Horrible screen - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Horrible screen

MaorSwan

Recommended Posts

לאחר המלצתו של Chevy, רכשתי את המחשב הבא:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24390&cf=zap

ומהרגע שפתחתי אותו - הוא לא הפסיק לעשות בעיות. נמנה אותן:

1. בראש ובראשונה - הוא איטי להחריד. להתקין כרום לדוגמא לקח לי 5 דקות. להיכנס לתיקיות, לאינטרנט וכו', לוקח זמן, לפעמים הוא מגיע למצב שהוא בכלל לא פותח.

2. האינטרנט איטי. אני באותו מקום, מתחבר לאותו חיבור WIFI שעם הלפטופ הישן שלי התחברתי אליו, אבל במקום 2 מגה לשנייה הוא בקושי מגרד את ה-10 קילו בייט.

3. הוא לא מריץ סרטונים ביוטיוב. אפילו סרטונים באיכות 360p נעים בקרטוע מחריד ומשהו קורה לפיקסלים, הם כאילו באיכות ממש ממש ירודה והכל נתקע.

4. המסך - אוי המסך! הכל פיקסלים! אני אשכרה יכול לראות את הפיקסלים ושום תמונה לא חלקה, בחיים לא ראיתי דבר כזה.

5. אי אפשר לעדכן דרייברים, כי הוא פשוט לא זז ולא מוריד כלום..

6. לצורך השוואה, ב-Dell הישן לקח לי 20 דקות לפרמט אותו. ב-, עברו כבר 50 דקות ועדיין לא הגיע אפילו ל-100%... זה פשוט איטי בטירוף, משהו דפוק במחשב הזה.

לפניו, היה לי מחשב עם מעבד i5 דור ראשון, בן שנתיים, שקניתי ב-1200 ש"ח. איך יכול להיות שמחשב ישן כ"כ, משומש וזול - רץ הרבה יותר טוב ממחשב חדש מהקופסא ועדכני בשווי 3000 ש"ח? מה לעזאזל אני עושה עם חתיכת הגרוטאה הזו שקניתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיה נבעה מהווינדוס המקורי של , כי לאחר שפרמטתי והתקנתי ווינדוס לא חוקי - הרבה דברים הסתדרו..

רק דבר אחד, אחרי הפרמוט פתאום המחשב מראה שכרטיס המשך שלי הוא של , ולא את ה-GTX 740M. התקנתי את הדרייברים שלו, ועדיין בתוכנות כמו CCLEANER זה מראה שיש לי כרטיס מסך של . מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בגוגל - switchable graphics

סרטוני הדרכה כיצד להגדיר תוכנות ומשחקים ספציפיים לעבודה עם הכרטיס מסך.

זה תקין שהccleaner לא מזהה אותו כי תוכנה כזו לא צריכה כח עיבוד מיוחד - מיותר ומבזבז חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...