|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

שלום,

זוהי התארגנות לקנייה הקבוצתית לדגמים הנ"ל:

• Samsung 840 EVO Series 250GB
  • Samsung 840 Pro Series 256GB SATA III

- הרכישה מתחילה -

חברים שלום,

לאחר תלאות רבות סגרנו את הקנייה מול TMS. לדרכי הגעה וטלפונים ניתן להיכנס לאתר של TMS.הדגמים שיהיו זמינים אלו רק EVO, PRO.

הגיע הדגם הרגיל למי שמעוניין 750 ש"ח

פרטי ההצעה:

EVO- במחיר :775 ש"ח למזומן בחנות, 795 ש"ח כולל משלוח.

PRO- במחיר 1040 ש"ח, 1060 ש"ח כולל משלוח.

רגיל- אין במלאי.

פרטי רכישה:

הקנייה תהיה מוגבלת לשבוע בלבד, שבמהלך השבוע כל אחד מחברי הפורום מגיע לחנות/מזמין טלפונית, לאחר תום הזמן המחיר לא יתאפשר יותר.

תאריכי הקנייה: 6.11.13 - 29.10.13, ניתן להתחיל לרכוש החל מיום שלישי השבוע עד רביעי שבוע הבא- כולל.

*** ניתנה הארכה לקנייה ***

מכיוון שחלקנו מקבלים משכורות ב-10 לחודש ניתן להזמין עד ה-6.11 ולשלם עד ה-11.11

על מנת לרכוש את המוצר- ניתן להגיע לחנות עצמה ולרכוש שם או לחילופין להתקשר ולהזמין- המחיר של הרכישה הקבוצתית ינתן רק לחברי הפורום וניתן להצטרף לרכישה עד ה-6.11.13.

עלות משלוח מעבר למחיר הנקוב היא 20 ש"ח.

כל תשלום באשראי יחוייב בעוד 3% מעבר למחיר הנקוב.

אחריות 3 שנים, מימוש מול TMS.

ניתן לשלם במזומן לשליח

נקודה חשובה - יש חנויות בשוק שלא היו מוכנות להשתתף בקנייה הקבוצתית אך בד"כ כאשר אנו מקבלים הצעה הם בד"כ מורידים את המחיר כדי לטרפד מכירות ולהרוויח עוד לקוח שתיים, על מנת לתת לקניות קבוצתיות נוספות תקווה להצלחה ושחנויות ימשיכו לתת הצעות אני מבקש לקנות רק מהחנות שאיתה סגרנו את הקנייה.

חברים יקרים פתחתי דיון במדור אמצעי אחסון לגבי הרכישה הקבוצתית של ה-SSD, את כל הרשמים, המבחנים, הביצועים, העצות ובכלל חוות דעת על הרכישה תוכלו לרכז פה:

http://hwzone.co.il/community/threads/535614-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94-SSD?p=4809302#post4809302

שיהיה בהצלחה לכולנו וסופ"ש נעים!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נכון לעכשיו אנחנו בודקים אופצייה שהקנייה תתבצע דרך 2 החנויות במקביל, בכל מקרה הקנייה תהיה מוגבלת בזמן של כשבוע לרכוש את המוצר.

נא מלאו את הטופס בהקדם על מנת שנוכל להגיע להחלטה בזריזות.

• ייתכן ולא נצטרך את הטופס ונפנה לחנות שנבחר ישירות תוך הזדהות כגולשים מהפורום- תלוי בחנות- החלטתי לסגור את המכירה היום בערב ולהתחיל להוציא אותה לפועל עד תחילת שבוע הבא.

עדכון 3:

טוב חברים ההצעות מתחילות לזרום, אומנם עדיין לא מלאות אבל כרגע יש 2הצעות לדגם ה-EVO:

1. RSM- הציעו: 780 ש"ח למוזמן/העברה בנקאית, משלוח-דואר רשום תוספת 12 ש"ח, שליח-30 ש"ח.

2. TMS- הציעו: 775 ש"ח למזומן בחנות, 795 ש"ח כולל משלוח, למשלמים באשראי תוספת של 3% , כלומר 818 כולל משלוח.

ניתן לשלם מזומן לשליח/העברה בנקאית

רק רציתי ליידע אתכם שהקנייה מתעקבת כתוצאה מכך שאני לא מקבל תשובות בזמן/חלקיות.

אני ממתין עדיין להצעה ממספר חניות נוספות ולהצעה מלאה עבור 2 הדגמים הנוספים, בתקווה שנסגור את הקנייה עד סוף השבוע.

*נכון לעכשיו יש כנראה מחסור כללי בדגם הרגיל כך שלא יהיה ניתן לספק אותו. אם יהיה שינוי אני אעדכן.

עדכון 4-הקנייה יוצאת לדרך:

שלום לכולם, לאופטימים ולסקפטים מבניכם :) ,

אני בשלבי סגירת הצעות אחרונות, נתתי לחנויות דד-ליין עד יום ראשון, ביום ראשון אנחנו נסגור מול איזה חנות אנחנו את הרכישה ונמשיך משם, אני מקווה שעד אמצע שבוע הבא כבר נתחיל לרכוש את הכוננים.

אני מוסיף טופס של doc על מנת לקדם את הקנייה כך שתצא בהקדם,

לחצו על הקישור הבא על מנת למלא את הטופס.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שיש הרבה מקום להוריד את המחיר של ה840 250GB.

לדעתי המחיר של הEVO יכול להצטמצם לאותו איזור מחיר.

הPRO גם אם יקבל הנחה יהיה פחות משתלם מהאחרים, ולכן הביקוש אליו לא יהיה גבוה.

בסופו של דבר הכל תלוי במחיר הסופי של כל אחד מהדגמים.

כנראה שהEVO יהיה הכונן הכי מבוקש בכל מקרה.

יש מצב שאני יצטרף לקניה במידה והיא תתממש.

אבל אני עדיין לא סגור על דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סגור על הדגם evo.

אני בטוח שיש פה לא מעט באתר שישמחו להחליף את הssd m4 הישן שלהם בגודל של 120 גיגה שלא מספיקים , לssd חדש ואיכותי בגודל של 250 גיגה.

ובשביל תמריץ - http://www.anandtech.com/bench/product/425?vs=965

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...