זה רק אצלי או שה-GALAXY S4 שותה את הבטריה ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אצלי או שה-GALAXY S4 שותה את הבטריה ?

kdani

Recommended Posts

יש לי מכשיר חדש, ביטלתי את כל הפיצ'רים של סמסונג

BLUETOOTH נשאר פתוח ודור שלוש (נתונים)

המכשיר לא מחזיק יותר מ-8 שעות בשימוש רגוע (רגוע - נניח 10 דקות בשעה...)

כל כמה דקות יורד אחוז מהסוללה.

זה רק המכשיר שלי או שכולם ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאני די מופתע מהסוללה של ה S4, לטובה.

שהייתי משאיר את האייפון 4 שלי בלילה הוא היה יורד מ 100% ל 85% עד הבוקר בכיף...

לעומתו ה S4 אני משאיר אותו בלילה מ 100% הוא יורד אולי ל 90% וגם זה בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, יש יותר סיכויים ש-ROM "נקי" יותר מ-bloatware-ים יהיה חסכוני יותר בחיי סוללה.

CM בוודאות נקי יותר מ-TouchWiz, ולכן סביר מאוד שיהיה חסכוני יותר.

המקלדת ב-CM היא המקלדת הדיפולטית של אנדרואיד. היא כוללת תמיכה מובנית ב-swipe, גם בעברית (אפילו שב-AOSP יש רק באנגלית משום מה).

הבעיה היא שזה לא כ"כ רלוונטי לך, כמו ש-David_K אמר, אם ה-Galaxy S4 שלך הוא מסוג i9500 (מעבד Exynos) ולא i9505 (מעבד Snapdragon). אין ממש תמיכה של AOSP או CM לשבבי Exynos, ואין אינדיקציה שהולכת להיות כזו בעתיד.

צריך לחכות שמישהו ייקח על עצמו את הפרוייקט ויבנה משהו לא רשמי. כרגע אני לא רואה משהו כזה ל-i9500.

אגב ,נראה שאפשר לקנות i9505 גם מחוץ לארה"ב:

http://www.sammobile.com/2013/03/20/your-country-will-get-exynos-or-snapdragon-variant-of-the-galaxy-s-4-we-have-the-answer/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדע ש3G "שותה" סוללה ושבשימוש עם WiFi תוכל לקבל עד פי 2 יותר "זמן מסך" (לפחות במכשיר שלי יש, Nexus)

אני מניח שהתכוונת פי 2 יותר "זמן המתנה".

בזמן מסך ההבדל בין 3G ל-WIFI, ובעצם גם בכל דבר אחר, הוא זניח. המסך זולל את כל הצריכה הקריטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שאתה טועה.

ההבדל בין WIFI ל-3G לפי מה שאני מדדתי מסתכם בכמה mAh בודדים, לכל היותר 10-20.

ההבדל בין מסך כבוי לדלוק כבר נמדד במאות mAh, תלוי כמובן בעוצמת הבהירות.

זו גם הסיבה שמכשיר במצב המתנה יכול לשרוד אפילו ימים שלמים, לא משנה אם הוא מחובר ל-3G או WIFI, אבל בשימוש בפועל הסוללה תתחסל לחלוטין תוך 4-5 שעות של שימוש רצוף במסך דולק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שאני לא אומר סתם\ כי זה בדיוק מה שקורה אצלי בפלאפון.

אם אני בחוץ (3G) ומשתמש בפלאפון כרגיל - וואטסאפ, , ,

אני מקבל שעתיים מסך.

אם אני בבית (WiFI) ומשתמש בפלאפון כרגיל,

אני מקבל עד 4 שעות מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, בהתחלה בימים הראשונים שהמכשיר יצא מהקופסא די הופתעתי מהסוללה החזקה, אבל משום מה לאחר כחודשיים של שימוש הוא לא שורד 25 שעות!! אני שומר שבת אז כשאני מניח את הפון על שקט ללא שום צילצולים או התראות שיכולות לבזבז סוללה והיא צונחת ל-8 אחוז לאחר 25 שעות, אפילו באייפון 4 הייתי נשאר על 60 אחוז בערך..לא יודע מה הבעיה, יכול להיות סוללה פגומה, כי לפני הכל אני סוגר ומנקה את הזכרון אבל זה לא עוזר. אול בתקווה שהעדכון של אנדרוייד 4.3 יביא איתו את השינוי המיוחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שאני לא אומר סתם\ כי זה בדיוק מה שקורה אצלי בפלאפון.

אם אני בחוץ (3G) ומשתמש בפלאפון כרגיל - וואטסאפ, , פייסבוק,

אני מקבל שעתיים מסך.

אם אני בבית (WiFI) ומשתמש בפלאפון כרגיל,

אני מקבל עד 4 שעות מסך.

סלח לי אבל המשפט השני שלך ("משתמש בפלאפון כרגיל - וואטסאפ, , פייסבוק") מראה שהבדיקה שעשית היתה שרירותית לחלוטין.. משתמש בטלפון כרגיל זה לא זמן מסך, אלא אם הרגיל שלך זה מסך דולק 24/7...

שוב, יש דרכים הרבה יותר מדעיות למדוד את זה.

תסתכל מה הצריכה של הטלפון שלך בזמן חיבור 3G ומה הצריכה בזמן חיבור WIFI - שניהם כאשר המסך כבוי והמכשיר במצב זהה מבחינת התוכנות שרצות עליו וכו'.

אתה תראה שההבדל ב-mAh הוא יחסית זניח לעומת הקפיצה ב-mAh שתהיה לך ברגע שתפעיל את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אפשר להתווכח על זה הרבה.

העובדה היחידה כאן היא שאני מקבל 4 שעות עם WiFi ושעתיים עם 3g, לא משנה איך תנסה להתחכם.

זה באופן קבוע ככה ולא שרירותי, זה תופעה שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם אחר פעם מהיום שקיבלתי את הפלאפון.

כנראה שההפרש בין 3g בשימוש לWiFi בשימוש גדול מההפרש במנוחה.

אני חושב שיותר מעניין אנשים כמה זמן הם יוכלו להשתמש בפלאפון מאשר כמה זמן הוא יוכל לשבת בצד ולנוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...