עזרה בקניית מחשב נייד באזור ה2000-2500ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב נייד באזור ה2000-2500ש"ח

bennyye1

Recommended Posts

* מטרות המחשב? לדוגמה: חשוב שיריץ תוכנות כמו פוטושופ וCAD ברמה סבירה שאפשר לעבוד איתם ( לא מחשב מחשב סוס עבודה)

* גודל המסך? 15.6

* רזולוציית המסך? מספיק עד HD 1366x768 אבל לא אתנגד ל 1920x1080, ללא תוספת גדולה

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* משקל רצוי? איזור 2-2.5

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? שיתן לפחות שעה וחצי שעתיים עבודה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI

* Bluetooth? לא חובה אבל אפשר

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לא קריטי, הכי זול, אני מביא SSD בנפרד

* כונן אופטי? לא חובה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? , לנובו או בעיקר

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם : אחריות לשנתיים לפחות (אם יש איסוף והחזרה יותר טוב)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב, זה לא המחשב העיקרי לתוכנות האלה, אני לא צריך סוס עבודה..

צריך מחשב שידע להריץ אותם כמו שצריך..

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה המחשב לקחת אותו איתי ללימודים פעמיים בשבוע, רוב העבודה העיקרית היא בבית על מחשב נייח שמריץ אותם מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתאים: http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=12692

מגיע עם 8GB זיכרון שנחוץ לעבודה עם קבצים גדולים.

אם אתה מחליף את הכונן ב-, שים לב שהוא יהיה בגובה מתאים (7 מ"מ אם אני לא טועה), ה- סמסונג 840 (לגירסאותיו) יתאים למחשב.

את הכונן הקיים אתה יכול להוציא ולשים בתוך מארז ובכך הוא ישמש אותך ככונן גיבוי חיצוני (עולה סביב ה-40-50 שקל באיביי, עם חיבור 3.0)

אם אתה לוקח אותו ללימודים אז המשקל משחק פה תפקיד וב-2 ק"ג למחשב עם מסך גדול 15.6" זה מצויין בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בצורה מאד משמעותית כמו שאתה חושב, I3 יתאים ובכלל חשוב להסתכל על כל המפרט ומאפייני המחשב ולא לבחור רק לפי "מעבד I5".

ולגבי הזיכרון - לא קשור לעובדה שתשתמש ב-, זה אחד וזיכרון פנימי זה משהו אחר ולעבודה בפוטושופ נחוץ הרבה פנימי, הרבה פתוחות בבאת אחת.

בכל מקרה, אתה מקבל את זה עם המחשב - תגיד תודה. במקום להשקיע אח"כ 180 ש"ח בשידרוג כי תצטרך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ומה לגבי הכרטיס מסך? אני רואה שהוא גם הסטנדרטי הפשוט..

כן יעשה את העבודה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואגב, הSSD הזה מתאים לו ?

http://www.bestbuy.com/site/128gb-internal-serial-ata-iii-solid-state-drive-for-laptops/5978927.p?id=1218710487848&skuId=5978927&st=SSD&cp=1&lp=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין לפי מה אתם ממליצים על מחשב אם הוא יהיה טוב או לא.. ולמה כל ההמלצות הם רק על סמסונג?

מבחינת הרכיבים אני רואה מחשבים עם אותם רכיבים במחירים זולים יותר..

מה לגבי 2 המחשבים הבאים:

http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=itm_4931&Cat2Cat1ID=36&Cat2ID=239&aff=Zap〈=he

http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=itm_4925&Cat2Cat1ID=36&Cat2ID=239&aff=Zap〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-, רציתי לרשום אותו אבל לא הייתי בטוח אם האחריות של המחשב היא אחריות רשמית של היבואן הרשמי - כבר כמעט ולא ניתן למצוא את הדגם הזה במלאי בחנויות ובחנויות שהוא כן נמכר זה דרך יבוא אפור ואחריות לשנה / לא רשמית.

ה- לא מתאים בגלל שהוא ללא 3.0, ללא מקלדת מלאה (עם ספרות בצד, זה נחוץ ונוח לעבודה באוטוקד כאשר מקלידים נתונים ומידות של השרטוטים), אחריות במעבדה (ללא איסוף מהבית, תצטרך להביא פיסית את המחשב למעבדה הקרובה לביתך)

לשני המחשבים מסך מבריק

וכמו שציינתי, המשקל משחק פה תפקיד חשוב בניידות והפרש של חצי קילו זה לא קצת.

"אותם רכיבים" = ממש לא אותם רכיבים, יש הבדלים קטנים שאתה לא תשים לב שחשובים (ראה עניין המקלדת, חיבורי 3.0 ועוד...), מה גם שהתמורה פחות טובה כי בסמסונג הוא מגיע עם 8GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם המלצה למחשב נוסף שיכול לעמוד בדרישות שלי?

יותר חשוב לי מעבד i5 אני משתמש בתוכנת סימולציות גם שכן מנצלת את המעבד כמו שצריך, חשוב לי יותר מעבד חזק מאשר ראם או ארד דיסק..

אני מסתדר טוב מאוד עם 4 ראם וארדיסק בכל מקרה יש לי חיצוני ואני גם מחליף לSSD אז ממש לא חשוב..

אם אתם מכירים מחשב שיהיה i5 במהירות מעל 2.4

4GB ראם ועדיף גם ללא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This is because the AH532 is made up almost exclusively of high gloss plastic. The only matte areas are the base and the keyboard. The shape of the casing is rather simple and straightforward, without noticeable highlights in design. Still, the design is quite shiny - not only because of its glossy surfaces. In most living rooms, this notebook will cut a good figure, but one should be prepared for fingerprints and regular cleaning.

Regarding quality, the notebook leaves something to be desired. The base unit could have been more stable. Even with medium pressure, the keyboard gives in considerably, and the wrist-rests can be bent without major effort. The same goes for the display, which can be easily twisted. There were no image errors though.

ומסך מאד גרוע, מבריק, בעל בהירות וניגודיות נמוכה וזויות צפייה שלא קיימות בו.

אולי "מפרט יבש" נחמד אבל כל העסק מסביב רע מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...