4K , לחסוך כמה שאפשר ללא איבוד ביצועים משמעותי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4K , לחסוך כמה שאפשר ללא איבוד ביצועים משמעותי

AdiD

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?מקסימום ביצועים ולחסוך בדברים שאפשר אבל אתם המומחים

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 6 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. FPS למינהם כגון BF,SF, רשת שונים, NFS כל מה שיהיה ..

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080*1920

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?כונן קשיח

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?אם אפשר שקט אבל לא חייב

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.לא

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ להוסיף בעתיד כונן SSD בעלות של באיזור 500₪ ואתה מסודר:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪903

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪123

לוח אם:

Gigabyte GA-B85M-DS3H

כמות: 1 - מחיר: ₪353

מארז:

באנדל Core 3000 USB3 + Seasonic S12II-520W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪660

זיכרון:

Hynix 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪340

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX760 Windforce X3 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1285

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪312

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4080

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3999 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/z624gyxh

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום לוח מערכת השבבים B85 לא יתן לו SLI במהירות תעבורת נתונים מספקת ולמען האמת גם לא H87 אאל"ט.

הלוח הכי זול שיתמוך ב-SLI כמו שצריך עם מהירות תעבורת נתונים של לפחות X8 הוא מערכת השבבים Z87:

http://www.tms.co.il/product/12642

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לשים לוח B85 (כן, קראתי את הת'ראד השני...), לוח H81 יהיה פה מעולה.

כונן הקשיח לא נחוץ כפי שנכתב, מארז אפשר לחסוך קצת בבאנדל זול יותר אבל לא קריטי, אפשר לדחוף לכאן בכיף כרטיס כמו GTX770/R9 280X.

פותח הדיון, אין דבר כזה ""4K , לחסוך כמה שאפשר ללא איבוד ביצועים משמעותי". אתה רוצה ביצועים? תשלם יותר כסף. אתה רוצה לחסוך פה מבחינה כספית? קח בחשבון שגם הביצועים ירדו בהתאם. אם התקציב היה 8 אלף, זה היה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן מפרט חדש לפי ההמלצה של יאיר שאני מאוד תומך בה, כיוון שאני לא רואה איך תנצל יותר מ-16 גיגה בכל תקופת המחשב ולכן שני סלוטים מספיקים.

כללתי כרטיס חזק במיוחד כיוון שלא נדרש קשיח(פספסתי את זה מקודם) והתפנה תקציב.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪903

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪123

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3

כמות: 1 - מחיר: ₪289

מארז:

באנדל Core 3000 USB3 + Seasonic S12II-520W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪660

זיכרון:

Hynix 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪340

כרטיס מסך:

MSI GTX770 2G DDR5 GAMING Twin Frozr - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1549

כונן אופטי:

DVDRW LITE-ON x24

כמות: 1 - מחיר: ₪93

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3957

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3878 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/wb1dy5c9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לשים לוח B85 (כן, קראתי את הת'ראד השני...), לוח H81 יהיה פה מעולה.

כונן הקשיח לא נחוץ כפי שנכתב, מארז אפשר לחסוך קצת בבאנדל זול יותר אבל לא קריטי, אפשר לדחוף לכאן בכיף כרטיס כמו GTX770/R9 280X.

פותח הדיון, אין דבר כזה ""4K , לחסוך כמה שאפשר ללא איבוד ביצועים משמעותי". אתה רוצה ביצועים? תשלם יותר כסף. אתה רוצה לחסוך פה מבחינה כספית? קח בחשבון שגם הביצועים ירדו בהתאם. אם התקציב היה 8 אלף, זה היה משהו אחר.

יש לכם קטגוריה במפרטים מוכנים "מקסימום גיימינג מינימום מחיר" , אז זה אכן קיים.

ואני לא מבקש שהביצועים יהיו המקסימאלים או שאני אריץ 80 משחקים בבת אחד, ושיהיו מחוברים 4 מסכים.. אלו לא הדרישות, אני מודע לעניין שככל שמשלמים יותר מקבלים יתר אבל לא נראה לי אני צריך מחשב ב8K . אם זה הפירוש שלך לביצועים גבוהים וזה מה שאתה רגיל אליו אני מצטער לא יודעתי, הסטנדרטים שלי נמוכים יותר. וזה גם מה שהציעו לי לכתוב בדיון קודם שפתחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם קטגוריה במפרטים מוכנים "מקסימום גיימינג מינימום מחיר" , אז זה אכן קיים.

כן, אני בניתי את הקטגוריה הזאת, מה הקשר? כל מפרט שאתה ואחרים מקבלים פה הוא בהתאם לתנאים, העדיפויות והדרישות שמסופקות. גם אם לא היית רושם "מקסימום ביצועים ב-4 אלף ש"ח" עדיין היית מקבל את אותו המפרט בדיוק, כי זה בדיוק על זה רוב החבר'ה פה מקפידים. אני מנסה לומר זה שאם התקציב שלך היה 5 אלף, היית מקבל מחשב חזק יותר, ואם התקציב שלך היה 3 אלף היית מקבל אחד חלש יותר - בלי קשר ליחס עלות/ביצועים.

למה אני כתבתי מקודם שאם התקציב שלך היה 8 אלף זה היה דבר אחר? זה בגלל שבתקציבים כאלה המחשבים כבר באמת לא משתלמים לכן קרוב לוודאי שהיית מקבל מפרט זול בהרבה, והיינו חוסכים לך אלפי שקלים. לכן במקרה שלך זה לא ברור האם אתה רוצה לקבל תמורה מלאה תוך ניצול מלוא התקציב, או לנסות לחסוך יותר על ולקבל מחשב זול יותר בכמה מאות שקלים, אך חלש יותר (היחס בין העלות לביצועים די ישמר לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1pc יש על הרבה מהחומרה שעידן שם. אותו מפרט פחות או יותר יכול לעלות מעט פחות:

logo.png

מפרט זה הורכב ב - www.1pc.co.il - חנויות א&א מחשבים

מעבד: : Intel Core i5 4570 Tray בקניית מחשב חדש

₪ 835 x 1

קירור למעבד: : Arctic Freezer 7pro בקניית מחשב חדש

₪ 98 x 1

לוח אם: : Gigabyte GA-H81M-HD3 בקניית מחשב חדש

₪ 265 x 1

מארז: : Fractal Design Core 3000 + Seasonic SS-600BT בקניית מחשב חדש

₪ 635 x 1

זיכרון: : זיכרון Crucial Ballistix Sport 4GB Single DDR3 1600 בקניית מחשב חדש

₪ 155 x 2

כרטיס מסך: : MSI NVIDIA GeForce GeForce GTX 770 2GB Twin Frozr בקניית מחשב חדש

₪ 1555 x 1

כונן אופטי: : צורב DVD ‏ LiteOn IHAS124

₪ 100 x 1

----------------------------

סה""כ מחיר: 3798₪

----------------------------

קישור להזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לאו דווקא. צריך לבדוק האם הגרסא של המארז היא הגרסא עם ה-usb3 הקדמי. כמו כן בכללי, לא חכם לשים 2 סטיקים של 4 ג'יגה על לוח שיש לו רק 2 חריצי , אתה סותם פה את האפשרות להוסיף ראם בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בניתי את הקטגוריה הזאת, מה הקשר? כל מפרט שאתה ואחרים מקבלים פה הוא בהתאם לתנאים, העדיפויות והדרישות שמסופקות. גם אם לא היית רושם "מקסימום ביצועים ב-4 אלף ש"ח" עדיין היית מקבל את אותו המפרט בדיוק, כי זה בדיוק על זה רוב החבר'ה פה מקפידים. אני מנסה לומר זה שאם התקציב שלך היה 5 אלף, היית מקבל מחשב חזק יותר, ואם התקציב שלך היה 3 אלף היית מקבל אחד חלש יותר - בלי קשר ליחס עלות/ביצועים.

למה אני כתבתי מקודם שאם התקציב שלך היה 8 אלף זה היה דבר אחר? זה בגלל שבתקציבים כאלה המחשבים כבר באמת לא משתלמים לכן קרוב לוודאי שהיית מקבל מפרט זול בהרבה, והיינו חוסכים לך אלפי שקלים. לכן במקרה שלך זה לא ברור האם אתה רוצה לקבל תמורה מלאה תוך ניצול מלוא התקציב, או לנסות לחסוך יותר על ולקבל מחשב זול יותר בכמה מאות שקלים, אך חלש יותר (היחס בין העלות לביצועים די ישמר לך).

הכוונה שלי היא לקבל תמורה מלאה תוך ניצול מלוא התקציב.

ולא הבנתי מה הנקודה עם המחשב ב-8 אלף. זה ברור שיותר יקר=יותר חזק ולהפך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קיבלת מחשב כזה. :)

במחשבים, הביצועים לא עולים בצורה לינארית (ישירה) ביחס לכמות הכסף שאתה משקיע. כלומר, כרטיס מסך שעולה 1500 ש"ח, לא חלש פי 2 מכרטיס מסך שעולה 3000 ש"ח. אם היית רושם שהתקציב שלך הוא 8 אלף והיית אומר שהיית רוצה לקבל מחשב כמה שיותר משתלם, רוב הסיכויים שהייתי מקבל מחשב בעלות של סביב ה-4.5-5 אלף ש"ח, שכן מחשבים שיקרים יותר מטווח המחירים הזה, כבר פחות משתלמים. מדובר פה רק על דוגמא.

לכן, הצורה שבה רשמת את זה סיבכה פה את כולם, כי הם לא ידעו מה בדיוק להרכיב לך - יותר דגש על ביצועים או יותר דגש על חיסכון. כעת נקודה זו הובנה כפי שאתה רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...