כרטיס מסך- בא יומו? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך- בא יומו?

הדוד משה

Recommended Posts

ה-8600GT הארכאי שלי החליט לא לתת סיגנל היום. הוא היה מאוד נוח עם צריכת החשמל הנמוכה שלו והקירור הפאסיבי השקט שלו, וזה כנראה מנע ממני להתקין כרטיסים פחות ארכאיים שיש לי פה...

ובכל זאת, נראה שהמובנה של הלוח נכנס לפעולה, משמע הכרטיס לא מזוהה כאמצעי פלט למסך, אבל הכרטיס כן מתחיל להתחמם, יעני הוא מחובר.

ניתקתיהו וחיברתיהו ללוח חזרה, ובינות פעולה אחת למשנה בדקתי תקינות פיזית של הכרטיס ולא ראיתי משהו חריג. הוא עדיין מאן לעלות.

בדקתי כל מיני פתרונות שמצאתי , כמו השרשור הזה כשנמאס לי מלינקים באנגלית שמייאשים אותי באפשרות הסבירה של מות הכרטיס סופית.

טרם איפסתי את הביוס, ואני מעדיף שלא לעשות כן, ואף אינני חושב שתהיה בכך תועלת, אך נראה שבמר יאושי אנסה זאת במהרה.

אני חושש שזוהי שירת הברבור של הכרטיס :cry:

יש פתרונות שעוד לא נבדקו, או שעלי להכין לו מקום קבורה למנוחתו האחרונה? באמת שהכרטיס הזה ישב עלי בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הקבלים פה הם סוליד קאפס, אני חושב, כך שאפיה באה בחשבון.

אבל אתם חושבים שאפייה זה מה שישקם את הפרחח? אני מכיר את הכתבה ואת שיטת האפייה, אבל אבל חשבתי שזה מה שעושים כשיש ארטיפקטים, לא כשהכרטיס ממש לא נותן אות... והכרטיס עד אתמול עבד יפה יפה :(

נ.ב. תודה על כל הטיפים לאפייה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביאת המשיח הכרטיס לא יוכל לקום לתחיה כיוון שגופתו הושחתה... :cwm3:

אני פשוט לא חושב שזו הבעיה, וחבל לקלקל את המצב עוד יותר. טוב נו, אי אפשר לקלקל את המצב עוד יותר. אני אנסה, בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש 4350 של ספייר :D

אבל אני משתמש ב-GT220 כי לא היה לי כוח להתקין דריברים מחדש.

אז מתי מתחילים לבשל? לשלוח לך את חיימון שיגיד לך "התחילו לבשל!" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...