צריך עזרה בבחירת חלקים למערכת קירור מים, 3570K+2x7970 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת חלקים למערכת קירור מים, 3570K+2x7970

idanmal

Recommended Posts

היי חברים, תודה ענקית מראש לעוזרים..:xyxthumbs:

אני צריך בבקשה עזרה בבחירת חלקים למערכת מים למעבד ולשני הכרטיסים שלי.

מעבד 3570K אחרי דליד

כרטיס ראשון:

http://www.msi.com/product/vga/R7970-Lightning.html

כרטיס שני:

http://www.msi.com/product/vga/R7970-2PMD3GD5-OC.html

חוץ מזה אציין שזכיתי במערכת נוזלי מדגם:

http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/cpu-liquid-cooler/eisberg-240l-prestige.html

אולי אפשרי לקסטם אותה ולהשתמש במשהו.

אשמח מאוד אם תבחרו לי חלקים עם קישורים לרכישה, אצטרך:

משאבה, רדיאטור, בלוק(אם צריך), בלוקים לכרטיסים, צינורות, מיכל, פיטינגים, נוזל ואולי שכחתי עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה ש arkadur אומר,

אתה צריך להחליט איזה רכיבים בדיוק אתה רוצה לקרר , ואז להתאים רדיאטור \ ים שיתמודדו עם החום של אותם רכיבים שבחרת. אחרי זה לבדוק אם יש לך איפה למקם אותם בתוך המארז או בחוץ , בלוקים למינהם הם אף פעם לא בעייה של מקום רדיאטורים הם כן.

כרטיסים שונים יכול להיות טריקי כי בלוקים שונים יש להם יציאות שונות ואם הן לא בדיוק אחת מעל השנייה אז זה קצת בעייתי הכל אפשר לפתור אבל יכול להיות שזה יפגע באסתטיקה של העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים..

תקציב לחוץ, סביבות 2000 ש"ח אולי יותר, פשוט חושב להזמין לאט לאט חלקים כיוון שכבד עלי העסק עכשיו.

מה אתם אומרים על מיקום הפיטינגים שכנראה שונה בשני הבלוקים של הכרטיסים?

הבנתי שהמארז שלי בעייתי למרות שהוא גדול ומרווח(לפחות כך נראה לי) פשוט לא בא לי להוציא על זה כסף עכשיו.

רדיאטור אמקם למעלה במקום המאוורר של ה-200 מילימטר, אל חשש אם צריך אכרסם חורים בגג המארז, מה אתם אומרים?

נדלקתי על זה:

http://www.techpowerup.com/gallery/3705.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת רדיאטורים. כמה אתה חושב שתוכל לדחוף? (אם אתה מוותר על כלובי קשיחים, או מתקין חיצונית, או אפילו יחידה חיצונית)

בגדול, אי אפשר להסתפק במשהו צנוע עם הרכיבים הללו, תלוי גם בקומבינציית המאווררים והרעש שאתה רוצה להגיע אליה.

מבחינת הכרטיסים, הקירור הוא לא זה שקובע אלא הPCB. אם הם זהים, סבבה. אם לא צריך לבדוק אם בכלל יש בלוקים לכל כרטיס (רפרנס לא בעיה, הבעיה היא הגרסאות של היצרניות השונות), ישנם מקרים שגם אם הבלוק שונה, היצרנים מתכננים את הפתחים שיהיו אחד מעל השני, והיו מקרים. מצד שני? לא יודע אם בטוח לבנות על זה. בהחלט עדיף שהכרטיסים יהיו זהים ברמת הPCB.

מה כולל התקציב?

איזה סוג פיטינגים תרצה? ברבים רגילים? מחברי לחץ? אולי צנרת אקרילית?

מיכל: משולב משאבה? במפרצי ה5.25? צינור?

בלוקים: גימור שחור? ניקל? אקרילי?, נחושת? ציפוי ניקל? עדיפות ליצרן מסויים? האם יש צורך בבלוק ללוח? זכרונות? (מיותר, אבל אני שואל בכל זאת)

משאבה אחת? צמד משאבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא מבין בזה דבר ואפילו לא חצי דבר.

ה-PCB של הכרטיסים שונה זה אני בטוח, ראיתי אם אני לא טועה בלוקים שמתאימים לשני הכרטיסים, אבל אין לי טיפת מושג איך

להבין איפה מתחברים הפיטינגים והאם ישבו בכרטיסים האחד מול השני.

בדיוק מערכת כמו בתמונה אני רוצה, מבחינתי אותם פיטינגים, שני מיכלים כמו בתמונות,

משהו דומה בעיקרון מבחינת הצבעים שהוא הלך עליהם גם הפיטינגים.

בגלל זה הבקשה שלי מעט גדולה וצריך שמישהו יעשה את העבודה בשבילי כדי שלא אטעה עם בחירת החלקים.:undecided:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה, אני לא רוצה לעשות הזמנה במכה(מוגבל בתקציב כרגע) כנראה רק אחרי שאראה את החלקים ואת הסכום הסופי אלך על זה..

יש מצב שאתם רושמים לי פלוס מינוס עלויות של החלקים, רדיאטור, בלוקים, צנרת מיכל/ים פיטינגים, נוזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לבנות לך מפרט של מערכת בלי מידע.

אתה צריך למדוד את המארז ולראות

- איזה רד' יכול להיכנס לתוכו

- איזה מאגר

-למדוד זוויות

בקיצור לתכנן את הלופ מ א' עד ת'.

את זה אתה צריך לעשות לבד - יש פה בפורום מספיק דיונים שדיברו על זה (מתחילים כמוך) תעשה חיפוש.

כשתתחיל - נוכל לתת כיוון.

בכללי אתה צריך להתחיל מהמעבד ולהוסיף את הכרטיסים אחר כך.

המחירים הם בערך:

בלוק למעבד 60-80 דולר

בלוק לכרטיס מסך (1) - 100 -120 דולר

רד' 100 - 180 דולר

משאבה - 100 דולר (בלי מוד קייט שמשפר את עניין האסטטיקה).

מאגר - 40 דולר

מחברים - המחיר יכול להגיע בקלות ל 300 דולר

למזלך או שלא הצנרת והצבע עולים רק 30 דולר.

תוסיף לזה את המשלוח ומעמ-

משלוח 80 דולר בערך ומעמ 18 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה אחת גדולה והיא ששני הכרטיסים שלי לא זהים וכנראה הפיטינגים שלהם לא ישבו האחד מול השני(בלוקים שונים), אם הייתי יכול לדעת בוודאות שזה יעבוד ואצליח לחבר ללא זוויות מיותרות הייתי מתחיל לחשוב על זה יותר ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בדקתי אך לצערי לא הצלחתי להבין אם המיקום של הפיטינגים בשני הכרטיסים יוצא אחד מול השני.

אם תוכל להסתכל ולהגיד לי אם כן בהסתמך על הקישורים שהבאתי בתחילת השרשור לדגמי הכרטיסים אני אודה לך מאוד (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...