכרטיס מסך מצד שני יכולה לעשות פלאים, משהו בסגנון ה7870 XT, או הGTX 760

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

כן.

בעיקרון מחירי כרטיסי מסך וחומרה לא נקבעים לפי כמה שהם עלו אלא לפי העלות שלהם מול כרטיסים חדשים בעלי אותם ביצועים. תעיף מבט בקישור הזה

כרטיס מסך מקביל בביצועיו לכרטיס שלך ימכר בלא יותר מ300 ש"ח. אין לך אחריות שזה גם חיסרון.

אם אתה רוצה מחשב חדש ממש, סבבה. אם לא אתה יכול למכור את המעבד הלוח אם וכרטיס המסך, שאר הדברים יוכלו להיות מצוינים למחשב הבא. הם רכיבם טובים ואם תמכור אותם סתם תפסיד כסף עקב איבוד הערך שלהם והעובדה שבמחשב החדש בכל מקרה תצטרך לרכוש ראם, הארד-דיסק, מעבד (הMUGEN 3 אחלה קירור) מארז ספק וצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

בעיקרון מחירי כרטיסי מסך וחומרה לא נקבעים לפי כמה שהם עלו אלא לפי העלות שלהם מול כרטיסים חדשים בעלי אותם ביצועים. תעיף מבט בקישור הזה

כרטיס מסך מקביל בביצועיו לכרטיס שלך ימכר בלא יותר מ300 ש"ח. אין לך אחריות שזה גם חיסרון.

אם אתה רוצה מחשב חדש ממש, סבבה. אם לא אתה יכול למכור את המעבד הלוח אם וכרטיס המסך, שאר הדברים יוכלו להיות מצוינים למחשב הבא. הם רכיבם טובים ואם תמכור אותם סתם תפסיד כסף עקב איבוד הערך שלהם והעובדה שבמחשב החדש בכל מקרה תצטרך לרכוש זיכרון ראם, הארד-דיסק, קירור מעבד (הMUGEN 3 אחלה קירור) מארז ספק וצורב.

אני מבין.

אבל יותר פשוט למכור את המחשב שלם מאשר בחלקים.

מי ירצה לקנות מעבד ולוח ישנים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפלא, אך יש מי שיתעניין. לי לקח הרבה זמן למצוא מעבד אמ"ד שיחליף את הסבא'לה החד ליבתי שהיה שם, וחיפשתי המון. אז בטח יש שם עוד מישהו שחלפים יועילו לו.

כמו כן, מי ירצה מחשב אמ"ד קומפלט שכבר הגיע לגיל הבלות? כבר סביר יותר למכור חלקים בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...